2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Vala kararsızım devam etsem mi etmesem mi. Doğumu yaptıramam ücreti beni aşar
sana ne kadar dediler doguma ayni mi soylediler bende kararsizim hala bi doktor bulamadim en kotu 24 haftaya kadar cemcimle devam sonrasinda doktor onerisini ondan isticem tamamlayici gecen hastanelerden ben sevmiyorum baskasini ama belki adamlar iyi yani sjsjsj ben baskasina guvenmiyorum o yuzdende begenemiyorum

Benim de 13 çıkmıştı ama bende serklaj rahim ağzında dikiş var o yüzden enfeksiyona dikkat etmem gerekiyor.Daha önce enfeksiyon sebebiyle erken doğum yapmıştım malesef.Bana da düşük diye antibiyotik verilmedi ama içim rahat etmiyor haftaya tekrar baktiracagim düşmüş mü diye.sizin 40 tan 19 a düşmüş. Daha da düşer inşallah ama takipte olmakta fayda var yine de

Yok sormadım vala ama sana denilen rakamla bile beni aşıyor ki ağustosa fiyat değişir dedi. Ultrason cihazı çok iyi Cem hocanın. Belki ben de bir iki gider sonra bırakırım. Zaten etlik şehirde doğumu planlıyorum. Hayırlısı bakalım

alnim ve burnumun ustu rezaleeeet keseliyorum nemlendiriyorum falan banamisin demiyo yilan derisi degistirir gibiyim tam olarak bugun doktoruma urun danisicam yuzumde oldugu icin moralim asiri bozuk
Bende yüzümün lekelenmesinden korkuyorum zaten sivilce bastı yüzümü de tekrar ergenliğe giriyor gibiyim çok canım sıkıldı

Bende yüzümün lekelenmesinden korkuyorum zaten sivilce bastı yüzümü de tekrar ergenliğe giriyor gibiyim çok canım sıkıldı
Ben de öyleyim ya, yüzümde sivilce desem sivilce değil çünkü ucu yok ama minik minik kızarıklar şeklinde, leke gibi de duruyor. Ne yapsam ne sürsem bilemedim valla

Aslında gerçekten düşük bu kadar etki etmesine şaşırdım.Acaba yükselme falan mı oldu kan tahlilini yeni yaptirmadıysaniz eğer. benim de neu falan yüksekti diye hatırlıyorum crp de biraz yüksek.bir de wbc yüksek.O da enfeksiyona karşı savasiyormuş.yani enfeksiyon olduğunda yükselirmiş.Aslında değerlerim şu an çok yüksek değil referans aralığından fazla biraz ama korkulacak gibi değil.Ben sadece daha da artarsa diye endişeleniyorum.Haftaya tekrar baktırmayı düşünüyorum

Eşim de domuz gribi olmuş tam benim şehir dışından döndüğüm gün neyse yatakları odaları havluları vs. ayırdık maskeyle duruyoruz, inşallah bana bulaşmadan atlatırız

Ben de öyleyim ya, yüzümde sivilce desem sivilce değil çünkü ucu yok ama minik minik kızarıklar şeklinde, leke gibi de duruyor. Ne yapsam ne sürsem bilemedim valla
Benimde öyle tam sivilce değil isilik gibi bir şey sürmeye cesaret edemiyorum cildimiz hassaslaşmış olabilir sürerim birde daha da artar diye korkuyorum

Benimde öyle tam sivilce değil isilik gibi bir şey sürmeye cesaret edemiyorum cildimiz hassaslaşmış olabilir sürerim birde daha da artar diye korkuyorum
Sizin cinsiyet belli miydi, benimki kız, annenin güzelliğini alırmış derler ya ondan diyorum bi çirkinleştim

dogru sen 2 doktor bir gidiyosun dimi hadi hayirlisi olsun iyi doktor olsunda yeri onemli degil

Şu an 14+3 ama bir kaç gün de önde gidiyor hep
Banada 14.haftada kız dedi ama emin konuşmadı birdaha ki gelişince daha netleşir o zaman söylerim dedi ama verdiği ultrason kağıdın da bacak arası boş o yüzden emin olamıyoruz kıyafet alırken bile yeşil, sarı vs almaya çalıyorum benimde hep geriden giderdi şimdi hep ilerde gidiyor 4 gün kadar

Valla ben zaten hiç birşey almamıştım. Cinsiyet kesinleşsin öyle bakarım oğlumun kıyafetlerine ona göre alacaklarımı hazırlarım diyordum şimdi bir çok şeyi almaktan muaf oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…