2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Evet ben de böyle düşündüm de ilk iki hafta ne giyecek diyorum ahha bu arada h&m 0-1 ay body aldım sadece bence almayın. Yani ben hayatımda bu kadar küçük bir body görmedim kediye giydirsen dar gelir o derece😂 2-4 sanırım daha iyi
Dar iyi değil ya geniş daha iyi kullanım amaçlı sürekli hareket icindeler ve sürekli süt mama tüketiyorlar.ilk aylar maşallah çabuk toparlanip büyüyorlar

Doktorumdan gerçekten çok memnunum çok takip ediyor whatsapp üzerinden her soruma dönüyor mutlaka bir de çok rahatlatıyor zaten ekstra gergin ve kafamızda bir sürü şey var bir de doktorlar germemeli bazı doktorlara soru soramıyorsun maalesef
Şahsen benim dokturum bir şey sormaya korkuyorum.ya o yüzden bu hafta cinsiyet ogrencem değiştirecem ya

Evet ben de böyle düşündüm de ilk iki hafta ne giyecek diyorum ahha bu arada h&m 0-1 ay body aldım sadece bence almayın. Yani ben hayatımda bu kadar küçük bir body görmedim kediye giydirsen dar gelir o derece😂 2-4 sanırım daha iyi
h&m kalibi dardir ama yenidoganda 3 ten sonrasida bi tik genis zara kaliplari genis bilginiz olsun lcw normal sayilabilir gibi

h&m kalibi dardir ama yenidoganda 3 ten sonrasida bi tik genis zara kaliplari genis bilginiz olsun lcw normal sayilabilir gibi
Bir süre bir şey almayacağım baya bir alışveriş yaptım yaza doğru yazlıklar çıkınca eksikleri alırım dedim açıkçası parça parça bir sürü olmuş geçen baktım

eyvahlar olsun ben yedim ya ama duymamistim boyle bisey
Herkeste olacak diye bir şey yok. Sıkıntıya girme, afiyet olsun, Dr una da danışırsın. Doğum lekesi *ben gibi olmuyor. Kırmızımsı leke oluyor bebek büyüdükçe pembeleşiyor ve genelde zamanla geçiyor.

ama cok gormicek yazi 4 aya ocak gelcek oyuzden kafam karisiyo amaaan giyemezse ihtiyac sahibine veririm artik
IMG_2898.jpeg

Ben 2023 Ağustos annelerine baktım merak edip böyle yazmışlar . İki çocuğum nisanda doğmuştu yemi doğan yeleği bile bulamayıp kendim örgü öğrenip örmüştüm papyonlu :-) Galiba ben müslin kumaş uzun kol alırım ilkin Adıyaman sıcak yer

X