2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Canım senin adına çok sevindim gerçekten saatten beri bakıyorum önce bir haber var mı diye gerçekten içimiz rahatladı bebeğini çok savaşçı sonuna kadar mücadele ediyor benim de hala var kanama alanı yok ama devamlı kahverengi akıntım var akıntım var 3 gün dursa 3 gün devam ediyor bu haftalarda yok ama bazen bakıyorum gelmiş iki haftalarda çok doktor doktor gezdim düşük risk olmadığını bebekte bir sıkıntı olmadığını duyunca rahatlıyordum �nşallah bunlar da geçecek 🤲
kanaman devam edebilir korkma dedi bana var olanida at bitsin gitsin dedi vallahi allah bebeklerimizin sagligiyla sinamasin cok zor dusunmesi bile allah korusun valla bende kalbini gordum hersey yolunda dedi basladim hepinize dua etmeye kimin duasi kabul olur bilinmez insallah guzel haberler aliriz hep saglikla aliriz bebislerimizi 🙏🤲

Mina lina mira arya alya alin bunlar hep Farklı isimler canım düşünürsen
Bundan 7 yıl sonra çocuklarımızın okuldaki sınıflarına girdiğimizde her sınıfta lina mira alya alin olacağına o kadar eminim ki😊. Kulağa hoş geliyor fakat isimler çok tekrar ediyor bence kendini bir noktada demode gözükecek bu tarz modern isimler bence 🌸

Eşimin ablaları onu arıyor aynı şeyi söylüyor inşallah erkek olur iki kızım var diye böyle diyorlar kız olduğunu duyunca da şaşırıyorlar eh inşallah ileride erkek olur diyorlar ister istemez sinirleniyorum bilmiyorum hormonlardan mı ben mi abartıyorum 🤦‍♀️

Hem hormon hem haklısınız bence ben de bu ara herkesten nefret ediyorum akıl veren herkese sende yap kendin uygula diyorum 😂 ay yazarken bile sinirlendim düşün 😂

Mina lina mira arya alya alin bunlar hep Farklı isimler canım düşünürsen
Evet ama çok var çok duyulmuş isimler sanırım yine onlara Kalacak gibiyim çok zormuş isim seçmek ben hiç bu kadar zorlanacağımı düşünmüyordum hep hevesimi kırdılar işte sevdiğim isimleri alıp alıp taktılar çocuklarına şimdi bulamıyorum içime sinmiyor 😭

Kızlar ben bugün 12+5 oldum. İki gündür çok fena hasta oldum. Tüm gün şiddetli öksürüğüm var, başım ve boğazım çok ağrıyor. Hamileyken böyle hasta olmak çok çok zormuş. Öksürmemeye çalışıyorum ama imkansız, karnıma ağrı giriyor. Korkuyorum biraz doğrusu :KK43: Ne yapabilirim acaba, tavsiyesi olan varmı?
Herkese sağlıklı hamilelikler ve sağlıklı bebekler diliyorum 🌸
Canim.cok.gexmis olsun. 1lt suyun içine yarım limon sık iç . Bol bol c vitamini al. Sarımsak mideni rahatsız etmezse eğer. Zeytinyağında kavurup ye. Öksürük için de tereyağında pekmezi ısıt zeytinygai da olur ılık ılık iç öksürüğü kesiyo. Eğer o kesmezse bir bardak ılık süte bal ve bir çimdik zencefil ekle iç öksürüğünu alır

Bundan 7 yıl sonra çocuklarımızın okuldaki sınıflarına girdiğimizde her sınıfta lina mira alya alin olacağına o kadar eminim ki😊. Kulağa hoş geliyor fakat isimler çok tekrar ediyor bence kendini bir noktada demode gözükecek bu tarz modern isimler bence 🌸
Bende öyle düşünüyorum o yüzden doğa daha genel bir isim olduğu için onu düşünüyorum kızım olursa. Arkadaşımız Farklı isim baktığı için fikir amaçlı söyledim.

Kızlar bu arada benim ilk hamileliğimde 7 aya kadar erkek diye bildik. Sonra 3 boyutlu da kız olduğunu öğrendik 😂😂😅 Doktorum buna erkek dedi ama ben tekrar ultrasona girmek istiyorum. Sizce kaçıncı hafta da tam net belli eder kendini

Kızlar bu arada benim ilk hamileliğimde 7 aya kadar erkek diye bildik. Sonra 3 boyutlu da kız olduğunu öğrendik 😂😂😅 Doktorum buna erkek dedi ama ben tekrar ultrasona girmek istiyorum. Sizce kaçıncı hafta da tam net belli eder kendini
Vallahi canım benim kuzenime 6 aya kadar erkek dedi sonra başka bir doktora gitti o da kız dedi kıyafetlerini de hem kız hem erkeğe göre almıştı yani doğum yaptı kız çıktı yani öyle çok var ya bana dün kıza benzetti ama ben bileyim emin değilim 13 haftalık

Vala ben de Aras dedim sevdik bakalım 🙈
Bende sevdim eşimde Aras ismini ama , biri anaokulda biri sınıfta 4 tane Aras olduğunu yazınca eledim. Eşim için çokluk önemli değil ama benim ismimde lisede sınıfta 4 kişiydik bu durumdan çok muzdariptim yoksa çok güzel isim

Kızlar e bebekte ayaklı küvet babyjem marka 780 e düşmüş bugün ben aldım almak isterseniz. Ayaksız olanlar da belimiz ağlıyormuş eğilip yıkarken o yüzden ayaklı tercih ettim.

Bende sevdim eşimde Aras ismini ama , biri anaokulda biri sınıfta 4 tane Aras olduğunu yazınca eledim. Eşim için çokluk önemli değil ama benim ismimde lisede sınıfta 4 kişiydik bu durumdan çok muzdariptim yoksa çok güzel isim
Vala kızımın adı Defne her yerde var olsun ben çok seviyorum 😍

Vallahi canım benim kuzenime 6 aya kadar erkek dedi sonra başka bir doktora gitti o da kız dedi kıyafetlerini de hem kız hem erkeğe göre almıştı yani doğum yaptı kız çıktı yani öyle çok var ya bana dün kıza benzetti ama ben bileyim emin değilim 13 haftalık
Ben de 14 te tekrar başka bir doktora gideyim diye düşünüyorum 🤷🏻‍♀️

X