2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Haftalardır giden bulantım bugün ortama giriş yaptı inşallah sadece bugünlüktür onun dışında her şey yolunda çok şükür baya bir şey aldım giyecek her beden var bende annemden alışkanlık hep büyük aldım ama ilk doğduğunda ne giyecek bu çocuk diyorum

Bir şey olmaz bir defadan da yeme bence ki benim doktorum çok rahattır o bile özellikle ciğer yeme dedi nedenini bilmiyorum
1 kere yemedim ki ama ayh cok uzuldum suan 4 kere yedim sanirim 2 tanesi transferden hemen sonraydi kan olsun diye yemistim 2 side disardaydim sacma sapan mc falan yiceme ciger yiyim dedim yedim ayh cok uzuldum suan ya

bende bugun tam olarak bunu dusundum sjsjsj hep buyuk aldim dogdugunda napcam diye dusundum bezle gezdiririz kisa surede buyuuolar nasil olsa shssjsj

Kırklik fazla alma zaten maşallah çok çabuk büyüyorlar bende hep büyük alirim büyük kıyafet daha çok uzun süre kullanılıyor

1 kere yemedim ki ama ayh cok uzuldum suan 4 kere yedim sanirim 2 tanesi transferden hemen sonraydi kan olsun diye yemistim 2 side disardaydim sacma sapan mc falan yiceme ciger yiyim dedim yedim ayh cok uzuldum suan ya
Ya üzülme neden üzülüyosun bilmeden yaptığımız çok şey var ona bakarsan sürekli balık ye diyor doktorum ama midem almıyor ya da fast food yeme diyor ama yiyorum yalan yok

Ben ciğere çiğ haliyle dokunmak sorun diye biliyorum ama hurafe de olabilir diye de düşünmedim değil. Bir de fazla A vitamini yüklememek adına çok tüketimi iyi değilmiş

bende bugun tam olarak bunu dusundum sjsjsj hep buyuk aldim dogdugunda napcam diye dusundum bezle gezdiririz kisa surede buyuuolar nasil olsa shssjsj

Kırklik fazla alma zaten maşallah çok çabuk büyüyorlar bende hep büyük alirim büyük kıyafet daha çok uzun süre kullanılıyor
Evet ben de böyle düşündüm de ilk iki hafta ne giyecek diyorum ahha bu arada h&m 0-1 ay body aldım sadece bence almayın. Yani ben hayatımda bu kadar küçük bir body görmedim kediye giydirsen dar gelir o derece 2-4 sanırım daha iyi

Doktorun çok ilgili bizimki ikitane hiç bir şey yasaklamadi
Doktorumdan gerçekten çok memnunum çok takip ediyor whatsapp üzerinden her soruma dönüyor mutlaka bir de çok rahatlatıyor zaten ekstra gergin ve kafamızda bir sürü şey var bir de doktorlar germemeli bazı doktorlara soru soramıyorsun maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…