2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
kizlar beni yine bi panik sardi benim kanamam devam ediyodu ya hep az azda olsa cuma gununden beri lekelenme bile olmamisti bitti cok sukur demistim simdi yine basladi yine kahve rengi aranizda 2 3 gun gelmeyip sonra yine baslayaniniz var mi yarin doktora gidicem malum ilkide boyle baslamisti yine elim ayagim titremeye basladi
12 +1 e kadar lekeler, kırmızı kahve kanamalar hep devam etti. Son zamanlarda tam geçti derken yine leke görüyordum. 13 haftalık oldum. Son 5 gündür leke de gelmiyor şükür. Korkma. Yarın da randevu varmış, iyi şeyler duyacaksın.. Erken uyu ki düşünme, bir an önce sabah olsun bebeğinin sağlıklı haberlerini alasın

Sanki akıntı döneminde gibiyiz benimde fazla.. belki daha önce kanama alanı oldu diye kalan kan temizleniyordur, adet sonrası kahverengi lekelenme olur ya ..
buyuk ihtimal oyke ama 2 3 gun kesildi hic gelmedi ya simdi yine baslayinca yine panik oldum cunku 4 hafta oldu resmen hic kesilmemisti kesilince bitti demistim ya

12 +1 e kadar lekeler, kırmızı kahve kanamalar hep devam etti. Son zamanlarda tam geçti derken yine leke görüyordum. 13 haftalık oldum. Son 5 gündür leke de gelmiyor şükür. Korkma. Yarın da randevu varmış, iyi şeyler duyacaksın.. Erken uyu ki düşünme, bir an önce sabah olsun bebeğinin sağlıklı haberlerini alasın
of valla yattimki uyuyim hemen diye carpinti yapti ya insallah guzel haberler alirim

normalde haftada 1di gecen gidisimde 2 hafta sonra gel dedi carsambaya vermisti saliya alindi yarin gidicem iste ama ben dayanamadim gecen hafta sali baska bi doktora kalp atisini duyuyim diye gittim yani yine haftalik gitmis oldum

Z Zennep raporda ense kalınlığını göremedim canım. Ense kalınlığı da normalse korkma bu değerler down sendromu değil, pappa seviyesi düşük olduğu için riskli çıkmış. içini ferah tut
Rapor elimde değil ya doktordan istedim oda bu şekil atmış doktor ense kalınlığı ve burun kemiği iyi demişti inşallah dediğin gibidir

bu arada kizlar kayra diyorum falan ama 1.5 ay once ruyamdami gordum hatirlamadim bilmiyorum bi gun bi uyandim agzimda tuana ismi etrafimdada hic tanidik yok ama her dk aklimda icimde falan tuana ismi geciyodu surekli cinsiyet belli degil kosullama yapmiyim diye resmen susturdum icimi

kizlar beni yine bi panik sardi benim kanamam devam ediyodu ya hep az azda olsa cuma gununden beri lekelenme bile olmamisti bitti cok sukur demistim simdi yine basladi yine kahve rengi aranizda 2 3 gun gelmeyip sonra yine baslayaniniz var mi yarin doktora gidicem malum ilkide boyle baslamisti yine elim ayagim titremeye basladi
Canım korkma tekrardan büyük bi kanama olacağını sanmıyorum en fazla yine lekelenme tarzı olur. Yoruldun mu ayakta falan çok kaldın mı ?

Kızlar merhaba bugün kontrolümüz vardı. Tam 12 haftalık oldum bugün. Bebeğin bacakları açıktı bi çıkıntı vardı ben gördüm direk doktora sordum çıkıntı mı var diye evet ama kordonda olabilir daha çok küçük dedi. Değişeniniz oldu mu 😂 bu haftalarda yanılma var mı. Eğer yoksa 3 Oğlum olacak 😂 sağlıklı olsunda önemli değil tabi. fetal DNA yaptırıcam yarın en geç pazartesiye cinsiyeti de belli olur.

Kızlar selammm, bugün fetal dna sonucum geldi. Temizmiş çok şükür ilk gebeliğimi down sendromu sebebiyle sonlandırmıştık çok korkuyordum cinsiyetimizde kesinleşti erkek şimdi bende detaylı ultrason stresi kaldı onu da atlattık mı tamamdır 😂 şuan 13+1 iz
İsmimizi bi yere ekletmemize gerek var mı
Merhaba tabloda adınız yok tablodaki bilgileri yazabilir misiniz :)

X