2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
İkisi de çok güzelmiş canım 🩵 Nasıl oluyor peki Çınarlar Topraklar
Toprak ismine bayılırım. Bir öğrencim vardı adı Toprak. Hem yüzü hem huyu öyle güzeldi ki. Onun gibi evladım olsun çok isterdim. Depremden sonra şehir değiştirdi bir daha göremedim. Toprak içimde bir sızıdır. Oğlum olsa adını koymak isterdim. Yaşına göre çok olgun ve aklı başında bir çocuktu. ❤️

Arkadaşlar ya zeynep isminin yanına uyumlu bir kız ismi ariyorum eşim kiz olursa en başından beri zeynep olsun istiyor ikinci adını da sen bul diyordu aslında tekde güzeldir fakat iki oğlum daha var ikisinin de çift ismi olunca kıza da haksızlık etmeyelim dedik 😅 zeynebe uyumlu güzel fikirleriniz varsa talibim az yardım ederseniz bana çok memnun olurum valla ya

Arkadaşlar ya zeynep isminin yanına uyumlu bir kız ismi ariyorum eşim kiz olursa en başından beri zeynep olsun istiyor ikinci adını da sen bul diyordu aslında tekde güzeldir fakat iki oğlum daha var ikisinin de çift ismi olunca kıza da haksızlık etmeyelim dedik 😅 zeynebe uyumlu güzel fikirleriniz varsa talibim az yardım ederseniz bana çok memnun olurum valla ya
Zeynep yaz, zeynep naz, zeynep bade, bende kızım olursa bu isimleri düşünüyorum inşallah

Canım bi yerde okumuştum yeni doğan bebeklere eldiven takmayın hissetsin dokunsun diyordu, mantıklı geldi bana. Belki uyurken takılabilir ama
Uyurken kıyafetine bitişik eldiven tercih edin diyor hekimler. Parmak emme refleksiyle eldiveni ağzına alıp tıkanabilirmiş. Gözetim altında değilse tekli eldiven tercih etmeyiniz. Kıyafete bitişik tercih edin

Benimde eşim ailenin en küçüğü ablaları abileri var . Anne babanın bir çok şeyine uzaktan ya da giderek eşim koşturuyor . Benim eşimde duygusal üzülüyor . Bizim ailede daha çok kızlar anne babayla ilgilenir eşimin ailesinde ablalarının rahatlığına çok şaşırıyorum , yine de yaranamıyor ama böyle bir ameliyat durumu olsa , eşim hamile derdi . Bu büyük bişey canım ben bakamazdım yani . Benim adıma karar verseydi bozuşurduk çok üzülürdüm . Senin eşin bakamayacağını düşünmüyor mu ? Ya da sen bakabileceğini düşünüyor musun ?
Beni düşünen biri olsaydı zaten strese girmezdim. Kimse gebe ve ortada iki bebek olduğunu düşünmüyor. Eşimin şuan tek düşündüğü şey Annesinin sağlığı ben ikinci plandayım. Benim bakamayacağımı biliyor normal hayatta bile eşime, kendime ve çocuklara yetmeye çalışmaya çalışıyorum. Hatta bunun için kendisi bile bana yardım ediyor. Dün duş almaya girecektim onun gelmesini bekledim küçük kızıma baksın da ben duşa giriyim diye.. Kendisi de farkında.

Beni düşünen biri olsaydı zaten strese girmezdim. Kimse gebe ve ortada iki bebek olduğunu düşünmüyor. Eşimin şuan tek düşündüğü şey Annesinin sağlığı ben ikinci plandayım. Benim bakamayacağımı biliyor normal hayatta bile eşime, kendime ve çocuklara yetmeye çalışmaya çalışıyorum. Hatta bunun için kendisi bile bana yardım ediyor. Dün duş almaya girecektim onun gelmesini bekledim küçük kızıma baksın da ben duşa giriyim diye.. Kendisi de farkında.
Allah yardımcın olsun canım eşlerin böyle düşüncesiz olması gerçekten çok zor çok yıpratıyor

Defne yiğenimin adı 🫠 ladin yada lavin de güzelmiş bunu listeme yazarım bir kaç kişi daha yazmıştı ladini teşekkür ederim 😍
Ben bu aralar mihra ismini beğeniyorum. Kız Bebek isim seçimi bence çok zor her iki kızımda isimleri biri babası diğeri dayısı koydu 😄 babası annesini ismini koydu ama dayısı sevdiği kızın adını koymuş sonradan öğrendim 🤭

Zeynep piraye

Uyurken kıyafetine bitişik eldiven tercih edin diyor hekimler. Parmak emme refleksiyle eldiveni ağzına alıp tıkanabilirmiş. Gözetim altında değilse tekli eldiven tercih etmeyiniz. Kıyafete bitişik tercih edin
Ay bu da mantıklı, ne yapcağımızı şaşırdık hele benim gibi ilk olunca ☺☺

X