2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
ben sey modundayim bana tuz veriiinnnn damardan basıın yada tursumu ooo olur oluur suyunuda icerim modundayim bu nasil oglan ben anlamadim
Ben de tuzu yalayacak moddayım artık. ama çok korkuyorum tuz yüzünden şişmek erken doğumu tetikliyor bir süredir bırakmaya çalışıyorum elim ayağım ödem ödem :S

Ay canım öyle mi diyorsun ya, ben bir tane takım aldım hastane çıkışı bebek çabuk büyür diye, gerçi sen beni gördün ben de büyüğüm benim çocuk büyüyebilir
Bebeğe bağlı çok kusan bebiş olursa yetmiyor. Hemen bebek mağazasına gitmişti eşim imkanlar artık kolay yetmediği yerde hemen destekleri alabiliyoruz bekleyip deneyimleyelim

Ben Lierac aldım ama unutuyorum ya sürmeyi

Canım ne yaptıysan söyle doğumdan sonra yapalım maşallah yarından fazlası gitmiş tebrik ederim

Bizdede 1. Haftadan sonra yasakladı Dr. İlk gebelikte korkmustuk sadece 9. Ayda dogum kolay olur dediler diye olmustu biseyler bunda normal takilicam demistim ama bu seferde yasak geldi
Bizde serbest ama bende inanılmaz bir isteksizlik var yani tak diye kesildi benim için o istek

Kızlar selam binamıza bir kedi doğum yaptı ve anneyi emmekte zorlanıyorlar bende kedileri memeye tutmaya çalışıyorum anca o şekilde emiyorlar, bir tanesinin gelişimi çok kötü çok küçük kaldı en çok o ememilsin diye uğraşıyorum. Bu süreçte enfeksiyon kapar mıyım eşim çok kızıyor ama ben onlara bakmadan duramıyorum ölecekler korkusundan. Hemen ellerimi dezenfekte ediyorum her seferinde

bana ozelden yazarsan sana bılgı vereyım cnm

sjsjs az derdimiz varmis gibi bide 4 5 gundur onu dusunuyodum bu gobek indimi ben halis mi goruyorum diye kendimden suphe ettim yok canim nasil kuculcek diye

olmaaaz icin rahat olsun temizligini yap hic bisey olmaz bebek olduklari icin onlarda daha parazitte yok toksoplazmada oyle rahat bulasmaz kakalarini elleyip yikamadan elini agzina goturmen lazim istersen garantile eldivende tak icin iyice rahat etsin oyh bebisleeer bu yaptigin iyilige vicdana allah sana kotuye dondurmez

Ben de tuzu yalayacak moddayım artık. ama çok korkuyorum tuz yüzünden şişmek erken doğumu tetikliyor bir süredir bırakmaya çalışıyorum elim ayağım ödem ödem :S
yaaa bende daha odem yapmadi yapana kadar devam bi insanin aserdigi sey tuz olabilirmi ya wjsjssj canim ogluumm anasini dogmadan ne hale soktu

Bebeğe bağlı çok kusan bebiş olursa yetmiyor. Hemen bebek mağazasına gitmişti eşim imkanlar artık kolay yetmediği yerde hemen destekleri alabiliyoruz bekleyip deneyimleyelim
Aynen bakalım ben daha bişe almadım zaten sonlara doğru alıcam inş

kızlar günaydın, valla gece bi diş ağrısıyla uyandım sonra uyumuşum şimdi ağrım yok ama çok korkuyorum tekrar olursa diye valla dişlerim normalde hep sorunluydu dedim hamilelikten önce yaptırdım sıkıntı yok şimd bu çıktı moralim bozuldu valla

dolgu yapilan bi disin miydi agriyan yada kanal bazen islem gormus disler sogukta nedense anlik agrilar yapiyo canim

Günaaydın. Anam oku oku bitiremedim Alıntılayamadım. Kızlar tecrübeli ana olarak çok fazla ayaklı tulum almayın çok çabuk büyüyorlar ve hiç rahat edemiyorlar Bide evet önden bağlamalılar, ikili takımlar daha kullanışlı.

Yok canim hiç işlem yok o dişte :/
anliktir ya takma kafana acil degildir ama acilde olsa artik islem yapiyolar hamileler icin anestezileri var ben sormustum hamile kalmadan once dusunurken dislerimi yaptirmistim hamilelikte sorun yaratmasin diyede anestezileriniz bile farkli demisti doktor

ben dun aksam ilk kez oglani hissettim ama oyle icten his degildi sirt ustu yatmistim elimde karnimdaydi avuc icimde resmen hareketini hissettim boyle bisey deri altindan gecti gitti az oncede ben ic organlarimimi hissettimki diye cikolata yedim oglan durmuyooo sjsjsjssj bi oraya gidiyo bi tak diye bi alana vuruyo bu boylemi oluyo cok duygulandim

askisi ben tup mide ameliyati oldum oyle sporla yememekle falan veremedim ben bide kist ameliyetim sonrasi ilaclardan aldim kiloyu o yuzden gitmedi bi turlu
Ay ben de 20 kilodan fazla alcakmışım gibi duruyorum nasıl vereceğimi düşünüyorum emzirirken diyet de yaptırmıyorlar.

Ben normalde de tuzlu yerdim ama şimdi tuzu daha da arttırmak sorun olacak gibi şişti çok bacaklarım balon gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…