2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Ay kızlar benim sorunlar bitmiyor.. Bana akıl verin lütfen. Şimdi eşimin annesi memlekette rahatsızlanmış. Abileri bunu aramış işte ameliyat gerekiyormuş kalbinden olucak. Eşim annesini buraya getirecek ameliyatı çalıştığı hastanede yapacakmış. Birde bunun sonrası var yani kadın kilolu yaşlı bakıma ihtiyacı olcak iki bebe ve gebe halimle ben nasıl başedeceğim ki bilmiyorum strese girdim

Kanama alanından ziyade kanaması olanlar diye gördüm ben. Neyse ya sağlıklı olsunlar da
Benim de 8 haftaya kadar oldu canım hem kanama hem de leke. Kızım da tüp bebek onda bir kez bile lekem olmadı. O yüzden bu gebeliğimde çok stres yaşadım. Rabbim kimseye yaşatmasın. Sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

7 aya kadar belli olmaması çok ilginç olmuş ben bugün 12+2de öğrendim, ben sormadan doktor gördüm cinsiyeti söyleyeyim mi size de dedi, öyle olunca ne kadar eminsiniz dedim %99 dedi direkt ve detaylı usg olduğu için de ekstra güveniyorum ama tabii belli de olmaz. Her bebekte değişiyor kimisi hiç göstermiyor ya da anlaşılmıyor ama doktor yüksek ihtimalle bu diyor ise doğrudur diye düşünüyorum

Buraya gelecek ise bakacak biri de gelsin, memlekette abilerinin eşleri yok mu gelip yardım edebilecek ya da kızı vs başka biri sizin için çok zor olur gerçekten sonuçta birinin de refakatçi kalması gerekir siz gebe iken ve çocuklarınız varsa kalamazsınız. Taburcu olduktan sonrası yine daha kolay o konuda canınızı sıkıp kendinizi üzmeyin hiç, sonuçta aileniz gebe olduğunuzu da biliyordur

Devlet hastanesinde söylemiyorlar maalesef ya O zaman devletteydi takibim

Öncelikle geçmiş olsun canım kalp ameliyatları sonrası bakımı vs derken incelikli ve birazda zor ameliyatlar. Rahmetli dedemde olmuştu o nedenle sonrasında senin kayinvalideni tutup kaldırman söz konusu bile olamaz. Madem sizin orada olacak ameliyat mutlaka bakmaya biri gelmesi lazım eşin ve o kişi kaldırma gibi durumlarda yardımcı olurlar kayınvalidene. Ama bebekler ve hamile olarak Allah yardımcın olsun diyebiliyorum. Şöyle düşün dua alacaksın senin evinde olduğu için sana sürekli dua edecek ve anne duası çok güzel

Amin Evet benim gördüğüm Selimlerde hep öyle . Erkek ismi bulmak çok zor . Bende öneri sayfalarına bakıyorum herkes Atlas , Aras , Aslan , Asil, Ata koyuyor
Evet yeğenimin sınıfında hepsinden var bu saydıklarınızın Selim iyidir ya çok da üstüne düşünmek istemiyorum sıkılmamak için isimden

Aslı
Orda hastane var götürmüşler ameliyat olması gerek demiş e orda yapsınlar işte yok illa burdaki Drlar iyimiş. Gebelik onların umrunda değil ki.. Sorun da aslında o biliyor musun eşim annemle beraber biri de gelecek diyor kemküm ediyorlar resmen kimse gelmek istemiyor kalkıp 12 yaşındaki kızlarını gönderse yardım niyetine hiç şaşırmam. ne gelinler ne kızları çocukları var bırakıp gelmezler ki. Zaten görümcelerimle de aram iyi değil.

Instagram da Görkem karman var bahsettiğin gibi sapsarı oğlu ve kızı oğlunun adı da selim o canlandı gözümde birden
Ya evet ben de gördüm sonradan bana da arkadaşım attı inanılmaz tatlı ve akıllı bir çocuk gözümde canlanan da hep onun gibiydi zaten :)

Ben kız olsaydı Elif ismini çok beğeniyordum. Zarif sade güzel bir isim

Of çok geçmiş olsun sana çok zor bir şey de denmez. Ne kadar kalacak sizde?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…