2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
yaptırdığın firma çokta önemli değil canım . Çünkü zaten bu cihazı dünyada iki firma üretiyor , fetal dna yapan firmalarda bunlardan satın alıyor . Ben genoksa yaptırdım 11 bine. Ama öncesinde araştırmalarımda en uygun Van da alfagen diye bir firma 6500 tl dedi , onlarıda araştırdım güvenilirdi . Size tüp göndeririz siz sağlık ocağında aldırıp gönderirsiniz demişlerdi sonuçlar 10 gün . Birde Instagram da jineartclinic reklamı düşmüştü onlarda 7750 demişlerdi . En uygun ikisi . Alfagen Van da yapmıyor , onlarda intergendi sanırım şu an unuttum oraya gönderiyorlardı . Benim ikili sonucum riskli çıkmasa genoksa göndermezdim beklemek istemedim , alfagenle anlaşırdım . Çünkü bu işte komisyon çok dönüyor ne kadar uygun o kadar iyi
Teşekkür ediyorum 🙏🏻 fetal sonucun çıktımı herşwy iyidir umarım🙏🏻

ben bugun 11+5 im umudumuz 12 hafta oldugunda rahmi fethetmesi 😂 suan icin cok minimal degisiklikler oldu hala kanamam var mesela hic durmadi az ama var insallah derki sonunu atiyosun bitmis nerdeyse yarim cm kuculse mutluluktan agladim bitmis dese herhalde havalara ucarim bebegim iyi olsunda 🙏
Ayy insallah en güzel haberleri alırsınız sağlıkla büyüsün doğsun bebislerimiz bende haftaya gidicem kontrole bakalim insallah iyi haberlerle ilerleriz 😊🙏🙏 son durumdan haberdar edin güzel haberlere 😊

Merhaba kızlar 11+3 kontrole gittik 11+4 çıktı ultrasonda. Burun kemiği oluşmuş ense kalınlığı iyi çıktı. İkili test yaptırdım. Doktorum temkinli biridir cinsiyet için nub a bakıp paralel olduğunu ve kıza benzediğini söyledi :)

Eklentiler

• IMG_3742.jpeg
    IMG_3742.jpeg
    113,8 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_3741.jpeg
    IMG_3741.jpeg
    87,4 KB · Görüntüleme: 61
ayh heycan yaptimda ben ankaradan vericem carsamba gidjcektim normalde doktora dedim yetismeye bilir pazartesiye kalir haftasonundan dolayida randovum saliya alininca acaba cumaya kadar yetisirmiki dedim yetiscek gibi sanki ay iyi haberler aliyim insallaah 🤲
Canım cuma verdim çarşamba öğleden önce geldi

Merhaba kızlar 11+3 kontrole gittik 11+4 çıktı ultrasonda. Burun kemiği oluşmuş ense kalınlığı iyi çıktı. İkili test yaptırdım. Doktorum temkinli biridir cinsiyet için nub a bakıp paralel olduğunu ve kıza benzediğini söyledi :)
oyh masallaaaaah 🧿

X