2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
aneee ne tatliii sjsjsj 😂
Artık son zamanlarımda öyle videolar yakalamıştık ki çok keyifli ya :halay: dizi dirseği eli bacağı o kadar itiyordu ki karnımı net görünüyordu. Sanki birazdan çıkacak dışarı diyorsun eli kolu :KK48: sizde o dönemler mutlaka kayıt altına alın

Artık son zamanlarımda öyle videolar yakalamıştık ki çok keyifli ya :halay: dizi dirseği eli bacağı o kadar itiyordu ki karnımı net görünüyordu. Sanki birazdan çıkacak dışarı diyorsun eli kolu :KK48: sizde o dönemler mutlaka kayıt altına alın
Geçen gittiğimde baya hareketliydi durmuyordu kolu bacağı 🌸 kayıt altına alamadım o an ya sonradan aklıma geldi 🥲

Geçen gittiğimde baya hareketliydi durmuyordu kolu bacağı 🌸 kayıt altına alamadım o an ya sonradan aklıma geldi 🥲
Yaa canım ondan bahsetmiyorum. İlerleyen haftalarda bizzat görerek yaşadığın hareketlerden bahsediyorum ultrason görüntüsü değil :KK48: Karnına bakıp göreceksin zaten dıştan belli olacak hareketleri

Kızlar merhaba doğumum 2 Eylül gözüküyor ama %50 ihtimal de Ağustos olur gibi o yüzden uzaktan sizleri de takip ediyorum bi selam veriyim dedim 🥰 Ben 11. Haftama yeni girdimm 🙏🏻 Hepimiz sağlıklı bir gebelik geçirip bebişlerimizi kucağımıza alalım inşallah ❤️🥹 Bebişim de en son 9. Haftada böyleydik 🫣

Eklentiler

• IMG_20240201_165159_863.jpg
    IMG_20240201_165159_863.jpg
    79,8 KB · Görüntüleme: 101
ayh cok heycanliii sabirsizlandim canin aciyomu oyle gererken

Kızlar ben yarın cinsiyet öğrenmeye gidicem 13 haftalık olduk 12+4 Ken gittim demedi bu hafta cumaya kadar gel dedi bende yarın sabah gidicem kızlar dayanamiyorum artık alışveriş yapmak istiyorum artık buda bizim 12 haftalık fotoğraf sizce nedir ya catlicam meraktan doktor sabah gel dedi bilgisayar için öğlen sıkıntı yaşıyorlar benim bir kızım var.bunuda kız hissediyorum 😍

Eklentiler

• IMG_20240208_144800.jpg
    IMG_20240208_144800.jpg
    99,2 KB · Görüntüleme: 103
Benimde var anne karnında hareket videosu çok keyifli bebekken büyürken video çok çekin en çok onları izliyor insan ilk konuşmaları çok tatlı benim çocuk bir dizi yerde biri havada emeklerdi inanamazsınız o kadar komik ki :-)

Kızlar ben yarın cinsiyet öğrenmeye gidicem 13 haftalık olduk 12+4 Ken gittim demedi bu hafta cumaya kadar gel dedi bende yarın sabah gidicem kızlar dayanamiyorum artık alışveriş yapmak istiyorum artık buda bizim 12 haftalık fotoğraf sizce nedir ya catlicam meraktan doktor sabah gel dedi bilgisayar için öğlen sıkıntı yaşıyorlar benim bir kızım var.bunuda kız hissediyorum 😍
Bana da kız gibi geldi :KK200:

Bebek olduğunu nasıl anlıyorsun canım? Hareketlerini falan hissetmiyoruz ya daha belki gazın falan oluyordur.
Ben gazı ayırt ediyorum dolanır gibi . Ama herkesi de hissediyorum tam Dr un muaynede baktığı yerde kıpırtı oluyor derimde net hissetmiyorum ama değiyor gibi oralarda

X