2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar cuma günü cinsiyetimiz kesinleşecek kıza benziyor demişti Dr 🥰🧿 İlay ve Doğa ismi arasında kararsızım bide Pera var o da çok güzel sizler karar verdiniz mi ? 🙈
Bugün aynı soruyu sordum 🤣 bende hala arayıştayım Perayı eşime söyledim burun kıvırdı sonra İspanyolca mı başka bir dilde armut anlamına geldiğini duydum yıkıldımm😂

İlkyaz ay aslında çok anlamlı 😍 benimde vardı fakat etrafımda paylaştım ve benden önce hamile kalıp kızlarına taktılar o yüzden çok sinirliyim onlara 😤 şuanda da zorluk çekiyorum ☹️
Ben de kuzenime kızım olursa Ece koyacağım demistim.
Kendi çocuğu oldu adını Ece koydu
Kimseye söylememek lazım demek
Şimdi isim düşünüyorum Ece de koymak istemiyorum.
Ecem olabilir belki

Ecem olabilir belki
Çok üzücü gerçekten bende akıllandım ama iş işten geçmiş oldu ablamın adı Ecem benimde ☺️

Yaa gerçekten mii armut mu 🙈😂😂 aklınızda başka isimler varmı sizinde mi bebiş kız 👧 🥰
Hiçbir kız isimleri içime sinmiyor bir kaç tane var ama öyle aman aman değiller ☹️
Talya
Hüma
Mercan
Janset(çerkez adıymış)

Eğer hoşunuza giderse Meyra ismi de çok hoş benim çevremde koyan olduğu için koyamıyorum

Ecem olabilir belki
Bende kız olduğunu duyunca sanki kulağıma biri fısıldar gibi Ece takıldı dilime :KK200: be bence sen baştan söylemişsin bu ismi bence kurmalısın

Hiçbir kız isimleri içime sinmiyor bir kaç tane var ama öyle aman aman değiller ☹️
Talya
Hüma
Mercan
Janset(çerkez adıymış)

Eğer hoşunuza giderse Meyra ismi de çok hoş benim çevremde koyan olduğu için koyamıyorum
Talya doğanın uyanışı demek dimi 🥰 gerçekten isim seçmek çok zor aşırı kararsız kalıyorum 😀

Kızlar cuma günü cinsiyetimiz kesinleşecek kıza benziyor demişti Dr 🥰🧿 İlay ve Doğa ismi arasında kararsızım bide Pera var o da çok güzel sizler karar verdiniz mi ? 🙈
ayh perayi ben cok begeniyorum hatta sevdigim isimler arasinada notlarima yazmistim ben sanirim kizda olsa erkekte olsa ayni ismi koycam sadece arada bi harf degistiricem kiz olursa kayra erkek olursa karya seklinde yapicam gibi bakalim

Ben düşündüm canım kız olursa PÜREN ya da LEYLA, erkek olursa FİKRET OĞUZ bakalım hangisi olacak ☺

ayh perayi ben cok begeniyorum hatta sevdigim isimler arasinada notlarima yazmistim ben sanirim kizda olsa erkekte olsa ayni ismi koycam sadece arada bi harf degistiricem kiz olursa kayra erkek olursa karya seklinde yapicam gibi bakalim
Kayra unısex bi isim zaten ikisine de koyabilirsiniz aslında, kuzenimin oğlunun adı mesela

1 saat yeme hemen öncesinde 10 dk önceden basla canım çünkü uzun süre yiyince enerjisi bitiyor birde bı doktordan portakal suyu duydum portakal suyu içip oyle gidin diyordu
Ben hep aç karına gidiyorum son iki gidişimde nasıl kıpır kıpır anlatamam cinsiyetle de alakası yok kız :KK200:

benim ara ara begendiklerimi yazdigim isimler kiz erkek karisik kayra dusunuyorum ama kesinlikle net degilim
alya
arel
pera
elay
kayra
milan
aden (kız)
karan
almila
aren
arın
arslan
azur
elfin
izem
pamir
esila
mila
tuana

benim ara ara begendiklerimi yazdigim isimler kiz erkek karisik kayra dusunuyorum ama kesinlikle net degilim
alya
arel
pera
elay
kayra
milan
aden (kız)
karan
almila
aren
arın
arslan