2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Şimdi fetal DNA sonucum için aradılar tekrar kan vermem gerekiyor 🤦 bebişin dnasinin kana karışma oranı %2 altında o nedenle tekrar kan alacağız dediler pazartesi tekrar kan vericem. Bu arada da doktor kontrolüne gidip bebiş iyi mi ogrenmem lazım çok canım sıkıldı. Cinsiyet ve sonuç bilgisini en geç yarın gönderecekler diye beklerken tekrar sürecin en başına dönmek çok üzdü şuan

Şimdi fetal DNA sonucum için aradılar tekrar kan vermem gerekiyor 🤦 bebişin dnasinin kana karışma oranı %2 altında o nedenle tekrar kan alacağız dediler pazartesi tekrar kan vericem. Bu arada da doktor kontrolüne gidip bebiş iyi mi ogrenmem lazım çok canım sıkıldı. Cinsiyet ve sonuç bilgisini en geç yarın gönderecekler diye beklerken tekrar sürecin en başına dönmek çok üzdü şuan
kuzum olabiliyo o seni arayan noyu ara deki 1 hafta sonra versem olur mu bazen erken olmus oluyo yeteri kadar kana karismiyo biraz daha beklemek gerekebiliyo korkma bebiste bisey yoktur

kuzum olabiliyo o seni arayan noyu ara deki 1 hafta sonra versem olur mu bazen erken olmus oluyo yeteri kadar kana karismiyo korkma bebiste bisey yoktur
Erkende vermedim ki kanı 13. Haftada verdim ona rağmen düşük çıktı şimdi tekrar verdiğimde 15. Hafta olacak

cok gecmis olsun ama gelmis bebeginiz sonunda saglikla alin kucaginiza 🧿benim ilk ama hamilelikte ilk yani benim amh asiri dusuktu bide tek yumurtayim ben yasim genc deneyebilirsin ama cok vakit kaybetme dediler hic vakit kaybetmedim sjsjsjs 4 ay bi denedim olmadi direk tup bebek denedik sukur ilkinde tuttu ama benim 6 yumurtam cikti hepsi dollendi a kalite cikti ama 5. gun 1 tanesi haric hepsi bianda olmus oyle dediler bu bebisim ilk gunden beri azimli masallah 😂🤲🧿
Maşallah 🧿 ilkler çok heyecanlı hele azcık da uğraştırmış yaa 😍 5te 1 çok azimli olmuş çok şükür .. yoksa süreç uzayınca yıpratıyor insanı sağlıkla da doğsun inşallah 🙏

13. haftada karışmış olması lazım ama benim doktorum da bazen tekrar istiyorlar demişti yani kafana takma normal bir şey. Olsun biraz daha bekleyeceğiz senin bebişi:KK200:

canım bende de oldu. Major sonuçları taradılar ama minor yani küçük hastalıklara bakamadılar tekrardan kan aldılar. Sakın sıkma canını kafana da takma erken haftada kan verdiğimiz için olabiliyor.

Bugün tam 14.haftadayım, sağ kasığımda reglide olan gibi bir ağrı var? Her çok bambaşkayım ya sizde de var mı böyle durumlar?

13. haftada karışmış olması lazım ama benim doktorum da bazen tekrar istiyorlar demişti yani kafana takma normal bir şey. Olsun biraz daha bekleyeceğiz senin bebişi:KK200:
İşte biraz kafamı karıştırdı neden kana karismadi dnasi diye ama umarım bir problem yoktur🙏 tekrar beklemek biraz yipratacak beni ama iyi olsunda yeter ki ❤️

İşte biraz kafamı karıştırdı neden kana karismadi dnasi diye ama umarım bir problem yoktur🙏 tekrar beklemek biraz yipratacak beni ama iyi olsunda yeter ki ❤️
Olsun olsun onu etkileyen bir şey yok neyse ki sonuç değişmeyecek sadece bazen göremeyip tekrar isteniyormuş. Demek ki sallamasyon yapmıyorlar göremeyince tekrar istemeleri iyiye bile işaret.

canım bende de oldu. Major sonuçları taradılar ama minor yani küçük hastalıklara bakamadılar tekrardan kan aldılar. Sakın sıkma canını kafana da takma erken haftada kan verdiğimiz için olabiliyor.
Erken haftada vermedim canım ben işte oyuzden biraz kafam karıştı 13. Haftada verdim kanı. Ama nazlı bir bebiş galiba. Kan sulandırıcı vs soruları sordu ama kullanmıyorumda neyse hayırlı sonuçlar gelsinde inşallah 🙏 şimdi eve gidip kalp atışını duyana kadar stres devam eder benim 😞

Olsun olsun onu etkileyen bir şey yok neyse ki sonuç değişmeyecek sadece bazen göremeyip tekrar isteniyormuş. Demek ki sallamasyon yapmıyorlar göremeyince tekrar istemeleri iyiye bile işaret.
Evet zaten açıklamada yaptılar farklı firmalar sonuçları yayınlayabilir ama biz güvenilir sonuç alana kadar masrafı göze alıyoruz o nedenle biraz daha bekleticez sizi ama doğru sonuçlar için diyip durdular telefonda. 🙏

Evet zaten açıklamada yaptılar farklı firmalar sonuçları yayınlayabilir ama biz güvenilir sonuç alana kadar masrafı göze alıyoruz o nedenle biraz daha bekleticez sizi ama doğru sonuçlar için diyip durdular telefonda. 🙏
Bence de böyle zaten içini ferah tut pazartesi verirsin sonra hemen çıkar bence seninki tekrar verdiğin için :)

Sağolun, 11+5 ye aylık kontrolde öğrendim. 10+5te de gelişimi durmuş. 1 haftadır cansızmış yani. Kontrole gitmesem farketmem çok uzun zaman alabilirdi. O yüzden kontrollerinizi asla geciktirmeyin. Özellikle ilk üç ayda.
Canım Allah yardımcın olsun inşallah en kısa zamanda sağlıkla bu duyguyu tekrar tattırsın sana. Bu 1 hafta da belirtilerin devam etti mi yoksa durdu mu. Bi farklılık hissettin mi hiç.

Hamile pantolonu giymeye başlayan kızlar sizlere sorum var. Bu pantolonun belindeki kumaş kısım azıcık kazağımdan görünüyor. Böyle olması çirkin mi acaba? Pantolon koyu gri kot beli de siyah. Sizlerin de görünüyor mu?
Bugün üstten dar giyindim az yukarı çekse kumaş belli ediyor kendini 😂 yakında duymayan da öğrenecek hamile olduğumu

X