2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Hahahah arkadaşlarımızı ziyarete gittik uçaktı yoldu yoruldum hiç bakamadım valla. Zaten bir tek kendimi tutturamadım normalde tahminlerim hep tutardı hahah hadi hayırlı olsunn

Hahahah arkadaşlarımızı ziyarete gittik uçaktı yoldu yoruldum hiç bakamadım valla. Zaten bir tek kendimi tutturamadım normalde tahminlerim hep tutardı hahah hadi hayırlı olsunn
Canım kaç saatlik uçak yolculuğu yaptın? Ankara'dan Adana'ya gitmek istiyorum ben de uçakla ama güvenemiyorum basınç olayına falan

Ben gecen hafta 23 saat ucak yolculugu yaptim hicbir sorun olmadi. Sadece doktorumdan bir izin kagidi aldim bu xray cihazlarindan filan gecmemek icin okadar
23 mü ah çok iyiymiş benimki sadece 1 saat sürecek. 16. Haftada gidip 20. Haftada dönmek istiyorum. Siz kaçıncı haftada yaptınız? Benim doktorum da sorun olmaz Çin'e giden hastam var diyor ama haklı demek ki.

Banada bir tahmin yap be bende doktordan süpheliyim bana gostermedi bile.bebeğimi benden saklıyor yaa
Saklıyorsa kız olabilir mi acaba bilemedim hiç tahmini yok mu doktorunun ama senin ultrason görüntülerin bulanıktı hatırladım yarın da söylemezse acaba başka bir doktora mı gitsen cinsiyet için

Saklıyorsa kız olabilir mi acaba bilemedim hiç tahmini yok mu doktorunun ama senin ultrason görüntülerin bulanıktı hatırladım yarın da söylemezse acaba başka bir doktora mı gitsen cinsiyet için
Kız diye tahmin etti bacak arasını benden sakladı ya gıcık bir doktorum var yarın başka bir doktor randevum var

Benim de öyle hiçbir teori tutmadı Ramzi Rus Çin takvimi vs. Sadece tatlıyla aram olmadı hala da yok o tuttu bir de başlarda bir üst üste üç dört sivilcem çıktı onun haricinde herkes güzelleşmişsin diyordu ve /90 erkek tahmin ediyorlardı hatta kardeşim falciya girmiş erkek demiş direkt rüyamda iki kez erkek bebek gördüm ama kız olduğunu öğrendik başta bir şaşakınlık yaşadım sanki cinsiyet değişmiş gibi ama sonra çok mutlu oldum

Canım kaç saatlik uçak yolculuğu yaptın? Ankara'dan Adana'ya gitmek istiyorum ben de uçakla ama güvenemiyorum basınç olayına falan
Canım bende haftaya 2 saatlik uçuşla ucucam. Doktorum sorun değil dedi 13. Haftamda sormuştum. 17. Haftamda gideceğim.

Ben gecen hafta 23 saat ucak yolculugu yaptim hicbir sorun olmadi. Sadece doktorumdan bir izin kagidi aldim bu xray cihazlarindan filan gecmemek icin okadar
Bana öyle bir izin kağıdı da vermedi söylediğim halde. Git sorun yok dedi sadece görevlilere hamile olduğumu söyleyeceğim ama izin kağıdı gerekliyse bende istiyim.

Genelde rüyanın tersi çıkıyor galiba ya. Ben de rüyamda erkek bebek doğurdum kızım olacakmış. Rabbim sağlıkla, hepimizin kucağına almayı nasip etsin. Cinsiyetin ne önemi var cidden şoka giriyorum sürekli cinsiyet üzerine konuşanlara.

Bana öyle bir izin kağıdı da vermedi söylediğim halde. Git sorun yok dedi sadece görevlilere hamile olduğumu söyleyeceğim ama izin kağıdı gerekliyse bende istiyim.
Bana verdi ama vermesi şart miydi da verdi inanin bilmiyorum. Belki de yurtdisi ucusu diye vermistir derdimi anlatamam diye

Bana verdi ama vermesi şart miydi da verdi inanin bilmiyorum. Belki de yurtdisi ucusu diye vermistir derdimi anlatamam diye
Benimde yurtdışı 13. Haftamda söyledim hatta 17 hafta sonunda gideceğim dedim git git ama yediğine ictigine dikkat et oralarda dedi erken haftalar olduğu içinde rapora gerek yok uçak hiç problem dedi hatta gezi fikirleri bile verdi ama izin kağıdı demedi neyse artık bı deniyim bende çat pat derdimi anlatmaya çalışayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…