2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Eşimin doğum günü 25 ağustos bir de eğer şartlar el verirse aynı gün doğsun da isterim yani Nasılsa her türlü tüyo
Huu
başak burcu olacak kaçış yok
Gelişimi güzel olursa, bir de sezeryan ise Dr da kabul eder benim 1. sezeryan 2. De mecbur sezeryan olacak her türlü aslan burcu olacak. Allah hayırla sağlıkla doğurmayı nasip etsin hepimize , 40 hafta bekleyemem, herşey yolunda ise 38 de alın diye söylicem

Evet canım 14. Haftada duymamıştım bende. bildiğim son haftalarda yapıldığı

Benim Dr um rahim kısalığına karından bakıyor. İlk gebeliğimde de hep karından baktı. Sezeryan istediğim için son zamanlarda da alttan hiç bakmadı.

Kızlar bebek arabası bakarken bu tarz bir şey görürseniz beni etiketler misiniz. Bunun aynısını buldum ama 55-60 bin benzerini de bulamadım çok kullanışlı bir arabaya benziyor

Eklentiler

• IMG_9604.png
    571,3 KB · Görüntüleme: 124
kizlar ozellikle idrar yolunda enfeksiyon yadaaa enfeksiyonu olanlar tahlilleriniz nasil cikmisti ya benim ne yanma var ne agri var ama sonuclarin kalani temiz birtek lökasit esteraz eser diyo onada ph tan falan yazmislar birde idrar yolu enfeksiyonu demisler ama enfeksiyon olsa herhalde tahlilde baska seylerde oynar bi bu referans disi geri kalan temiz ama bilemedim birde kafam durdu gercekten
anti HBs diye bi deger var yuksek cikmis bunun yuksek cikmasi mi iyiii dusuk mu gercekten kafam durdu devlette yaptirdim gidip soramiyorum suan kendi doktorumda ameliyattaymis aksama anca haber verir ben catlarim

Eklentiler

• Screenshot_20240219_142255_e-Nabz.jpg
    49,7 KB · Görüntüleme: 114
  • Screenshot_20240219_142557_e-Nabz.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 116
ayh darisi sana canimcim insallah seninde guzel haberlerini alalim niptinde iyi gelsin insallaaah

Reactions: fsh
valla bende senin yarin olden sonra aksam ustune dogru cikar gibi sendende guzel haberler gelsin sobra daaans

İdrarda lökosit eritrosit olunca genelde enfeksiyon varlığına işaret ediyor, ama en net sonuç için idrar kültürü vermen lazım. Anti hbs yüksek çıkması hepatite bağışıklığın olduğunu gösterir. Yani iyi bişey canım :)

ya okadar aptalim ki bugun sersem gibiyim lafam basmadi resmen bide anliklar var ya igg igm olayi var ya bunda yazmayinca acaba suan mi var dedim ufak bi panik oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…