2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Cinsiyeti öğrenen arkadaşlarr ekşi Ayşe tatlı Hakkı teoremi tuttu mu sizde
Benim tuttu. Ekşi şeyler yedim hep patates salatası limonlu şeyler turşu. Hatta doktorum ilk erkek gibi görünüyor demişti o zaman gerçek değil demiştim
Ama kesin olarak kız şuan, ve tuttu. Ye ekşiyi doğur Ayşe’yi gerçekten.

Kızlar merhaba Eylül annelerinden geliyorum.Demin kahverengi akıntı gördüm çamaşırda 8+4 üm daha önce pıhtılaşmadan dolayı kayıplar olunca korkuyorum iğnemi de oluyorum.sizde bu haftalarda olmuş muydu yarın doktora gidecez

Merhabalar, bugün doktorda kalp kapakçığım gevşek olduğu için hamilelik çarpıntılarım ağır geçiyor. Doktor Beloc zok 25 mg verdi. Daha önce kullandınız mı? Bebek için problem olur mu?

kizlar kan ilaci ne markalar yazdilar hangileri bulanti yapti bide neyi eksik gorup yaziyolar nekadar sure kullandiriyolar
Benimki osende c vit+demir şeklinde. Tahlil falan vermemiştim kendiliğinden başlattı. Yatmadan yarım saat önce iç sonrasında süt ğrünü tüketme dedi, sonrasında uyuduğum için de yan etkisini anlamadım

Merhabalar, bugün doktorda kalp kapakçığım gevşek olduğu için hamilelik çarpıntılarım ağır geçiyor. Doktor Beloc zok 25 mg verdi. Daha önce kullandınız mı? Bebek için problem olur mu?
Bende tasikardi var. Kardiyoloji doktoru 12. Haftadan sonra kullanabilirsin demisti. Ama en doğru kararı doktorun bilir. Geçmiş olsun. Kaç haftaliksiniz

Bende tasikardi var. Kardiyoloji doktoru 12. Haftadan sonra kullanabilirsin demisti. Ama en doğru kararı doktorun bilir. Geçmiş olsun. Kaç haftaliksiniz
Doktorum kullanabilirsin dedi. 15+ 5 haftalık hamileyim. sadece ben tedirginim kullanmakta. 1 tane içtim bugün çünkü kötüydüm baya şimdi birşey oldu mu diye evham yapıyorum

Türkiye’deki doktorlar gebelikte kullanabilirsin sorun olmaz demişti ama şuna yurtdışındayım ve buradaki doktorlar gebelikte kullanılmaması gerekiyo dedi

Dr folik asiti kes dedi gyno ferro yazınca bana. Bunun içinde her şey var zaten dedi. Omega ve d vitamini de yazdı
Ya evet ben de baktım öyleymiş ama ben folik asitin aktif formunu kullanıyorum b12 de yüksek zaten benim kullanmak istemedim ama bunun folik asitsiz ve b12 siz olanını kullanacağım saniirm doktora sorup.

Multivitamin de kullanmıyor musunuz ? Genelde folik asit kesilince multivitamine başlamış herkes. Ben muultivitamib yerine folat iyot ve omega 3 kullanıyorum. İşte şimdi de demiri ekledi.

benim 6. haftamda saglam bi kanamam basladi acile kaldirildim buyukte bi hematom (kanama) alanim vardi 7 haftada katladi 11 haftaya kadar buyuklukte azalma olmadi 12 haftada bu hafta yani sukur cok coook az kalmis riskim vardi cok sukur suan kanamadan kaynakli riskim yok

evet sen guzellerini seciyosun bende oyle b12 bende iptal etti ama foligi folata cevirdi bendede aklinda bulunsun elenetal 2 kullaniyorum onun icindeki folik folat versiyon
Elenetal ayrı folat ayrı mı alıyorsun bana multivitamin vermedi ben iyot folat ve omega 3 alıyorum simdi de demir ekledi işte. Zaten b12 yüksek benim onu almıyorum diğerlerine de gerek yok şimdilik dedi. Bi de bu demir ilacını alacağım senin bahsettiğin ama benim yatarken içmem gerek sabah tiroid ilaci içiyorum çünkü. Mideye dokunuyor mu ya benim midem hassastır ağrı kesici bile içemem de dokunur mu diye korktum biraz

Ben de kan sulandırıcı iğne kullanıyorum benim de ilk haftalar lekelenmelerim oldu. İğneden kaynaklıda olabiliyor endişe etmeyin doktorunuza sormakta fayda var tabii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…