2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Ben bir türlü iyileşemediğim için işten gelince hemen uyuyorum.Okuyorum ama yazamıyorum😭Çok kilolu hamile halmıstım hastalığın olumlu yanı 6 kg vermişim🥳15.haftadayım ama göbüş yok yani var da eskisinden farklı değil🤣
alıntı da yapamadım ama keşke ben de 53 ten 61 e çıkaydım hiç dert etmezdim🙈
Sağlıkla gelsinler emzirmek çok güzel kilo verdiriyor bende öyle olmuştu :KK200:

Ya her zaman hapşurma vardı ama o gün çok ters hapşırdım sanki içim söküldü dikkat etmek gerek hapşurırken her gün mutlaka hapşuruyorum bide bu çıktı
Bende grip oldum her öksürükte hapşırıkda acı saplanıyor biyer yırtılıyor sanki korkutucu gerçekten. sağlıkla bebişleri kucağımıza alalım inşallah zaman da geçmiyor paranoyaklık oluyor

Bende grip oldum her öksürükte hapşırıkda acı saplanıyor biyer yırtılıyor sanki korkutucu gerçekten. sağlıkla bebişleri kucağımıza alalım inşallah zaman da geçmiyor paranoyaklık oluyor
Bendede oluyor bazen normal sanırım dikkatli öksürmekten çalışıyorum olduğu kadar artık bende geçen hafta hastalanmistim öksürük kaldı Bi bitmedi ya

Kızlar kasik ağrınız oluyormuuu 18. Haftdayim adet olucak gibi sancılarım oluyorr sizdede oluyormuu
Arada oluyor bendede canim ama benim içimde kanama alani var suan ne durumda bilmiyorum ama ondan olabilir demişti doktor. Kanama Bi gün oldu lekelenme şeklindeydi 3 gündür lekede yok ama ağrı yine oluyo arada ters hareket yapınca filan bilmiyorum sknti yoktur bence ya ben alıştım

Arada oluyor bendede canim ama benim içimde kanama alani var suan ne durumda bilmiyorum ama ondan olabilir demişti doktor. Kanama Bi gün oldu lekelenme şeklindeydi 3 gündür lekede yok ama ağrı yine oluyo arada ters hareket yapınca filan bilmiyorum sknti yoktur bence ya ben alıştım
Benim nerdeyse her gün oluyor diyebilirim adetlerim zaten çok sancılı geçerdi hamilelikten önce şimdide aynı adet sancısı gibi oluyor korkutuyor biraz

Bizdede 1. Haftadan sonra yasakladı Dr. İlk gebelikte korkmustuk sadece 9. Ayda dogum kolay olur dediler diye olmustu biseyler bunda normal takilicam demistim ama bu seferde yasak geldi😅😅

Benimkide şansımız yokmus diyor çokta üstelemiyor bebis daha onemli diye ilkinde dogumdan sonrada bisure olmamıştı ben lohusa depresyonuna girdim sanırım hiç istememiştim alışkın benimki 😂😂🤣🤣
Benim eşimde öyle hele bebiş kız diye iyice bir tedirgin oldu o da psikolojik heralde 😂😂😂

Kızlar gümüş göğüs ucu koruyucu kapak aldınız mı? Öneriniz var mı almalımıyıız?

Sanırım her ihtimale karşı bilemedim ben de zaten korkarım🙈
Eğer sorunsuz bir gebelik ilerliyorsa hiç bir problem çıkmıyor aksine psikolojik olarak her iki taraf içinde iyi olabilir çünkü 9 ay epey uzun bir zaman sadece son 1 ay yasaklıyorlar tekrar erken doğumu tetiklemesin diye zaten karnın iyice büyüyünce kimse istemiyor 😂

ya kizlar benim 3 4 gundur karnim eskisi kadar sis degil sacma geldi acaba ben mi yaniliyorum ya
benim karnımda kafasına göre büyüyp küçülüyor ilk küçüldüğünde bebek gitti mi acaba diye bile düşündüm :olamaz: kontrolüm vardı doktor baktı gayet iyiydi bebek o yüzden artık takılmıyorum inip şişiyor öyle

X