2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar selamm🌸umarım bebişler ve sizler çok iyisinizdir ☺️
Ben Sabahtan beri hastanedeyim bebişim iyi ama kandaki enfeksiyon oranım çok yüksek çok ciddi ağrılarım var asla uyutmuyor doktorum çok şaşırdı ne olduğunu anlamadık
Crp 55 çıktı😔 antibiyotik iğne verdi. Kum döküyor olabilirsin myom dejenerasyonu olabilir belki de romatizmal dedi. Ne düşüneceğimi bilemedim.
Çok geçmiş olsun canim hayırdır ne tür ağrılar oldu daha yeni idrar baktırmıştın sanki kaşık ağrıların da geçmişti.

tansiyonun 12.7 benim icin normal cikti ya panik atak falan mi acaba esimde anksiyete gibi tarif ediyosun dedi ama 🤷‍♀️
Nefes çalışabilirsin anksiyeteyse rahatlatır bir de yürüyüş yasak değilse 10 dk da olsa yarın açık havaya çık mutlaka. Panik atak değildir sanmıyorum belki iç daralması falan olmuştur dizi izle kafanı dağıt.

Benim acayip göğsüm sızlıyor ya normalmi acaba ilk hamileligimde bu kadar sizlama olmamıştı sabah yattığım taraftan diğer tarafa dönerken goguslerim ekstra sızlıyor sanki o tarafta ugunmus gibi

palm angels palm angels canım ben yokum sanırım bilgilerimi de yazmamıştım zaten. Yaşım yarın 36 olacak ☺ ilk bebiş 11+4, ankaradayım, kalp atışı 7+0, cinsiyet bilmiyorum henüz.
Doğum günün kutlu olsun canım. Rabbim bebeğinle eşinle huzurlu sağlıklı mutlu yıllar nasip etsin inşallah. Sağ Salim sağlıkla eline alıp sağlıkla büyütürsün inşallah

Kızlar çöp kovası çok gerekli bir ihtiyaç değil ya 500 tl ona vereceğinize bence ihtiyaç olan bir şeye verin. Şahsi fikrim tamamen, bir hevesle gereksiz şeyler almaya çok açığız şu an. Ben ilk hamileliğimde iyi ki almamışım diyorum gerçekten gereksiz olacaktı. Pudralı bebek bezi çöp poşetleri var ondan kullanıyordum dışarda, evde zaten normal çöp poşetine koyup ağzını bağlayınca hiç bir problem olmuyor. Küçük bir tavsiye benden size umarım faydası olur
Bence çöpü balkona atarak çözüm bulunabilir. Balkonu açık olan evler deneyebilir.

kızlarcim genoksa test verenler sonuclar kac gunde cikti bide test gunu saliya denk geleniniz oldu mu
Ben pazartesi kan verim. Nusaybinden kargoya verildi aynı gün. Ne zaman ulaştı bilmiyorum ama cuma günü sonuçlar için doktorum aradı. Max. 15 günde sonuçlar gelir demişti. 1 hafta bile beklemedik.

Ben pazartesi kan verim. Nusaybinden kargoya verildi aynı gün. Ne zaman ulaştı bilmiyorum ama cuma günü sonuçlar için doktorum aradı. Max. 15 günde sonuçlar gelir demişti. 1 hafta bile beklemedik.
aiy ozaman benimki cabuk cikar ben bide ankaradayim ve doktorum genoksun dibinde resmen 😂 insallah guzel sonuclar cikar suan ona panigim 🙏🤲 dunde panik atak yasadim baya bayaa uyutmadi yani resmen icime nekadar attiysam korkularimi dun patlamisim

• Beğen
Reactions: kho
kizlaaar sizce soyle bi tulumu 3-6 mi 6-9 mu mantikli olur ay olarakta kasim aralik ocak subata denk geliyo 3-6 ay subat mart nisan mayis ta 6-9 sanki 3-6 daha uygun gibi
Dış giyimleri biraz büyük alıyorum. Hafif büyük olsa da sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Belki bebiş de çok ufak tefek olmaz. Eşim de ben de biraz iri kemikliyiz. 😃

Deneyimli anneler ya da büyük alışverişe başlayan hanımlar, elele bebek ürünlerini kullanan oldu mu? Bana hem uygun fiyatlı hem kaliteli geldi gördüğüm kadarıyla. Oto koltuk, bebek arabası ve Park yatak için tercih etmeyi planlıyorum. Kullanan ya da satın alan varsa bizi aydınlatsın.

Dış giyimleri biraz büyük alıyorum. Hafif büyük olsa da sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Belki bebiş de çok ufak tefek olmaz. Eşim de ben de biraz iri kemikliyiz. 😃
bizde uzunuz eger bizi yaniltmazda kaynanamlara cekmezse uzun olur gibi 😂 saglikli olsun tabide ben hep buyuk aliyorum ozaman kucuge care yok buyuge var sonucta

X