2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
kizlar yardiminiza ihtiyacim var sivilcelerim cogaldi cildim kurudu bana kullanabildigimiz sivilce gideren bi yuz temizleme ve krem birde guzel nemlendiren krem onerisi verirmisiniz
Bence bioderma ürünlerime bir bak canım hassas ciltler için olanları özellikle şuan daha uygun olur ☺️

Hamileliğimin başından beri geçmek bilmeyen sarı akıntım var sizde de böyle mi ya 🙄

atoderm serilerini kullanabiliyomuyuz ya bide cerave nin mavi kremi
Atoderm kullanıyorum bir kaç hafta önce felaket vücut kaşıntım vardı eczaneden atoderm balm aldım oradaki arkadaş firmayı aradi sordu sıkıntı yok kullanabilir dediler ben de başladım çok rahatlatti beni.

Atoderm kullanıyorum bir kaç hafta önce felaket vücut kaşıntım vardı eczaneden atoderm balm aldım oradaki arkadaş firmayı aradi sordu sıkıntı yok kullanabilir dediler ben de başladım çok rahatlatti beni.
ayh bende aliyim sivilce ve kuruluk ozellikle kuruluk feciii

ben hamile kalmadan once basladim halaaaa devam dvit kullaniyorum gunde 5 damla

Ben hamileliğin 7. Haftasında başladım 12. Haftada bırakıp multivitamine başladım canım

Bana sağlık ocağından vermişlerdi baştan kullanmadım kendi doktorum güzel o kullan dedi sonra başladım

Ocean k3 d2 damla kullanıyorum canım doktuem devam dedi vitamine ek olarak
Teşekkür ederim benim kullandığım balık yağında ve magnezyumun içinde var ama oranlari düşük doktorum da güneş görüyorsun gerek yok dedi arada kullanayım diyorum ben de benim hep dusuktur çünkü valla doktorum çok önemsemedi bunların içinde var dedi ama yeter mi emin olamadım.

Evet benimde öyle sadece idrardan sonra gelen kokusuz kaşıntısız bi akıntı
Evet evet benimde öyle sadece mantar olmasın şekerden uzak demişti. Yanma olursa kesin enfeksiyon oluyo ama yanma kaşıntı yoksa korkma dedi hiçte olmadı benim daha 17.haftayı geçtik çok şükür ama bol su içiyorum ve olabildiğince kuru tutuyorum günde 5 6 kez günlük ped değiştiriyorum birde c vitamini idrar yolu enfeksiyonunu önlüyormuş bol bol portakal suyu içiyorum

Ben değil de annem başladı cinsiyetni öğrendikten sonra 2 zıbın takımı almış. 600 küsür lira vermiş ne pahalı ya el kadar şeyler. Hayırlı olsun bu arada park yatak bende düşünüyorum ne aşdıbız?
Ben de annemi tutamıyorum ☺️ o kadar hevesli ki sen bişey alma ben alıcam her şeyini diyor sağolsun 🥲 ben çok araştırdım biçok markayı da gözümle gördüm en çok elele nin madre modeline içim ısındı onu aldım. Aldığım ürünün fotoğrafını da ekliyim hatta

Eklentiler

• IMG_0238.jpeg
    IMG_0238.jpeg
    175,9 KB · Görüntüleme: 81
  • IMG_0237.jpeg
    IMG_0237.jpeg
    148,1 KB · Görüntüleme: 86
Evet evet benimde öyle sadece mantar olmasın şekerden uzak demişti. Yanma olursa kesin enfeksiyon oluyo ama yanma kaşıntı yoksa korkma dedi hiçte olmadı benim daha 17.haftayı geçtik çok şükür ama bol su içiyorum ve olabildiğince kuru tutuyorum günde 5 6 kez günlük ped değiştiriyorum birde c vitamini idrar yolu enfeksiyonunu önlüyormuş bol bol portakal suyu içiyorum
Benim rahim ağzımda küçük bir yara vardı hamile kalmadan önce ondan smear aldırdım bir sorun çıkmadı çok şükür onun da yapabileceğini düşünüyorum. Doğum yaptıktan sonra bazı yaralar iyileşebiliyoröuş kendinden eğer iyileşmezse yakma işlemi yaptırmayı düşünüyorum

Benim rahim ağzımda küçük bir yara vardı hamile kalmadan önce ondan smear aldırdım bir sorun çıkmadı çok şükür onun da yapabileceğini düşünüyorum. Doğum yaptıktan sonra bazı yaralar iyileşebiliyoröuş kendinden eğer iyileşmezse yakma işlemi yaptırmayı düşünüyorum
Herhangi bir zararı yoksa sana doğumdan sonra geçmezse yaktırırsın canım ama akıntı ondan değildir merak etme. Bende mesela hamilelikten öncede hiç akıntı olmadı bugune kadar hamile kalınca oldu doktorda hamilelikte mantara enfeksiyona akıntıya insan daha yatkın olur endişe verecek bir şey değil ama ihmali de elden bırakma bol su iç dedi. Dediğim gibi yanma falan olursa da test yaparız hemen dedi

X