2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Bende onların hepsini yapıyorum ya geçsin diye yemekten sonra çok kötü oluyorum yemek yemek istemiyorum bazen
Canım ay i şeyleri ben yaşadım diğer hamileliklerim de de panto 40 mg ya da nexium hapı öneririm. Sıkıntısız gününü geçirip yer içersin. Sabah aç karnına al. Bebise hiç bir zarari yok.

Canım ay i şeyleri ben yaşadım diğer hamileliklerim de de panto 40 mg ya da nexium hapı öneririm. Sıkıntısız gününü geçirip yer içersin. Sabah aç karnına al. Bebise hiç bir zarari yok.
Ay canım çok.hazimsizlik var ya iki gün yemek yesem üçüncü gün çok kötüyüm kizmda yaşamdim tam tersi afedersin ishaldim bunda kabız gaz çıkartmama bugün rahatlamak için maden suyu içtim ama boş yaramadı ya o ilacı Alicam yarın kontrol var sağlık ocağında sorucam

Yaa o kadar sürdüyse kötü o zaman başka seçenekleri değerlendirmen lazım bir sor bakalım
Midemde hassas değildir yani ilk defa bir ilaç ağır geldi özelde ki doktorum başka yazmıştı onu denicem birde teşekkür ederim yorumunuz için

Hatice hanım aynı şeyleri tecrübe ediyoruz en büyük çocuğunuz kaç yaşında?

Aynısı bende var canım. İçin rahat al kullan..ben onun için genel cerrahiye gittim. Oralac diye bir şurup verdi her gün kullan bir sıkıntı olmaz kabızlığın gazını giderir dedi. Bir sabah yemekten sonra içiyorum bir de aksama yakın
Bir kapak. Ooo kadar rahat ettim ki sana anlatamam. Hemen al kullan derim

Kızlar indirime girmiş hepsi buradada. Almayı düşünen var ise :) ben de garanti için emin olamadım daha mı geç almak gerekir.
aynı markayı kullandım bence ikili almayın boşuna performansı teklide daha iyi ikili olunca düşüyor boşuna fazla para vermeyin derim 8 aya yakın kullandım günde bilmem kaç kez çalıştığımdan ikili tavsiye etmem

Yarın yazdircam canım çok sağol

28 mi kız nasıl yaptın onu duyduğum en yüksek doğuma giren kilo. Sağlık sorunları olmadı mı hiç? Benim doktorum 9 un üstüne çıkmayalım diyor
İlk 3 ay kilo almadım ama doğuma 20 kilo alarak gittim. Doğumdan 1 hafta sonra 16 kilosu gitmişti. Bebek 4 kg doğdu.

Kızlar bugün doktorum gyno ferro sanol verdi kullanan var mı aranızda ya da hangi demir ilacını kullanıyorsunuz. Zaten folik asit alıyorum ben bunu. İçinde de varmış fazlası zarar olmasın ya.
Ferro sanol İlk gebelikte 16.haftadan sonra başlamıştı Dr. Mide bulantısı yapıyor dedim 2 hafta sonra bıraktırdı. Yararlı şeyler yiyorsan problem yok dedi kullanmadım. Şimdi 13+1 sadece d vit günde 3 damla kullanıyorum. Folik asiti 8.haftada bıraktırdı. 16. Haftanın içinde gidince büyük ihtimalle bana da Ferro yazacaktır.
Kızlar bugün ilk defa kan ilacımı içeyim dedim içmez olaydım kendime gelemiyorum midem çok kötü çok içmesek olmuyor mu bunun başka yolu yok mu
Dr una söylersen başka bir ilaç ile değiştirebilir.

kizlar kan ilaci ne markalar yazdilar hangileri bulanti yapti bide neyi eksik gorup yaziyolar nekadar sure kullandiriyolar

İyi akşamlar kızlar...bebek arabası araştırıyorum. En son 17 yıl önce oğlumda almıştım... Rabbım bu duyguyu yine nasip etti çok şükür. Malum uzuuuunn zaman geçti. Travel sistem görüntü olarak çok hoş ama kullanımı hakkında bilgisi olan yada önerisi, yazabilir mi?

kizlar kan ilaci ne markalar yazdilar hangileri bulanti yapti bide neyi eksik gorup yaziyolar nekadar sure kullandiriyolar
Gynoferon kullanıyorum midem çok hassastır çok şükür bi sıkıntı yaşamadım.kan değerlerim çok düşüktü... nasip olursa doğuma kadar kullanicaksin dedi doktorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…