2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar nasıl kilo almıyorsunuz yaaaa :) 18.30 gibi yemek yedik çok ağır yemedim seviniyordum eve geldik klasik uyumuşum kalktım bi içim kıyıldı 😂 sizin kilo verdim almadım mesajlarınızı adını söylemiyim ama sadece karbonhidrat olan bir şey yerken okudum kocaman bir tabak😂 tutamıyorum kendimi

Bende çok hazımsızlık oluyor ya ne yapicam ya
Kan ilacı verdimi doktor valla bana verdiğinden beri içmek istemediğim tek ilaç o aksam içiyorum sabah zor yetişiyorum tuvalete 🙄 bi bende mi böyle oluyor bilmiyorum da kullananlarda fikrini yazar heralde eksiğiniz yoksa tabi bilemem ama benim doğuştan gelen bir kan eksikligim oldugu için dogum öncesi sonrasi full kullanıyorum bu zıkkımı hep de böyle oluyor

Kızlar nasıl kilo almıyorsunuz yaaaa :) 18.30 gibi yemek yedik çok ağır yemedim seviniyordum eve geldik klasik uyumuşum kalktım bi içim kıyıldı 😂 sizin kilo verdim almadım mesajlarınızı adını söylemiyim ama sadece karbonhidrat olan bir şey yerken okudum kocaman bir tabak😂 tutamıyorum kendimi
Bende aynıyım gündüz kosturmaca iki çocuk cok aldırmıyorum geceleri uyu uyan acık üçlemesinden kurtulamıyorum 😄

Kan ilacı verdimi doktor valla bana verdiğinden beri içmek istemediğim tek ilaç o aksam içiyorum sabah zor yetişiyorum tuvalete 🙄 bi bende mi böyle oluyor bilmiyorum da kullananlarda fikrini yazar heralde eksiğiniz yoksa tabi bilemem ama benim doğuştan gelen bir kan eksikligim oldugu için dogum öncesi sonrasi full kullanıyorum bu zıkkımı hep de böyle oluyor
Yok kan ilacı vermedi beş gün sonra muanem var söyleyeceğim bu hazımsızlığı çok var bende ya

Bende aynıyım gündüz kosturmaca iki çocuk cok aldırmıyorum geceleri uyu uyan acık üçlemesinden kurtulamıyorum 😄
Evet ya inanılmaz uyku yapıyor bende akşam üstleri uyuyakalıyorum kolumu kaldıracak halim yok bi uyanıyorum susamış acıkmış ama görsen sanki saatlerdir yemedim. Karnım gurulduyor alanen sürekli aç hissediyorum offff zaten 3 kg almıştım bu sefer baya aldım 5 olmuştur toplam

Canım ben de kronik kansızımdır, ama kan ilaçları beni kabız yapar ve mideme dokunur serum olarak alırdım hep, şimdi doktorum yan etkisi en az olan bi ilaç söyledi onu aldım SGK karşılamıyor ama iyi bir ilaç adı sidefer değerlendir istersen

Canım iç kıyılması bende de oluyor yoğurt yiyorum yada kefir içiyorum elma vs meyve yiyorum dene istersen

Sling ilk 3 ay özellikle ev içinde iş yapmak icin tabi dışında da kullandığım oldu ama ev için özellikle mükemmel bir kurtarıcı 3 aydan sonra bebek zaten hareketlenip kendisi durmadığı icin evin içinde pek kullanım tercih etmediğim sadece dışarılarda taktığım icin kanguruya geçiş yaptım ilk oglumdan kanguru kaldi diye sevinirken benim ikinci oğluma ana sütü çok yarayıp tosuncuk olunca 7. Ayda kanguru koptu 😁 Allah'tan bir sıkıntı yaşamadık fakat şimdi slingim hazırda var fakat kanguruyu tekrardan almam gerekiyor. 3. Bebeğini bekleyen biri olarak nacizane tavsiyem bu sizede ikiside bulunmalı ama ilk 3 ay sling mutlaka olmali diyorum ben😅
Ev içinde kesinlikle sling daha iyi olur kanguru biraz sıkabilir 😀 teşekkür ederim🙏

Benim oğlum olursa Kaan, Kerem yada Cihan ismini düşünüyorum. Ama daha çok Kaan içime siniyor
Kaan ben de dusunmustum bi ara, onu da esim istemedi
Eşim aradı az önce Doktor acil ameliyata alınması gerekiyor demiş. 1- 2 saat bile olsa yolculuk yapamaz demiş. Memlekette ameliyat olacak büyük ihtimalle zaman yokmuş.
Allah acil sifalar versin. Memlekette olmasi cok dogru olmus 🙏🏻

palm angels palm angels beni de kız olarak ekleyebilirsin 😁 tam 16 haftalık oldu kontrolümde gördük. Geçtiğimiz ay erkek gibi görüyorum demişti ama bu ay kesin kız dedi.
Önce erkek deyip sonra kıza dönen oldu mu benim gibi? Keşke hiç yorum yapmasaydı diyorum, kendimi biraz ona şartlamıştım. Çok sevinemedim o yüzden. Sağlıkla gelsin inşallah. Hamilelik bambaşka bi psikoloji gerçekten.
Kaç haftalıkta erkek dedi canım. Bana da tam 12 haftalıkta çıkıntı var ama kordon olabilir dedi

İnşallah canım😘 Benim bu haftadan itibaren bulantım kesildi. Yani artık bulantı hissetmiyorum canım sende bulantı devam ediyor mu? Çoğu belirtim kayboldu öyle hissediyorum arada hazımsızlık oluyor
Canım benimde bu haftalarda kesildi baya arada oluyor oda aşırı değil. Hazımsızlık falan bende de oluyor birde kuyruk sokumu ağrısı var. Göğüslerimdeki hassasiyet çoktan geçmişti dolgunluk devam ediyor. Birde bu haftalarda başım çok ağrıyor ya

Kaç haftalıkta erkek dedi canım. Bana da tam 12 haftalıkta çıkıntı var ama kordon olabilir dedi
Bana 10 haftalıkken çıkıntı görüyorum ama 2 hafta sonra kesinleşir dedi. 12.haftada erkek dedi. İlk gebelikte kızımı da 11.haftada söylemişti. Ablamın Dr u ablama 16. Haftaya kadar kız dedi. Sonra erkek dedi. Bence makinenin iyi olup olmadığına göre söyleme süresi değişiyor

Mihra ismine aşıktım resmen koyulan birinci isimlerden oldu kendisi o beni üzdü zaten ☹️ oo dayılara bırakmamak lazım benim abimde sorsam oda koyabilir yani yatkın 😂
Yaa yillardr kizm olsa koyarm diodm insallh erkege donmez tekrar da koyarm🙏🙏

Ahahha valla grupta herkes ebru şallı gibi maşallah +5 kilo ile doğuma girmişti ya kadın . 😀😀 Ben şimdiden 3 kilo aldım

X