2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Aa süper oldu bu haber ya ben de hoc içmek istemiyordum diğerini doktoruma sorup buna geçeyim ben de aynısıymış. Çok teşekkürler. Ben norma folik asit de sevmiyorum folat formunu kullanıyorum özellikle b12 de de metikobalamin kullanın diyorlar ya bu ilacı bilememiştim.
evet sen guzellerini seciyosun bende oyle b12 bende iptal etti ama foligi folata cevirdi bendede aklinda bulunsun elenetal 2 kullaniyorum onun icindeki folik folat versiyon

Canım benim durum biraz karışık ikizdi benimkiler birinin kalbi durdu, şimdi onun DNA'sı geçmesin diye bekliyorum ve korkuyorum risk var derler ama kalbi duranın DNA'sı yansımış olur diye
İnşallah hicbir sıkıntı çıkmaz.Rabbim sağlıcakla kucağına almanı nasip etsin bütün kalbimle bunu diliyorum.insallah hepimiz de sağlıcakla kavuşuruz kuzularımıza

12+3 ten selamlar kizlar benim mide bulantilari gecmedi arada geliyorlar,bugün iki kere kustum,bide yetmezmis gibi bogazlarim agrimaya basladi,napmam lazim bogaz agrisi icin bilemedim,ins ates olmaz

teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için, bende özelde yaptırıyorum o ahlde, bu film de olmasa aşılama vs ne olacaksa artık
Ben anesteziyle cektm bir sey gormedm uyanmam rahatti. 3 yila yakin denemistk bir skntmz yoktu olmuyordu. Ama rahm filminden sonraki 4. Ayda oldu

Ben şuan aynı anda omegası ayrı tablet olanlardan multivitamin, demir ilacı, d vitamini, cranberry takviyesi, magnezyum kullanıyorum 14 hafta bugün bitti. Akşamları ilaç safham bitmiyor bazen çok mu şey içiyorum diye düşünüyorum ama doktor böyle verdi

12+3 ten selamlar kizlar benim mide bulantilari gecmedi arada geliyorlar,bugün iki kere kustum,bide yetmezmis gibi bogazlarim agrimaya basladi,napmam lazim bogaz agrisi icin bilemedim,ins ates olmaz
Çok geçmiş olsun. Ben de grip atlattım. Başta boğazım acıdı sonra burnum akmaya falan başladı. Doktoruma sordum parol alabilirsin dedi akşam yatmadan parol içtim. Bol bol su iç, portakal ye, ıhlamur günde 2-3 fincan kadar hakkın var onu iç. Beni ıhlamur iyileştirdi. Sallama olan değil ama demleme olandan al. Bir de mercimek çorbası içindeki havuç ve mercimek grip için iyi geliyor.
1 haftaya toparladım çok şükür. Bana ıhlamur iyi geldi. Etrafımızda herkes 20-30 gün hasta yattı gerçekten.
Bir de o süreçte işe gitmedim hep yattım dinlendim.

Ben şuan aynı anda omegası ayrı tablet olanlardan multivitamin, demir ilacı, d vitamini, cranberry takviyesi, magnezyum kullanıyorum 14 hafta bugün bitti. Akşamları ilaç safham bitmiyor bazen çok mu şey içiyorum diye düşünüyorum ama doktor böyle verdi
Doktor verdiyse iç. Bana da bu sefer kan ilacı yazdı. Omega Demir ve kan ilacı kullanacağım ben de artık.

Vücut alışacak diye ummaktan başka çaresiniz yok 🙈 iğnesini hiç duymadım ben canım. İlk çocuğumda kullandım ama erken dönemde bu kadar gaz ve kabızlık problemim yoktu ilaca da alışmıştım şimdi farklı ondan düşündürüyor.
Sen de alışırsın mutlaka iyi düşünelim 😊
Bilmiyorum alışamıcak gibiyim sabahtan beri toparlanamadım resmen fobi oldu 😂

X