2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
sjsjsjsjsss genelde evet ama ben simdi bisey derim yine linc yerim malesef is bilmezler ve her onune geleni alinca ise boyle oluyo malesef biraz vicdan lazim
Hayal kırıklığı oldu benim için ya inşallah ikili test için almışlardır kanı ona bile emin olamıyorum

12 hafta cinsiyet için çok erken zaten. Genelde erkek bebekler daha önce belli oluyor. Cinsiyet öğrenenler fetal dna, genoks testiyle kesinleşti grupta. 12 haftada yüzde yüz cinsiyet tahmini çok erken

e devlete islemislerdir neler verdiklerini ama cok yuksel ihtimal idrarda protein kacagi enfeksiyon falan bakiyolardir kandanda tam kan la crp bakmislardir bide tokzoplazma kizamik falan istemis olabilirler 2.li olsa anlardin burun kemigi ense falan bakicak cunku once oyle bastan saglam yapmamali

12 hafta cinsiyet için çok erken zaten. Genelde erkek bebekler daha önce belli oluyor. Cinsiyet öğrenenler fetal dna, genoks testiyle kesinleşti grupta. 12 haftada yüzde yüz cinsiyet tahmini çok erken
Bilgisayar bulanık ti zaten bilgisayar düzgün olsaydı belki belli olurdu küçük.dedi daha haftaya gel belki derim dedi

Bilgisayar bulanık ti zaten bilgisayar düzgün olsaydı belki belli olurdu küçük.dedi daha haftaya gel belki derim dedi
Kesinleşmesi için 14 ü bekleyin derim sizinle aynıyız ben de salı günü doktordaydım cinsiyet sormadım kendiside hiç yorum yapmadı 16. Haftada çağırdı hatta cinsiyet için. Sağlıklı olsunlar da

Zayıfsın ya ondan hemen göbüs belirmiş ben göbekli hamile kalınca 4.aya kadar söylemesem anlamaz kimse
of ben kimseye daha soylemek istemiyodum ama boyle olunca soylemesemde herkes anlar bi aileler biliyodu simdi herkes ogrencek ya sanirim kilodan degilde bi ic mide olayi varmis kimisinde yer oluyomus bebia ilk orda buyuyomus o yuzden gec gorunuyomus benim yerim yok sanirim sjsjsj

Evet haftaya 14 oluyor benim o zaman gitcem işte ben sordum dedim bellimi 12 de öğrenen çok diye oda bana zayıf olan insanlar ve bebeğin suyu çoksa belli olur dedi tek dileğim hayırlı ve sağlıklı evlat olması

Benim 12+2 de kendi söledi çook emin bir de üstüne umarım yanılmaz ben inanmakta güçlük çektim çünkü yanılır da değişirse doktorumu değiştiririm o derece çünkü ben hep kız hissettim çin takvimi rus takvimi hepsi kız dedi hatta ilk öğrendiğimde gebelik testi öubuğuna kızın ismini yazdım manyaklığa bak sonuç erkek çıktı ama üç hafta sonra çağırdı yine bakalım kesinleşirse yazarım yüne

2 li test e nabıza düşüyor kuzum ordan bak bakalım değer yazıyor sadece ama anlayan da oluyor benim ki pek rahat bacağı iki yana açıktı %70 iyi bir değer bence kızdır
Benim sonuçlar düşmedi ya doktor da dusmucek sisteme demisti zaten

Bana bir şey demedi ya bilgisayar bulanık ti emin olamadi bende hep kiz çıkıyor kızda hissediyorum bende kız için isim baktım erkek pek bakmadım ne hissetsek ters çıkıyor genelikle benide bu hafta çağırdı küçük dedi bebek emin değilim dedi haftaya gel dedi hayırlısı bak ne kadar bulanık bilgisayar gidikce bulanık oluyordu sabah gel dedi daha net anlarız dedi ve dedi kilo olunca bebek çok küçük gözüküyor

Eklentiler

• IMG_20240208_144800.jpg
    99,2 KB · Görüntüleme: 49
Olabilir ama ben zayıfım yine de görse bile emin olmadan söylemiyor çoğu doktor. Amiin inşallah önemli olan o

Benim de göbeğim çok çıktıııı çok zorlanıyorum her gün işe giderken giyip giyip çıkarıyorum eski pantolonları artış'ın hamile pantolonunu aldım giyiyorum ben de ama zaten zayıf ama basenliydim şuan göbek de eklenince felaket bir görüntü var mecbur üzerine uzun şeyler giyiyorum seçenek iyice daralıyor böyle kumaşı tok çamaşır izi belli etmeyen işte giyilebilecek pantolon öneriniz var mıı

Benim sonuçlar düşmedi ya doktor da dusmucek sisteme demisti zaten
sen cok dusmicek dediklerine guvenme orasi biraz karisik mesela ozel labratuarlarda e devlete dusmez banada arayip bilgi vercez mail atcaz sonucu dediler bi baktim edevlette var ara ara bak derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…