2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Valla ben zaten hiç birşey almamıştım. Cinsiyet kesinleşsin öyle bakarım oğlumun kıyafetlerine ona göre alacaklarımı hazırlarım diyordum 😂 şimdi bir çok şeyi almaktan muaf oldum 🤭
Almamakla iyi yapmışsınız yoksa pembe Pembe giyinicekti 🐣🤣 haftaya kontrolüm var sabırsızlık bekliyorum ama değişeceğini de düşünmüyorum 🧚🏻‍♀️

Almamakla iyi yapmışsınız yoksa pembe Pembe giyinicekti 🐣🤣 haftaya kontrolüm var sabırsızlık bekliyorum ama değişeceğini de düşünmüyorum 🧚🏻‍♀️
Ya bana 14+4 de kız dedi ama ben de acaba mı diye kıyafet almaya gidemiyorum ayın 18 inde randevum var 17 haftalık olacağız inşallah artık o zaman kesinleşir diye düşünüyorum 👼🏻

Ya bana 14+4 de kız dedi ama ben de acaba mı diye kıyafet almaya gidemiyorum ayın 18 inde randevum var 17 haftalık olacağız inşallah artık o zaman kesinleşir diye düşünüyorum 👼🏻
Bana da 14+2 de söyledi kız diye ben değişeceğini düşünmüyorum çünkü direkt kızın olacak dedi. 💃

Evet bizde öyleyiz eşimde ısrarla bekle alma kıyafet diyor başka ihtiyaçlarını al kontrole kadar zamanda var zaten diyip beni frenliyor Allah'tan 😄 16.haftada net belli olurmuş cinsiyet 17.hafta güzel bir zaman bende 18 haftalık olucam net olarak inşallah öğreniriz 🐣😍

Bana da 14+2 de söyledi kız diye ben değişeceğini düşünmüyorum çünkü direkt kızın olacak dedi. 💃
ay hadi inşallah , ben devlete gitmiştim perinatolojiye ikili test için orda söyledi doktor, başta söylemedi çok erken daha falan dedi ben de eşim de sorduk sürekli bacak arası boş görünüyor kız görünüyor dedi ama hadi bakalım 😍🤭😆

Evet bizde öyleyiz eşimde ısrarla bekle alma kıyafet diyor başka ihtiyaçlarını al kontrole kadar zamanda var zaten diyip beni frenliyor Allah'tan 😄 16.haftada net belli olurmuş cinsiyet 17.hafta güzel bir zaman bende 18 haftalık olucam net olarak inşallah öğreniriz 🐣😍
Ay inşallah ya benim ilk bebeğim ve aşırı derecede özlüyorum çocuğu ya ahahah sanki hep bendeymiş de bir yere gitmiş gibi , bir an önce kavuşmak istiyorum, rabbim hepimize kolay doğum nasip etsinnn😆🤍

Ay inşallah ya benim ilk bebeğim ve aşırı derecede özlüyorum çocuğu ya ahahah sanki hep bendeymiş de bir yere gitmiş gibi , bir an önce kavuşmak istiyorum, rabbim hepimize kolay doğum nasip etsinnn😆🤍
Benimde ilk olacak Allah'ın izniyle bende özlüyorum her hafta gidip görmek istiyorum ama gidemiyorum tabi 🤭 aminnn aminnn 🤲🏻♥️♥️

Kan ilacı mide bulantısı yapar. Dr ile görüşürsen değiştirebilir ya da daha geç vakitte verebilir. İlk gebelikte ben pek kullanmadım. Kabızlık ve kusma yapmıştı 5 gün sonunda bırakmıştım şükür bir problem olmadı. Dr ilacı bırak, iyi beslenmen önemli demişti
Bugün kontrolüm var soracağım canım, mutlaka doğuma kadar kullan dedi ama belki bir ihtimal değiştirir ilacı yada bıraktırır diye düşünüyorum

Bugün kontrolüm var soracağım canım, mutlaka doğuma kadar kullan dedi ama belki bir ihtimal değiştirir ilacı yada bıraktırır diye düşünüyorum
Demir ilacını portakal suyuyla gece yatmadan önce için ben öyle yaptım rahat ettim tabi değiştim feramat kullanıyorum

alnim ve burnumun ustu rezaleeeet keseliyorum nemlendiriyorum falan banamisin demiyo yilan derisi degistirir gibiyim tam olarak bugun doktoruma urun danisicam yuzumde oldugu icin moralim asiri bozuk
Canım benim cildim zaten kuruydu iyice mahvoldu dudaklarım bile kuruyor acıyor kabuk kabuk alnım burnum 🥹bol bol nemlendiriyorum

bu garibin yüzü hic güler mi ya bir gün su ultrasondan sorunsuz cikiyim kime ne yaptiysam bilmeden yuzum gulmuyo bebegimle sınanıyorum resmen bu seferde kamama alanim bitmis ama plasentada kist gordu yani yanlis damarlasma yapisi gibi mi ne biseymis ve onemliymis videosunu hem perinatolaga hem radyoloji uzmanina yolladi fikir almak icin 18 den once sanirim perinotolaga gidicez ve sık kontrol yine yalvaririm bana degilsede bebegime dua edin onun sagligiyla sinanmiyim 😢

X