2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Ne güzel 🫠🫠
Ah canım 1 saat sürekli yedim kapıda beklerler sürekli attım ağzıma ama yok bizimkinde cümbüş 🤓
1 saat yeme hemen öncesinde 10 dk önceden basla canım çünkü uzun süre yiyince enerjisi bitiyor birde bı doktordan portakal suyu duydum portakal suyu içip oyle gidin diyordu

Kızlar selammm, bugün fetal dna sonucum geldi. Temizmiş çok şükür ilk gebeliğimi down sendromu sebebiyle sonlandırmıştık çok korkuyordum cinsiyetimizde kesinleşti erkek şimdi bende detaylı ultrason stresi kaldı onu da atlattık mı tamamdır 😂 şuan 13+1 iz
İsmimizi bi yere ekletmemize gerek var mı

Çok teşekkür ederim inş 🥰 evet Demir ismi de güzel. Bakalım bu sefer ne isim vereceğiz gerçekten zor bir karar oluyor en baştan akılda isim yoksa.
Biz ilk çocuğumda daha cinsiyet belli değilken kız ise duru olsun dedik ama sonra çok kullanılıyor diye başka arayışa girdik ama daha çok içimize sinen çıkmayınca en başa döndük ☺️
Şimdi de kızsa Doğaya karar verirsiniz belki canım

Z Zennep raporda ense kalınlığını göremedim canım. Ense kalınlığı da normalse korkma bu değerler down sendromu değil, pappa seviyesi düşük olduğu için riskli çıkmış. içini ferah tut

Kızlar size bir sorum olacak. Biz şuan 15+5 olduk. Bu ara akşam büyük olan göbeğim sabaha sanki inmiş gibi oluyor. Bu normal mi yaşayan var mı aranızda?
Evet canım çok normal benim de öyle oluyor. Sabah kapanan pantolon gün ortası düğmesi açılıyor akşama kadar da fermuar aşağıya iniyor :KK48:

Evet canım çok normal benim de öyle oluyor. Sabah kapanan pantolon gün ortası düğmesi açılıyor akşama kadar da fermuar aşağıya iniyor :KK48:
Valla bunu duyduğuma sevindim ben de anlam veremedim dedim sorayım. Normal olmasına sevindim. Yoksa büyümüyor mu diye düşünmeye başlamıştım.,🤭

X