2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
L lenos canım benim oldu biliyorsun hic kanama uzun sure olmadi ama hep kanama alani vardi sonra kahve akıntı geldi temizlenmis meger bu sayede sakin ol. Kacta bugun randevun? Hayırlı guzel haberler alacaksin eminim

Kizlar pompadan bahsetmisken, Lansinoh gogus pedi ve Lansinoh gogus ucu kremi almistim ben bunlar cok isime yaramisti aklinizda olsun indirim vs olursa
Lansinoh biberonları önerir misiniz? Ben sağma makinesi lansinoh almak istiyorum. Biberonları güzelse onu da tercih edeceğim. Önermezseniz başka marka biberonları sağma makinesine takabilir miyiz? Fikri olan varsa deneyimli anneler yanıtlasın lütfen.

Benim kız olursa diye ismini hemen seçmiştim 😂 daha tabi kesin değilde kızım olursa DOĞA koyucam ismini. Erkekte kararsızlık yaşıyorum aklımda var bi kaç isim. Aslan,uras,demir ama abileri iki isimli olduğu için erkek olursa iki isim koyucam. Daha önce kızda asel, duru bunları düşünmüştüm
Hayırlısı olsun isimler çok güzeller 😍

L lenos canım benim oldu biliyorsun hic kanama uzun sure olmadi ama hep kanama alani vardi sonra kahve akıntı geldi temizlenmis meger bu sayede sakin ol. Kacta bugun randevun? Hayırlı guzel haberler alacaksin eminim
10.30da ama biz 9.50de geldik evde duramadim ya bide yanimda cikolata getirdimde ense ve cinsiyet icin hareketlimi olmasi iyi hareketsiz mi acaba

Lansinoh biberonları önerir misiniz? Ben sağma makinesi lansinoh almak istiyorum. Biberonları güzelse onu da tercih edeceğim. Önermezseniz başka marka biberonları sağma makinesine takabilir miyiz? Fikri olan varsa deneyimli anneler yanıtlasın lütfen.
biberon avent kullandim, memnundum meme reddi yasamadik. Ama Lansinoh makineye avent biberonu hic takmayı denemedim. ben sagdigim sutu hep buzluga kaldirirdim posete tarih yazip yanımda ise direkt emzirirdim ama fazla ise yada isteysem sagar dondururdum

10.30da ama biz 9.50de geldik evde duramadim ya bide yanimda cikolata getirdimde ense ve cinsiyet icin hareketlimi olmasi iyi hareketsiz mi acaba
Cinsiyette net olması için hareketli olmasının faydasını gördüm canım ben. Pozisyondan pozisyona açtı durdu sürekli önceki kontrolde erken yediğim için hareketsizdi ve bacakları kapattığı için görmemiştik sadece kemik yapısından fikir yürütmüştü doktor.

Lansinoh kullandim 2li elektrikli olani kullandim cok memnunum oneririm, nasipse bunda da kullanacagim
İkili aynı anda kullandın mi canım? İkilide vücut ikiz bebek diye düşünüp daha çok süt salgilar ve mastit olması daha kolay gibi yorumlar gördüm gözüm korktu biraz

Kizlar simdi doktordan ciktm gecn hafta erkek demisti simdi kiz dio. Cokk sevindk. Siz de bakar misnz anlayan arkdslar 12+1

Eklentiler

• IMG_20240213_100520.jpg
    IMG_20240213_100520.jpg
    80,5 KB · Görüntüleme: 72
haber ver canım cıkınca, Dun ben 07 gibi kahvalti yapmistim, 10 gibi 1 tane kuru incir 1 ceviz yedim. 11.30 da idi kontrolum acıkmıstım da aslında ama epey hareketli idi ense ve burun rahat bakti doktorum ama cinsiyet icin baya ugrastırdı surekli ayak tabanlarini birbirine degdiriyordu birde ellerini alkıs yapar gibi degisik seyler yapıyordu ama gordu cinsiyeti ben bile gordum bence biraz pozisyonuna da bagli.

İkili aynı anda kullandın mi canım? İkilide vücut ikiz bebek diye düşünüp daha çok süt salgilar ve mastit olması daha kolay gibi yorumlar gördüm gözüm korktu biraz
Kullandim :) 5 aylıkken ise basladim ise basladigimda isyerinde gunde 2 defa sagma yapıyordum ikisi birden olunca cok daha kısa suruyordu isimi cok kolaylastirdi. Onun disinda sterilizator vardı mesela biri temiz digeri kullanilmis oluyor acil durumda yedek gibi de oluyordu ilk zamanlar. Hic mastit olmadim ama cok duzenli sagdim hastaneden taburcu olduk eve gelince emzirdim ardından hemen sagdım cunku

Cinsiyette net olması için hareketli olmasının faydasını gördüm canım ben. Pozisyondan pozisyona açtı durdu sürekli önceki kontrolde erken yediğim için hareketsizdi ve bacakları kapattığı için görmemiştik sadece kemik yapısından fikir yürütmüştü doktor.
evet evet seni dinledim yanina aldim daha yemedim 😂

Kizlar simdi doktordan ciktm gecn hafta erkek demisti simdi kiz dio. Cokk sevindk. Siz de bakar misnz anlayan arkdslar 12+1
sanki kiz gibi canım hic anlamam ama aslinda bak benim dunku soyle ;

Eklentiler

• 185c2ff3-d856-41e5-a8a4-084d6f543db5.jpg
    185c2ff3-d856-41e5-a8a4-084d6f543db5.jpg
    97,7 KB · Görüntüleme: 72
haber ver canım cıkınca, Dun ben 07 gibi kahvalti yapmistim, 10 gibi 1 tane kuru incir 1 ceviz yedim. 11.30 da idi kontrolum acıkmıstım da aslında ama epey hareketli idi ense ve burun rahat bakti doktorum ama cinsiyet icin baya ugrastırdı surekli ayak tabanlarini birbirine degdiriyordu birde ellerini alkıs yapar gibi degisik seyler yapıyordu ama gordu cinsiyeti ben bile gordum bence biraz pozisyonuna da bagli.
cinsiyet cok dert degilde bakicagi onemli seyleri rahat gorsunde onada raziyim niptte cikicak zaten cinsiyet ama gorurse ne ala aksam bi kabustan digerine kostum vallahi yorgun uyandim 😢

X