2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Değerleriniz düşük çıkmış aslında niye öyle dediler anlamadım bence başka bir doktora daha gösterin içiniz rahat etsin. Hem zaten bu bir tarama testi bilmem kaç kişide bir olabileceğini gösteren bir değer garantisi yok sadece ihtimali gösterir.

tamda bu yuzden nipt yaptiriyorum sivi falan aldirmayin 2 3 4 lu zaten cok yaniltici nipt testi verin yada kendi doktorunuza guvenin
Kendi doktoruma göründüm gerek yok sıvıya dedi ihtimal olabilir diye bırakıyorlar o kadar açıklık sıkıntı görmüyorum ben dedi içim rahatladı

Evet evet doktorum da aynısını dedi rahatladım

Kızlar hepinize tek tek yazamıyorum doktorum sorun görmedi her ihtimale karşı bu değeri veriyorlar zaten %100 doğruluğu Yok sıvı alımını hiç gerek yok her şey yolunda dedi bebeğin gelişimi için her şey güzel gidiyor dedi 13+5 olmamız lazımken 14+3 çıktık bugün ve cinsiyet tahminin de bulundu %100 diyemem ama kız bence dedi

Test verirken kan sulandırıcı kesiliyor muymuş canım anlamadım onu tam.
Onu bilmiyorum canım sadece kan sulandırıcı kullananlar ve kilosu olanlarda olabilen bir sonuç dedi bana arayan kişi. ancak bende ikiside yok. Bazen bebişin dnasi kana geç karıştığında belirli bir oranın altında kaldığı için testin yanılma payı artıp güvenilirliği düşüyormuş.

Belden sıkmak için lastikleri var. Onu sıkınca tam oldu. Ben bilerek 1 beden büyük aldım. 10 kere alacak değilim. Biraz kilo alırsam göbek dışında da giyebileyim diye düşündüm. Lastikleri sıkılmıyor mu?

Teşekkür ederim bugün gittim ilaç başladık hemen.20 gün sonra tekrar çağırdı.o zaman tekrar değerlerime bakılacak.İnşallah o zamana kadar düşmüş olur

Kızlar az önce doktora gittim dayanamadım cinsiyet ve sağlıgi için gittim çok şükür sağlıgi yerinde 12+4 olmuş bizimki cinsiyete doktor bir şey demedi haftaya gel dicem dedi bana senin biraz yağ kilo olduğu için emin olamiyorum dedi haftaya gel büyümüş olur o zaman belki söylerim dedi ya buda verdiği poz nub teorisi de bilen varmı off ne heyecanla gitmiştim herkes 12 de öğrenince heycan yaptım öğrenirim diye sezaryen göbeği de olunca beli olmadı

Eklentiler

• IMG_20240208_144800.jpg
    99,2 KB · Görüntüleme: 100
Banada aynısını dediler ikili test alirken yüzde 70 kız dediler testi ankarada yaptırmıştım sonucu çıkmıştır simdiye coktan ben istnbula geri döndüm şuan 14+4 olduk ama doktoru bi türlü denk getirip alamadi ailem sonucu ona cok canım sıkıldı bugün. Salı günü de gripten dolayi burda doktora gitmiştim cinsiyet için çok uğraştı diger doktor iyi yüzde 70 oran vermis ben onuda veremiyorum senin bebek çok nazlı tamamen arkasını dönmüş bırak cinsiyetini yüzünü bile göstermiyor kafasi sırtı ve poposunu görebildim anca asla açmıyor bacak arasini cenin pozisyonu almış o şekilde duruyor dedi çok uğraştı salladı karnımı ultrasonu bastırdı çekti birkac kere pozisyon değiştirsin diye ama bana mısın demedi valla hiç değiştirmedi pozisyonunu yine net bir cevap alamadik cinsiyetle ilgili hem test sonucumu alamadım hem cinsiyet öğrenemedim aşırı stres oldu bugun bende ya napsamda biraz rahatlatsam kendimi diye düşünüyorum şuan kara kara

Ohh çok şükür hem de hızlı büyüyor minik kız

Ben 13. Haftada gittiğim halde ilk gebelik ve zayıf olduğum halde cinsiyet belli olmadı. Olabiliyor canım çok stres yapma haftaya inşallah gösterir

2 li test e nabıza düşüyor kuzum ordan bak bakalım değer yazıyor sadece ama anlayan da oluyor benim ki pek rahat bacağı iki yana açıktı %70 iyi bir değer bence kızdır

Eklentiler

• 1000047511.jpg
    76,1 KB · Görüntüleme: 87
Benim kızımda 1/330 çıkmıstı. Çok üzüldük ama hiç bi ekstra test yaptırmadık.Sonrasında ayrıntılı ultrasonda da bi risk görülmedi.Şükür sağlıkla 9 yaşına geldio yüzden sakın kafana takma bence ense kalınlığı burun kemiği oluşumu daha önemli bence..
Benim de göbeğim var yaa maşallah 4 aylıkbakalım haftaya 12+4 te öğrenebilecek miyiz?
Göremezse her gün gidicem kapısına görene kadarkızımda 10.haftada %60 kız demişlerdi merak etmeye fırsatımız olmadı

Kendi doktoruma göründüm gerek yok sıvıya dedi ihtimal olabilir diye bırakıyorlar o kadar açıklık sıkıntı görmüyorum ben dedi içim rahatladı
yaa speer asiri sacma bi test cunku insani 2 dk da strese sokuyo bence yapimi kaldirilmali

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…