2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
bu garibin yüzü hic güler mi ya bir gün su ultrasondan sorunsuz cikiyim kime ne yaptiysam bilmeden yuzum gulmuyo bebegimle sınanıyorum resmen bu seferde kamama alanim bitmis ama plasentada kist gordu yani yanlis damarlasma yapisi gibi mi ne biseymis ve onemliymis videosunu hem perinatolaga hem radyoloji uzmanina yolladi fikir almak icin 18 den once sanirim perinotolaga gidicez ve sık kontrol yine yalvaririm bana degilsede bebegime dua edin onun sagligiyla sinanmiyim 😢
Sen burda herkese umut ve örnek oldun, hepimizin duasını aldın almaya da devam edeceksin. İmtihan dünyası işte bir şekilde imtihan oluyoruz, sabret inşallah sonu güzel olacak 💖 bak bugün instagramda önüme bişey düşmüştü onu da paylaşayım seninle, sen de evladını kucağına aldığında tüm bu sıkıntıları bir anda unutuvericeksin ☺️

Eklentiler

• IMG_0426.jpeg
    IMG_0426.jpeg
    161,9 KB · Görüntüleme: 62
Canım ilk kez duydum ama korkma Allahın izniyle bişey olmaz sen zaten nipt testi yaptırdın sağlıksız bir durum olsa bebekte bu çıkardı hayırlı haber alırsın inşallah 🙏🏻
biraz sıkıntılı bi durum dedi az oncede haber geldi perinatolaga gidicem 13 une anca bulabildim dogru duzgun bebegin kan alimini kesebiliyomus allah korusun gercekten bi sıkıntısız cikamadim doktordan hep yuregim agzimda

bu garibin yüzü hic güler mi ya bir gün su ultrasondan sorunsuz cikiyim kime ne yaptiysam bilmeden yuzum gulmuyo bebegimle sınanıyorum resmen bu seferde kamama alanim bitmis ama plasentada kist gordu yani yanlis damarlasma yapisi gibi mi ne biseymis ve onemliymis videosunu hem perinatolaga hem radyoloji uzmanina yolladi fikir almak icin 18 den once sanirim perinotolaga gidicez ve sık kontrol yine yalvaririm bana degilsede bebegime dua edin onun sagligiyla sinanmiyim 😢
Cnm cok uzuldum cok da bilgim olan bir sey deil ama sen ve bebegin cok iyi iki savascisiniz bunu da asacaksinzdr. Umarm perinatologun senin icini rahatlatacak seyler soyler🙏🙏 dualarmdasin. Bu hayrli gunlerde guzel haberler almani dilerm.

Çok geçmiş olsun canım sen kalbini ferah tutmaya çalış lütfen bak o ne savaşlar verdi sen de onun gibi dirayetli olmalısın bu süreçte inşallah bir şey olmayacak dualarımız seninle 🙏🏼

Araştırdım bak :
Plasenta Kistleri: Bunlar, plasentada gelişebilen sıvı dolu keselerdir. Genellikle iyi huyludur.
bu degil benimki ya benim plesanta icinde ici aktif kanli bi kitle damarlarin yanlis kaynamasindanmiymis neymis bi suru tibbi osim soyledi sonra aradi videosunu bi radyolaga gondermisti venöz göllenmeye daha cok bemzetmis ama cok daha sık takip olcakmisim ben ne yapabilirim dedim ne sen bisey yapabilirsin nede senin yaptigin biseyden kaynaklaniyo dedi bu sefer elimden hic bisey gelmiyo kanama alaninda en azindan dinlenmem gerekiyodu falan gercekten kalbim kaldirmiyo artik 😢

biraz sıkıntılı bi durum dedi az oncede haber geldi perinatolaga gidicem 13 une anca bulabildim dogru duzgun bebegin kan alimini kesebiliyomus allah korusun gercekten bi sıkıntısız cikamadim doktordan hep yuregim agzimda
Ozelde de mi bulamadn cnm randevu

İnşallah hiç bişey olmayacak o çok güçlü bir bebek neleri atlattı bu da kolayca geçip gidecek🙏 tamamlayıcı da memorial varsa ertuğrul karahanoğlu nu önerdi doktorum riskli gebelik uzmanı imiş belki farklı bir göz olur.
8 inde huseyin dumanli ya gidicem radyoloji uzmani 13 unde sertac esine gidicem ozel muaynehanesi varmis o perinatolog 22 si kendi doktorum yine gorcek allah biliyo ya herseyle sinaniyim kabulum ama bebegimin sagligiyla sinanmak en zoruymus daha dogmamis olmasi dahada zor 😢

Canim ultrason fotoğrafında görünüyorsa bana atarmisin benimde plasentada sıkıntı gördüler benimki gibimi bakmak istiyorum
vermedi resimde plesantanin ortadan yukarisina ici siyah renk bi yapi ona odaklandiginda icinde kan akimini goruyosun boyle kanama alanim mesela zift gibi simsiyah biseydi bu oyle degil icinde bi hareket var goruyosun boyle garip bisey ismine once yanlis anlamadiysam artelia venoz malfamasyon dedi sonra yolladigi radyoloji uzmani daha cok venoz göllenmeye benzettim ben demis

8 inde huseyin dumanli ya gidicem radyoloji uzmani 13 unde sertac esine gidicem ozel muaynehanesi varmis o perinatolog 22 si kendi doktorum yine gorcek allah biliyo ya herseyle sinaniyim kabulum ama bebegimin sagligiyla sinanmak en zoruymus daha dogmamis olmasi dahada zor 😢
Sertaç esin i bana da önerdi doktorum yorumları da gayet iyiydi insallah içini rahatlatacak güzel haberler verir. Dualarım sizinle🙏

Çok zor hissedebiliyorum 😞 ama sanırım bazen bazılarımız için her şey böyle engebeli ilerliyor, geçecek inşallah🙏🏻moralini yüksek tut kuzucum bebişlerimiz hissediyor bizi 💕🌸

Sen burda herkese umut ve örnek oldun, hepimizin duasını aldın almaya da devam edeceksin. İmtihan dünyası işte bir şekilde imtihan oluyoruz, sabret inşallah sonu güzel olacak 💖 bak bugün instagramda önüme bişey düşmüştü onu da paylaşayım seninle, sen de evladını kucağına aldığında tüm bu sıkıntıları bir anda unutuvericeksin ☺️
valla bugunden sonra galiba gucumu kaybettim her dakika icimden aglayasim geliyo tutamiyorum kendimi ben dayanirsam oda dayanir diyorum susuyorum ama yok yani suan ne dinlenmem lazim ne bisey senin elinde olmayan seylerde var yapabilcegin hic bisey yok bekliyceksin ve sık takip dedi allah cocuklarimizla sınamasın bebeklerimize en ufak bisey olmasin insallah 🙏

Sertaç esin i bana da önerdi doktorum yorumları da gayet iyiydi insallah içini rahatlatacak güzel haberler verir. Dualarım sizinle🙏
bana doktorum onermedide biraz ayagıma geldi ismi gibi bisey oldu insallah iyi bi doktordur cok ovuluyo guzel haberler alirim insallah

direk adamin kendi muaynehanesi var ona aldim hastane doktoru degil hafta sonlari fullmus zaten bide 2 doktor daha gidicem siradan gercekten insallah iyi haberler alirim
Endiselerini anliyorm insanin aklina hep en kotusu geliyor. Ama inaniyorm bunu da atlatacaksin. Rabbim onkadr skntidan sonra feraha erdirecek insalah. Bebeginle hep konus annesi o senin her seyini hissediyor. Iyi olacak her sey

valla bugunden sonra galiba gucumu kaybettim her dakika icimden aglayasim geliyo tutamiyorum kendimi ben dayanirsam oda dayanir diyorum susuyorum ama yok yani suan ne dinlenmem lazim ne bisey senin elinde olmayan seylerde var yapabilcegin hic bisey yok bekliyceksin ve sık takip dedi allah cocuklarimizla sınamasın bebeklerimize en ufak bisey olmasin insallah 🙏
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Sıkı takip ile inşallah bir sıkıntı olmadan atlatırsınız.

Demir ilacını portakal suyuyla gece yatmadan önce için ben öyle yaptım rahat ettim tabi değiştim feramat kullanıyorum
İlacı değiştirmedi ama mide koruyucu şurup verdi, hazımsızlık olabilir bebek büyüdükçe mideye baskı artar dedi. Onunla beraber kullanmaya devam edeceğim bakalım, teşekkür ederim 🌸

X