2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
kizlar beni yine bi panik sardi benim kanamam devam ediyodu ya hep az azda olsa cuma gununden beri lekelenme bile olmamisti bitti cok sukur demistim simdi yine basladi yine kahve rengi aranizda 2 3 gun gelmeyip sonra yine baslayaniniz var mi yarin doktora gidicem malum ilkide boyle baslamisti yine elim ayagim titremeye basladi
Kahverengiyse sorun yok gibi canım ama yarın bi tekrar doktora gitsen mi ?

Kaçıncı hafta canım? Ama önceden söylüyor alttan olucağı zaman, bana bugün söyledi 2 hafta sonraya gel vajinal bakıcaz rahim kısalığına uzunluğu var mı erken doğum riski var mı hepsine bakıcaz dedi ki bence iyi bişe bu
Yarın 12+2, ama yarın perinatologa gidiyorum kendi doktorum 12. Hafta kontrolün perinatolojide olsun dedi. O doktoru ilk kez görücem o yüzden muayene nasıl olacak bilgi veren olmadı 😞 çok heyecanlıyım inşallah hayırlı haberler alırız

Yarın 12+2, ama yarın perinatologa gidiyorum kendi doktorum 12. Hafta kontrolün perinatolojide olsun dedi. O doktoru ilk kez görücem o yüzden muayene nasıl olacak bilgi veren olmadı 😞 çok heyecanlıyım inşallah hayırlı haberler alırız
İnşallah güzel geçer her şey canım öyle olacak zaten bence

kizlar beni yine bi panik sardi benim kanamam devam ediyodu ya hep az azda olsa cuma gununden beri lekelenme bile olmamisti bitti cok sukur demistim simdi yine basladi yine kahve rengi aranizda 2 3 gun gelmeyip sonra yine baslayaniniz var mi yarin doktora gidicem malum ilkide boyle baslamisti yine elim ayagim titremeye basladi
Cnm kanama alanin azalmis olsa da kalmisti demk ki biraz emiyor biraz atiyor kani vucudun . Kahverengiyse biliosn risk yok. Korkma cnm. Su kanama alanindan tamamen kurtulsaydin. Rabbim saglkla nasip edeck insallh. Tabi doktorunu da aramayi ihmal etme

Merhaba korkmayın benden fazla olmamıştır kanamanız resmen ilk 3 ayı adetli gibi geçirdim ama sonuç maşallah bebişim hala benimle ❤️ içiniz rahat olsun bazı gebeliklerde oluyormuş çok araştırdım.

Bizim doğu tarafı erkeklere aşırı düşkün. Erkekte erkek yemmin ediyorum soğudum bu insanlardan Kaynanamın 10 oğlu var onlar gibi olmamı bekliyorlar şaka gibiler çok değişik düşünce yapıları var. Önce sağlık demeleri lazımken. Stresteyim zaten.
Eşimin ailesinde şükğr öyle birşey yok canım herkes öyle olsa keşke eltimin 4 kızı var hepsini de çok seviyorlar. Sağlıklı olsun daha zenginsiniz siz herkesten diyorlar. Kız evlat daha başka geliyor bana da hep kız istedim hepte oğlum oldu sağlıklı olsun dedim en başta her zaman yinede öyle diyorum. Allah veriyor yani insanların bu düşüncesi nedir anlamıyorum. Birde en önemlisi sağlıklı ve hayırlı evlat olması.

sukur etrafimda boyke biri denk gelmedi agzinin payini alirdi o yuzdende soylememis olabilirler bana oyle ama boyle zamanlarda neden ulkemizde cinsiyet secme ve niptte cinsiyet soylememe var anliyorum bosver takilma saglikla dogsun yavrus
Bugün doktorumuza neden yasak diye sorduk cinsiyet söylememe. Doktor dedi ki hala bile bu devirde kız olduğunu öğrenince aldırmak isteyenler var dedi. Çok üzücü evladım sağlıklı olsun demiyorlarda

Kızlar ya isim(kız) konusu beni aşırı zorluyor hiç bir ismi beğenmiyorum ne yapıcaz biz bu bebek isimsiz mi kalıcak 😭 popüler isimler istemiyorum anlamlı ve farklı isimler arayışındayım sizler ne durumdasınız ?
Benim kız olursa diye ismini hemen seçmiştim 😂 daha tabi kesin değilde kızım olursa DOĞA koyucam ismini. Erkekte kararsızlık yaşıyorum aklımda var bi kaç isim. Aslan,uras,demir ama abileri iki isimli olduğu için erkek olursa iki isim koyucam. Daha önce kızda asel, duru bunları düşünmüştüm

Benm de bayagi ugrasti doktor elini burnundan ceksn burun kemigini gorebilelim die ama tik yok. Ilk ultrasyona gordm bir iki sallandi sonra oksurdm 3-4 defa oyle hareket etti. Ama doktor dedi belki uyku moduna gecmistr bu onemli bisi deil
Karnımızın içinde bile uyuyup uyandıkları saat var ya ne kadar mucizevi birşey ❤️

Merhaba korkmayın benden fazla olmamıştır kanamanız resmen ilk 3 ayı adetli gibi geçirdim ama sonuç maşallah bebişim hala benimle ❤️ içiniz rahat olsun bazı gebeliklerde oluyormuş çok araştırdım.
iste benimkide tam olarak oyle hem oyle kanadim hemde azalma olmadi hatta ilk hafta uzerine ekledi alan iyice buyudu kese kucucuk kaldi kanamanin yaninda doktorum bile cok sasirmisti cok uzun zamandir boyle bisey gormuyorum diye sizin bukadar varmiydi burda 7×5 cmlerde sonra nasil bitti doktor bebisin buyuyup alan kaplamasini bekliyo doktorum

Eklentiler

• IMG-20240117-WA0002.jpeg
    IMG-20240117-WA0002.jpeg
    92,8 KB · Görüntüleme: 35
Bugün doktorumuza neden yasak diye sorduk cinsiyet söylememe. Doktor dedi ki hala bile bu devirde kız olduğunu öğrenince aldırmak isteyenler var dedi. Çok üzücü evladım sağlıklı olsun demiyorlarda
Evet bunu ben de öğrenince çok üzüldüm. Nifty teslerde de cinsiyet söylemek yasak olduğu için verilen belgede çıkmıyormuş. Telefonla arayıp söylüyorlar. Bu sebepten yasaklanması beni sarstı biraz. Dünya çok kötü bir yer. 🥲

Kızlar size bir sorum olacak. Biz şuan 15+5 olduk. Bu ara akşam büyük olan göbeğim sabaha sanki inmiş gibi oluyor. Bu normal mi yaşayan var mı aranızda?
Evet evet kesinlikle öyle dün aynısını eşimle konuştuk☺️ hamile değilkende insanln sabahları karnı daha düz olur ya bence aynı akşama kadar şişiyoruz

İnşallah bugün çok güzel haberler alırsınız 🙏🏻

X