2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Dar iyi değil ya geniş daha iyi kullanım amaçlı sürekli hareket icindeler ve sürekli süt mama tüketiyorlar.ilk aylar maşallah çabuk toparlanip büyüyorlar

Şahsen benim dokturum bir şey sormaya korkuyorum.ya o yüzden bu hafta cinsiyet ogrencem değiştirecem ya

h&m kalibi dardir ama yenidoganda 3 ten sonrasida bi tik genis zara kaliplari genis bilginiz olsun lcw normal sayilabilir gibi

Ben ciğere çiğ haliyle dokunmak sorun diye biliyorum ama hurafe de olabilir diye de düşünmedim değil. Bir de fazla A vitamini yüklememek adına çok tüketimi iyi değilmiş
internettede 2 ay sonrasi tuketilmesi onerilir diyo ayh napcaz biz

h&m kalibi dardir ama yenidoganda 3 ten sonrasida bi tik genis zara kaliplari genis bilginiz olsun lcw normal sayilabilir gibi
Bir süre bir şey almayacağım baya bir alışveriş yaptım yaza doğru yazlıklar çıkınca eksikleri alırım dedim açıkçası parça parça bir sürü olmuş geçen baktım

eyvahlar olsun ben yedim ya ama duymamistim boyle bisey
Herkeste olacak diye bir şey yok. Sıkıntıya girme, afiyet olsun, Dr una da danışırsın. Doğum lekesi *ben gibi olmuyor. Kırmızımsı leke oluyor bebek büyüdükçe pembeleşiyor ve genelde zamanla geçiyor.

ama cok gormicek yazi 4 aya ocak gelcek oyuzden kafam karisiyo amaaan giyemezse ihtiyac sahibine veririm artik

Ben 2023 Ağustos annelerine baktım merak edip böyle yazmışlar . İki çocuğum nisanda doğmuştu yemi doğan yeleği bile bulamayıp kendim örgü öğrenip örmüştüm papyonlu Galiba ben müslin kumaş uzun kol alırım ilkin Adıyaman sıcak yer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…