2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Merhaba geçmiş olsun benim kahverengi lekelenmelerim olunca doktorum progestan başlattı daha önce sizin gibi kayıplar yaşadım kan sulandırıcı hap iğne kullanıyorum hala ve şu an bir sıkıntım yok Allaha şükür. İnşallah sağlıkla kavuşursunuz bebeğinize.

Merhabalar, bugün doktorda kalp kapakçığım gevşek olduğu için hamilelik çarpıntılarım ağır geçiyor. Doktor Beloc zok 25 mg verdi. Daha önce kullandınız mı? Bebek için problem olur mu?
Canım benim de kalp problemim var. Bir önceki gebeliiimde ilaca düşük dozda devam ettirmişti doktorum dideral kullanıyordum çok şükür hiç sorun yaşamadık. Şimdiki hamilelikte de kendini rahatsız hissettiğinde kullan dedi. Beloc zok ta eski ilacım aynı görevi görüyor doktorunun tavsiyelerine kulak ver bence hiç bir şey olmaz

ben hepsini aksam icip uyuyorum valla sabah falan demedi diye yan etki gormiyim diye aksam icip yatiyorum onceden folbiol ferrosanol dvit omega kullaniyodum sanirim 6. haftaydi ferrosanol dvit devam dedi folbiol omega yok dedi elenetal 2 ye baslatti b12 hic vermedi veremem dedi ferro sanolu ben tup mide ameliyatliyim diye 5 senedir iciyorum ara ara ama sık aralıklar cunku demirim cok cabuk dusuyo ozamanlar gunduz ve aksam kullaniyodum gunde 2 hic biiir yan etkisini gormedim ama gyno ferro sanol asiri kabizlik yapti ve midemi bulandirmisti cook cook hafif

Canım Doktor'un vardır bir bildiği tabi, benimki keselim dedi folik asiti 12+2 de. Kan ilacı olarak da sidefer içiyorum SGK karşılamıyor ama yan etkisi en az olan kan ilacı dedi doktorum
Bakayım ona da canım ama karar veremediğim nokta şu hocanın verdiği demir ilaci mg olarak baya fazla multivitaminlerde ve diğer markalarda 17 mg valla anlamadım ben bu işi ya çok kararsız kaldım.

Bakayım ona da canım ama karar veremediğim nokta şu hocanın verdiği demir ilaci mg olarak baya fazla multivitaminlerde ve diğer markalarda 17 mg valla anlamadım ben bu işi ya çok kararsız kaldım.
Olsun sen yine de iç bence canım ne olur ne olmaz Doktor'un söylemiş ama sen bilirsin tabi

Mrb hanımlar ben de uzun zamandır yazdıklarınızı takip ediyorum. Bugün 14+6 haftalık olduk. Bir oğlumuz olacak. Eczacıyım ve ilaçla ilgili konularınız olursa yardımcı olmaya çalışırım:)
Hemen sorayım ☺☺ lansor 15 mg içmenin zararı var mı sizce? Doktor iç diyor bende barret diye bi hastalık var midemde içmezsem duramıyorum

valla tuz yalayasim gelince bakmistim hep erkek diyolardi tatli yiyesim hic gelmedi bu surecte aliskanliktan yedim ama tuz gercekten uff en cok canimin istedigi tuz tuz icin salatalik dograyip bocalayip tuketiyorum
Of bende bi ara tuzlu salataliga sarmistim Tuzlu yesil elma neredeyse hergun yiyorum. Limonu tek basina yiyorum suya kesip atiyorum, tatli bagimlisiydim simdi gorunce midem bulaniyor

valla tuz yalayasim gelince bakmistim hep erkek diyolardi tatli yiyesim hic gelmedi bu surecte aliskanliktan yedim ama tuz gercekten uff en cok canimin istedigi tuz tuz icin salatalik dograyip bocalayip tuketiyorum
Ben de kızıma hamileyken tam öyleydim ekşi elma tuzlayıp yemek istiyordum sürekli ama bu sefer ekşi hiç istemiyor canım midemi bulandırıyor

Of bende bi ara tuzlu salataliga sarmistim Tuzlu yesil elma neredeyse hergun yiyorum. Limonu tek basina yiyorum suya kesip atiyorum, tatli bagimlisiydim simdi gorunce midem bulaniyor
ben ömrumde limonata disinda limon tuketmem ne corbaya ne salataya zaten salatada sevmem simdi onume gelen herseye limon sıkıyorum gecen esim corbamdan bi kasik aldi bunr agzim yamuldu cok eksi dedi sen nasil iciyosun dedi ama yemin ederim bana eksi gelmiyo oyle bi tepki verince sok oldum normalde cok sever bide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…