2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar bu tuvalette peçeteye silince gelen kahverengi akıntı daha ne kadar devam edecek ya? Sinirim bozuluyor bişe yok deseler de

bende 1.5 aydir hep geliyo sukur bebiste bisey yok kanama alanin bitene kadar devam eder o rahim agzina yakin olan alandakiler

Hayırlı kandiller kızlar 🌺
Bişey soracağım ıhlamur tüketilebilir miyiz yaaa 15 haftalık oldum boğazlarımdan rahatsızım iyi gelen ne var başka

Hayırlı kandiller kızlar 🌺
Bişey soracağım ıhlamur tüketilebilir miyiz yaaa 15 haftalık oldum boğazlarımdan rahatsızım iyi gelen ne var başka
Hayırlı kandiller
Çok geçmiş olsun.
Günlük iki bardağa kadar ıhlamur içebiliyoruz diye biliyorum ve ben başından beri hemen hemen her gün içiyorum
Bir de tuzlu su veya sirkeli au ile gargara iyi geliyor

Hayırlı kandiller
Çok geçmiş olsun.
Günlük iki bardağa kadar ıhlamur içebiliyoruz diye biliyorum ve ben başından beri hemen hemen her gün içiyorum
Bir de tuzlu su veya sirkeli au ile gargara iyi geliyor
Ayyy teşekkür ederim napıcamı şaşırdım çok öksürük yok ama özğr dilerim balgam atmaya çalışıyorum ister istemez zorlanıyorum

Selam herkese , ikili test sonucu geldi . Sadece kimyasal sonuç 1: 294 , kombine olan ise 1:1237 risk var . Aklım çok karıştı, ekoda ense kalınlığı normal burun kemiği vs ok idi. 3 doktora gösterdim biri içini ferah tut dedi, diğeri endişe etme ama istersen fatal dna yaptır dedi , kendi doktorum da amniyosentez yapalım fatal dna da istatistik diyor .. fatal dna yaptırdım ben de onu bekliyorum .Size sorum şu sizin mesela risk değerleriniz kaç çıkmış ? Yani endişe etmeli miyim çöm canım sıkıldı . Yaş 40 olunca böyle oluyor sanırım en başından beri riskli gebelik diye beynime kazındı :KK43:
Hiç canını sıkma hiç bir şey çıkmıyacak bu ikili test kaldırılmalı saçma sapan sonuçlar bence herkesi üzmekten başka bir işe yaramıyor benimki daha riskliydi çok şükür temiz çıktı artık doktorlar herkese fetal dna testi öneriyor ticarete dönmüş adeta hastanelerle anlaşıyorlar bizde mecburen yaptırıyoruz

Eklentiler

• Screenshot_2024-02-12-16-31-25-330_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2024-02-12-16-31-25-330_com.whatsapp.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 37
bende 1.5 aydir hep geliyo sukur bebiste bisey yok kanama alanin bitene kadar devam eder o rahim agzina yakin olan alandakiler
Bana senin kanaman olacak daha demiştin dün Bi pedi yarım dolduracak kadar koyu kan geldi kanama alanım temizleniyordur diye düşünüp rahatlattim kendimi. Acayip hasta olduğum için dün antibiyotige başladım 3 doktora danışayım hepsi kullan dedi bende cekmeyim diye başladım bakalım inşallah iyi gelir antibiyotigin etkisiyle mi oldu kanama diye düşündüm ama koyu olunca iyi biseydi dimi kanama alani temizleniyordur

Kızlar bu tuvalette peçeteye silince gelen kahverengi akıntı daha ne kadar devam edecek ya? Sinirim bozuluyor bişe yok deseler de
Ben 3 defa yaşadım kahverengi akıntı birini 11 birini 13 digerinide 15. Haftada ama bir gün gelip kesilmişti her seferinde plasenta aşağida dedi doktor bişey olsaydı söylerdi zaten içini rahat tut kırmızıya dönmediği surece

Bana senin kanaman olacak daha demiştin dün Bi pedi yarım dolduracak kadar koyu kan geldi kanama alanım temizleniyordur diye düşünüp rahatlattim kendimi. Acayip hasta olduğum için dün antibiyotige başladım 3 doktora danışayım hepsi kullan dedi bende cekmeyim diye başladım bakalım inşallah iyi gelir antibiyotigin etkisiyle mi oldu kanama diye düşündüm ama koyu olunca iyi biseydi dimi kanama alani temizleniyordur
Canim bana doktorum burun kanı gibi kırmızı olursa kork ama kahverengiyse eski kandır demişti

Ben 3 defa yaşadım kahverengi akıntı birini 11 birini 13 digerinide 15. Haftada ama bir gün gelip kesilmişti her seferinde plasenta aşağida dedi doktor bişey olsaydı söylerdi zaten içini rahat tut kırmızıya dönmediği surece
Dünden beri devam ediyor ondan tedirginim biraz ama bekleyim bakalım pazartesi kendi doktorumda randevum var zaten

Dünden beri devam ediyor ondan tedirginim biraz ama bekleyim bakalım pazartesi kendi doktorumda randevum var zaten
Canim kahverengiyse hiç korkma çok eski den kalma Bile olabilir ki sen de aktif kanama alanida yokmus bu cok iyi hic korkulacak bi durumun yok bence rahim agzinda filan önceden kalma biseydir icini ferah tut

X