2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
heh bak olabilir mutlaka bi neden vardir nedenaiz mumkun degil ama hic korkulcak bisey oldugunu dusunmuyorum o keseyi vucut tolere ediyo ya o kanda belki diger kesenin plesantasindan falan gelmistir belki onceden simdi yolunu buluyodur eski kan zaten sukur

Canım bende yavaş gidiyorum bide çok hediye de gelecek malum artık ekonomiden herkes zıbın pijama vs kıyafet getiriyor çok çok almamaya çalışıyorum

Doğru söylüyorsun çok erken olmasındansa daha iyi gittiğimizde daha büyümüş olur bebiş içim rahatladı. Birde başka bir özel hastaneden fiyat aldık o daha uygun belki ona gideriz dedik

Fitil kullanıyorsan hala o da yapabilir. Doktor takılma dediyse takılma perinatologa gitmişsin zaten pazartesi de kendi doktoruna gideceksin değil mi?

Evet çok şükür eski kan ama artık köyü renkler görmeyelim inşallah ya

Fitil kullanıyorsan hala o da yapabilir. Doktor takılma dediyse takılma perinatologa gitmişsin zaten pazartesi de kendi doktoruna gideceksin değil mi?
Evet canım pazartesi kendi randevum var, fitili bırakmıştım iki haftadır ama sorun yoktur inşallah ya atlatalım şu sorunları artık hepimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…