2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar aklıma takılan bir soruyla karşınızdayım, şirden mayalı Ezine peyniri tüketilir mi hamilelikte bilginiz var mı ?

Şirden mayalı ne demek canım hiç bilmiyorum ben bunu
Cok faydalı bir maya turu, probiyotik içeriyor cok fazla hatta çocuklara falan hep sirden mayalı ürünler öneriliyor hayvanın bir yerinden elde ediliyormuş da ben de emin olamadım, aslında aldığım yer bir sorun olmaz tam tersi normal mayadan çok çok faydalı olduğu için tüketmeniz lazım dedi de belki bilen ve tüketen vardır diye bir sorayım dedim.

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için, benim mesela yaş riski 1:60 olarak başlamış , cidden ikili test çok saçma bir şeymiş . Fatal dna sonucunu bekleyeceğim şimdi ama biraz içim rahatladı . Sizlerin de temiz çıkmasına çok sevindim umarım sağlıkla kucaklarımıza alırız

Yani bana böyle bir yasaktan bahsetmedi doktorum hiç, ben de sorun olucanı sanmıyorum canım

Maya türünden ziyade sütün kaynatılmış olması, çiğ süte daldırılan kepçenin kaynamış süte girmemesi ya da pastörize edilmiş olması önemli. Yani bilindik bir yerden alırsanız sıkıntı olmaz.

Ya işin garibi kanama alanım yok dün perinatoloji iyice baktı hiçbir sorun yok diyor
minnacik rahmine yakinda olsa vardir olmadan kan gelmesi mumkun degil cunku ama cok cook kucucuktur ayh ben bi onceki gittigimde mesela ultrasonda kanama alanim gorulmedi kendi doktorum sak diye evet cok kucuk ama hala var ama artik risksiz dedi mesela oylede olmus olabilir bide benden dusun kahve rengiden korkma ben 1.5 ay cektim biliyosun oyuzden hic dert etme eskiden kalmistir yeni atiyodur

tabi canim kormma benim buyuktu ya onu vucut atmak icin 1 1.5 hafta sonra kocaman kocaman pihtilarda attim oda normal ondanda korkma zaten aktif kanama olursa onu vucut tutamazmis basincla mutlaka saril saril akarmis o yuzden dahada gelir korkma yani sifirlanana kadar hatta sifirlandiktan sonra bi sure daha bile gelebilir rahim basinda kalan falan olursa onlarida iyice atar sobra kokten bitirir hic tedirgin olma

Doktor rahimde ki damarlardan bile gelir kahverengi akıntı dedi, kız üç doktora gidiyorum hiçbiri kanama alanı görmedi. Ama kendi doktorum süreli "kahverengi akıntı olabilir korkma ikizin birini kaybettik" Diyordu bence o keseden kaynaklanıyor

Kış için almayı düşünüyordum tulumu ben canım bebek üstünü açar vs diye

Tamam canım inşallah sağ salim bitsin gitsin bu kanama

Kızlar aklıma takılan bir soruyla karşınızdayım, şirden mayalı Ezine peyniri tüketilir mi hamilelikte bilginiz var mı ?
Canım ben ek gıdaya geçince bebeğime verdim sanmıyorum ki hamilelere zararlı olsun sonuçta bebişimize yediriyoruz çokta faydalı hem ama için rahat etmeyecekse doktoruna yine de sor

Canım ben ek gıdaya geçince bebeğime verdim sanmıyorum ki hamilelere zararlı olsun sonuçta bebişimize yediriyoruz çokta faydalı hem ama için rahat etmeyecekse doktoruna yine de sor
Çok sağolun bildik bir yerden aldım da yine de bilmediğim bir şey olunca aklıma takılmıştı mesajlarınızı görünce rahatlarım internette de yazmıyor zaten kötü bir şey çok teşekkürler

Ben daha almadım valla çok geriden mi geliyorum bi yandan erken geliyor bi yandan geç mi kalıyorum almalı mıyım hissi
Ben daha bir çöp bile almadım, bakmadım bile. Eşimin ablası 5 sene önce doğurup tövbe etti bir daha doğurmam diye , eşyalarını annesi saklamış bize geldi şimdi her şey . Park yatak , puset, giysiler , mama sandalyesi ve vs tam takım. ( yeğeni de erkek ve aynı ayda doğacaklar ) birden kendimi tüm eşyalarla buldum . Ben de alayım diyorum giysi falan alırım özenip , bir de bir tane daha park yatak evimiz iki katlı her kata 1 tane koyarım ama daha hiç bebek sayfalarında bile gezinmeye başlamadım. Sanırım hala annelik yüklenmedi ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…