2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar benim bebiş hiç hareket etmiyor ya çok korkuyorum önceden pıt pıt diye bir şey atardı o da yok 17'nin içine girdim kızım 13 14 haftalıkken hareket etmişti

alnim ve burnumun ustu rezaleeeet keseliyorum nemlendiriyorum falan banamisin demiyo yilan derisi degistirir gibiyim tam olarak bugun doktoruma urun danisicam yuzumde oldugu icin moralim asiri bozuk
Keselemeee çünkü deri iyice hassaslaşıyor ya çok daha iyileşmesi zaman alır kuzum

Kızlar benim bebiş hiç hareket etmiyor ya çok korkuyorum önceden pıt pıt diye bir şey atardı o da yok 17'nin içine girdim kızım 13 14 haftalıkken hareket etmişti
Kuzucum bence o bebek hareketi değildi bende de olmuştu 1 hafta önce zaten çok erken diye şüphelenmiştim 20de ancak diyorlar

Canım ilk kez duydum ama korkma Allahın izniyle bişey olmaz sen zaten nipt testi yaptırdın sağlıksız bir durum olsa bebekte bu çıkardı hayırlı haber alırsın inşallah

Araştırdım bak :
Plasenta Kistleri: Bunlar, plasentada gelişebilen sıvı dolu keselerdir. Genellikle iyi huyludur.

Benim ilk oğlumda da öyle demişti doktor aynı haftalarda, onun da bu haftalar da kesinleşmişti yine aynı olduu ben kaptırmamıştım kendimi o yüzden sorun olmadı ya direkt gördüm pipiyi

İnşallah hiç bişey olmayacak o çok güçlü bir bebek neleri atlattı bu da kolayca geçip gidecek tamamlayıcı da memorial varsa ertuğrul karahanoğlu nu önerdi doktorum riskli gebelik uzmanı imiş belki farklı bir göz olur.

Kızlar ya 16+3 teyim. Şu ana kadar hiç bebiş hareketlerini hissetmedim.

Benim ilk oğlumda da öyle demişti doktor aynı haftalarda, onun da bu haftalar da kesinleşmişti yine aynı olduu ben kaptırmamıştım kendimi o yüzden sorun olmadı ya direkt gördüm pipiyi
Hayırlısi olsun inşallah sağ salim kucağına al inşallah ben kendimi kaptırdım eşim yine öyle çünkü 12 de kıza benzetti guvendigimiz.bir doktor oda yanılma payı koydu ama yanilcağini duşunmedik bakalım randevu aldım gidicem seninki ozelmi devlet mi

Özele gidiyorum ben canım, ilk hamileliğimi de takip eden doktoruma devam ediyorum doçent kendisi. Amin hepimiz sağlıkla alalım inşallah

Canim ultrason fotoğrafında görünüyorsa bana atarmisin benimde plasentada sıkıntı gördüler benimki gibimi bakmak istiyorum

Canım insallah güzel haberlerini alacağız umarım en kısa zamanda her şey yoluna girer dualarımız tabi ki bebisle sen stres yapma sakin ol

Evet ben de Ertuğrul hocaya gidiyorum tavsiye ederim, gazi de Prof. Deniz karcaaltincaba var , yine Prof. Özgür deren var bunlara da gidebilirsin canim L lenos

Çok geçmiş olsun ne yapmak lazımmış? Allah korusun canım en kötüsünü düşünme her şey yolunda olacak merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…