2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Çok iyi evi donatmışsın şimdiden

Kanamalarda yalnış sonuç verebileceğini okumuştum . Birde kan uyuşmazlığında yüksek çıkabiliyormuş

Kanamalarda yalnış sonuç verebileceğini okumuştum . Birde kan uyuşmazlığında yüksek çıkabiliyormuş
Testi verdiğim gün çok az kanamam olmuştu. Gebeliğin başlarında da çok şiddetli kanama olmuştu. Bu yüzden sürekli olarak progestan kullandım. Sonra bir hafta bıraktım. Yine çok az kanamam oldu 16 haftalık.

onlar biraz sey hani cidden cok coook yemen lazim soyle dusun bunu rutin kullanan biri dusun hamile degil ve beta hcgsi yuksek cikabilirmi pozitif kadar yok cok minimal etkiliyosa etkiliyodur
Düşünün progestan içeren şeyleri yemeyi geçtim iğne ilaç beraber kullandım. Artık progestanın kokusunu bile alır hale geldim siz düşünün. bu arada gebeliğim vardı zaten. Bu progestan kullanımı üçlü test sonuçlarında etkili olur mu onu anlamaya çalışıyorum.

ben bugun 11+5 im umudumuz 12 hafta oldugunda rahmi fethetmesi suan icin cok minimal degisiklikler oldu hala kanamam var mesela hic durmadi az ama var insallah derki sonunu atiyosun bitmis nerdeyse yarim cm kuculse mutluluktan agladim bitmis dese herhalde havalara ucarim bebegim iyi olsunda

Kızlar kanguru almayı düşünen var mı?
canim ben kesin alicam bebek destegi olarak turkiyede bulabilcegin tam M seklini alabildigin 2 marka var biri babybjörn ama tek modeli harmony modeli ergobaby omni365 cok iyi dream ve air diye ayirmislar dream duz kumas air olan meshle kumas karisim olan versiyonu terletmez kumas yani bir diger modelide tula fiyat performans modeli ergobaby bayaa basarili bende omni 365 air alicam

hayir olmaz mantiken olmamali progestan benim bir parcam ya hem fitil hem igne kolay kolay birakamicakmisim gibi geliyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…