2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Ya varya zamanında eşim evin en küçüğü 8 abisi var sağlık okumasına karşı çıkmışlar şimdi işleri düşüyor biz tatile gittik önce babalarını bizimle gönderdiler adamcağız tek başına burda ameliyat oldu eşim ilgilendi.. Şaka gibiler o kadar abisi var sırf para gitmesin diye de böyle yapıyorlar özel hastane bunun için çok para istiyormuş.

Bir de by passta steril bi ortam ve hiç mikrop kapmaması gerekiyor hastanın, iki cocuk ve sizde devamlı doktora gideceksiniz kontrol için hasta açısından da risk olur bu şekilde anlatsanız eşinize canım ben anneni düşünüyorum Allah korusun çocuklardan ya da benim hastaneye gidip gelmemden dolayı mikrop kapabilir diye belki ikna olur

Evet biliyorum. Birde bunun gelmesi de var uçakla göndereceklermiş kvmin göğüs ağrısı var acil bu kadının bir ameliyat olması gerekiyor çok oyalıyorlar Allah korusun ya bişi olursa. Eşime de söyledim ama uçakta Bir sorun olmaz dedi. Eşimi bekliyorlar gönderin dese gönderecekler bugun hastaneye gitti bakalım buradaki doktorlar ne dicek

Canım bi yerde okumuştum yeni doğan bebeklere eldiven takmayın hissetsin dokunsun diyordu, mantıklı geldi bana. Belki uyurken takılabilir ama

yenidoğan bebeklerde eldiven kullanımı çok sağlıklı değil diye dumuştum ben isterseniz siz de bir araştırın

palm angels selim ismi benim de beğendiğim isimler arasında gerçekten güzel isim ben Tuna ismini de beğeniyorum.
Cinsiyet belli değil daha ondan çok odaklanmıyorum

Eşin kaç kardeş ise tüm çocukları para versin. Birisini tut. Bakım yapacak, tuvalet yemek vs herşeyine bakacak birisi lazım. Sen zaten uzun süre evini açmış olacaksın. Bir de cocukların küçük. Çok zor tek başına. Akraba gelince de anlaşmak zor olabilir. Çok uzun süre kalmış olacak.

Evet canım çok zor işte anlayan yok ki.. En mantıklısı böyle yapmak. Bakalım

Benimde eşim ailenin en küçüğü ablaları abileri var . Anne babanın bir çok şeyine uzaktan ya da giderek eşim koşturuyor . Benim eşimde duygusal üzülüyor . Bizim ailede daha çok kızlar anne babayla ilgilenir eşimin ailesinde ablalarının rahatlığına çok şaşırıyorum , yine de yaranamıyor ama böyle bir ameliyat durumu olsa , eşim hamile derdi . Bu büyük bişey canım ben bakamazdım yani . Benim adıma karar verseydi bozuşurduk çok üzülürdüm . Senin eşin bakamayacağını düşünmüyor mu ? Ya da sen bakabileceğini düşünüyor musun ?

Canım bende öyle hissediyorum ama bize öyle geliyor bence hatta eşime söylüyordum sabah uyandığımda daha düz oluyor sonra gün içinde su yemek falan derken çıkıyor yine bende 15+4üm
İnsan böyle olunca bebek büyümüyor mu diye düşünüyor. Hayırla büyüsün kuzucuklarımız canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…