2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Doktor rahimde ki damarlardan bile gelir kahverengi akıntı dedi, kız üç doktora gidiyorum hiçbiri kanama alanı görmedi. Ama kendi doktorum süreli "kahverengi akıntı olabilir korkma ikizin birini kaybettik" Diyordu bence o keseden kaynaklanıyor
heh bak olabilir mutlaka bi neden vardir nedenaiz mumkun degil ama hic korkulcak bisey oldugunu dusunmuyorum o keseyi vucut tolere ediyo ya o kanda belki diger kesenin plesantasindan falan gelmistir belki onceden simdi yolunu buluyodur eski kan zaten sukur

Ben daha bir çöp bile almadım, bakmadım bile. Eşimin ablası 5 sene önce doğurup tövbe etti bir daha doğurmam diye , eşyalarını annesi saklamış bize geldi şimdi her şey . Park yatak , puset, giysiler , mama sandalyesi ve vs tam takım. ( yeğeni de erkek ve aynı ayda doğacaklar ) birden kendimi tüm eşyalarla buldum . Ben de alayım diyorum giysi falan alırım özenip , bir de bir tane daha park yatak evimiz iki katlı her kata 1 tane koyarım ama daha hiç bebek sayfalarında bile gezinmeye başlamadım. Sanırım hala annelik yüklenmedi ya 😂
Canım bende yavaş gidiyorum bide çok hediye de gelecek malum artık ekonomiden herkes zıbın pijama vs kıyafet getiriyor 😀 çok çok almamaya çalışıyorum

aslinda tam haftani bilmiyorum ama 22 haftan icinde oluyosun gibi yok guzel tarih ben bide devletten aldim mesela bende suan 13+5 im 23+4 e verdiler ama zaten gecen tarihi vermiyolar icin rahat olsun gec olmasida daha iyi beyin islevini 21. haftada ram basliyomus daha net bakilir baziseylere bicok organ iyice islev kazanmis olur artik
Doğru söylüyorsun çok erken olmasındansa daha iyi gittiğimizde daha büyümüş olur bebiş içim rahatladı. Birde başka bir özel hastaneden fiyat aldık o daha uygun belki ona gideriz dedik

Doktor rahimde ki damarlardan bile gelir kahverengi akıntı dedi, kız üç doktora gidiyorum hiçbiri kanama alanı görmedi. Ama kendi doktorum süreli "kahverengi akıntı olabilir korkma ikizin birini kaybettik" Diyordu bence o keseden kaynaklanıyor
Fitil kullanıyorsan hala o da yapabilir. Doktor takılma dediyse takılma perinatologa gitmişsin zaten pazartesi de kendi doktoruna gideceksin değil mi?

heh bak olabilir mutlaka bi neden vardir nedenaiz mumkun degil ama hic korkulcak bisey oldugunu dusunmuyorum o keseyi vucut tolere ediyo ya o kanda belki diger kesenin plesantasindan falan gelmistir belki onceden simdi yolunu buluyodur eski kan zaten sukur
Evet çok şükür eski kan ama artık köyü renkler görmeyelim inşallah ya

Fitil kullanıyorsan hala o da yapabilir. Doktor takılma dediyse takılma perinatologa gitmişsin zaten pazartesi de kendi doktoruna gideceksin değil mi?
Evet canım pazartesi kendi randevum var, fitili bırakmıştım iki haftadır ama sorun yoktur inşallah ya atlatalım şu sorunları artık hepimiz

X