2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Aç karnına hiç duymamistim. benim açlığa tahammülüm yok o nedenle denemedim 🙈 ama hareket için faydası varsa denenebilir ❤️
Yok canım ben bugün açtım ama benimki hiç kıpırdamak istemedi, doktor göbeğimi salladı falan ense ölçümü yapmak için o şekilde kıpırdadı. Bi dahakine çikolatayı denicem bakalım

Yok canım ben bugün açtım ama benimki hiç kıpırdamak istemedi, doktor göbeğimi salladı falan ense ölçümü yapmak için o şekilde kıpırdadı. Bi dahakine çikolatayı denicem bakalım
Canım benimde bebiş hep uyuyor bu sefer Nutella yiyip gidicem 😀 bazı bebekler çok hareketli ya şaşırıyorum görünce 😀

Cikolatada zamanlamaya çok dikkat canım ama işe yarıyor 😍 yani en azından bende işe yarayan tek yöntem 🙈

Bi dahakine alttan muayene olacakmışım zaten sizlerde de öyle oldu mu 14. Haftada alttan muayene dedi rahim kısalığına uzunluğuna bakmak için.
Sadece 4. Haftada vajinal ultrason oldu sonrakilerin hepsi karındandi canım benim. Doktor hiç böyle birşey demedi ve 15 haftalık olduk yine karından baktı.

Hanımlar bazılarımız hiç yazmıyor ne yapıyorsunuz ne durumdasınız yazın bakalım bazılarının kalp atışı bile yazmıyor keseden sonra uğramamış :) Umarım herkesin her şey yolundadır
Beni de ekleyebilirsiniz listenize 🤍cinsiyet daha belli olmadı Son adet tarihi 23 Kasım 11+2 haftam yaş 29

kizlar beni yine bi panik sardi benim kanamam devam ediyodu ya hep az azda olsa cuma gununden beri lekelenme bile olmamisti bitti cok sukur demistim simdi yine basladi yine kahve rengi aranizda 2 3 gun gelmeyip sonra yine baslayaniniz var mi yarin doktora gidicem malum ilkide boyle baslamisti yine elim ayagim titremeye basladi

benim ara ara begendiklerimi yazdigim isimler kiz erkek karisik kayra dusunuyorum ama kesinlikle net degilim
alya
arel
pera
elay
kayra
milan
aden (kız)
karan
almila
aren
arın
arslan
azur
elfin
izem
pamir
esila
mila
tuana
Aden , aren, mila çok tatlııı🥰

Aç karnına hiç duymamistim. benim açlığa tahammülüm yok o nedenle denemedim 🙈 ama hareket için faydası varsa denenebilir ❤️
Ben çalışıyorum sabah 8:30 da randevum oluyor ki ordan koştur koştur okula geçiyorum. Geç kalmayayım diye çünkü benim öğlene kadar evinde yatan müdürem geç kalmayınız diyor :KK12: Bilerek aç gitmedim mecburen gittim ama aç karına oynamaz dedikçe yerinde durmadı cinsiyeti bile gösterdi hemen :-)

kizlar beni yine bi panik sardi benim kanamam devam ediyodu ya hep az azda olsa cuma gununden beri lekelenme bile olmamisti bitti cok sukur demistim simdi yine basladi yine kahve rengi aranizda 2 3 gun gelmeyip sonra yine baslayaniniz var mi yarin doktora gidicem malum ilkide boyle baslamisti yine elim ayagim titremeye basladi
Sanki akıntı döneminde gibiyiz benimde fazla.. belki daha önce kanama alanı oldu diye kalan kan temizleniyordur, adet sonrası kahverengi lekelenme olur ya ..

Kızlar size bir sorum olacak. Biz şuan 15+5 olduk. Bu ara akşam büyük olan göbeğim sabaha sanki inmiş gibi oluyor. Bu normal mi yaşayan var mı aranızda?
Canım bende öyle hissediyorum ama bize öyle geliyor bence hatta eşime söylüyordum ☺️ sabah uyandığımda daha düz oluyor sonra gün içinde su yemek falan derken çıkıyor yine🤗 bende 15+4üm

X