2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar bide bir şey sorcam bugun 13+2 sanki sırtüstü uzanınca bebişi hafiften hissediyorum gibi geliyor böyle kalp atışı gibi bir şey hissediyorum bazen. Sizce psikolojik mi yoksa gerçekten hissediyor olabilir miyim 😂
Ben de hissettim kelebek çırpışı gibi hatta eşim de dinledi 🤭🤭 benim ki 3.cü olduğu için erken hissediliyor olabilir

heeemeeen hatami guncelliyorum ben next to me diyince kucuk modeli diye dusundum bunun bide uzunu var babaymalldeki kisi 1 tane model var uzunu dedi park yataga gore bi tik dar uzundu onda mesela yat
arlar bence ama benim yigen gibi tirmanip atlarsa onu bilemem cunku ayak takili yuksekte oluyo ama ayaksiz kullanimida var dedi park yatak kadar yuksekte degil duvari bahsettigim modelide atiyorum hemen
bunun benzeri var bizde çok memnunum bebeğim 1 yaşında hala kullanıyorum. Yatağa bitişik kullanıyorum Anne yanı ilk zamanlar çok kullanışlı oluyor gerçekten.

Ne zman birakicam diye sordum. Ben kan sulandırıcı iğne ve hap kullandığım için devam edeceksin dedi.

Kızlar bugün bebek arabası ve oto koltuk aldık. Chicco goody plus model bebek arabasını hafif ve kabin boy arayanlar varsa şiddetle öneririm arkadaşım da çok memnundu bugün denediğimde de gidişini manevra alışını açılıp kapanma kolaylığını vs çok beğendim

Akıntı meselesini tekrar gündeme getirmek gerekirse😅 herkesin şeffaf mı normali nasıl yani bu akıntının, gerçekten doktorların geneli neden çok üstüne düşmüyor acaba? Beyaz-sarı devam başından beri. İdrarda genelde enfeksiyon çıkıyor, kültürde en başta pozitif çıkmıştı son verdiğimde negatifti, normal tahlilde çıkanı da önemsemedi yine doktor ben sadece cranberry takviyesi kullanıyorum.. vajinal enfeksiyonun kelimesi bile geçmiyor hiç. Kaşıntı yok. Doktorumun üstüne gitmeli miyim😅

Akıntı meselesini tekrar gündeme getirmek gerekirse😅 herkesin şeffaf mı normali nasıl yani bu akıntının, gerçekten doktorların geneli neden çok üstüne düşmüyor acaba? Beyaz-sarı devam başından beri. İdrarda genelde enfeksiyon çıkıyor, kültürde en başta pozitif çıkmıştı son verdiğimde negatifti, normal tahlilde çıkanı da önemsemedi yine doktor ben sadece cranberry takviyesi kullanıyorum.. vajinal enfeksiyonun kelimesi bile geçmiyor hiç. Kaşıntı yok. Doktorumun üstüne gitmeli miyim😅
Benimde idrar yolu enfeksiyonu vardı ilk gebeliğimi öğrendiğimde o zaman ilaç kullanamazsın demişti doktor bol su içmiştim. Benimde akıntım devam ediyor. Bazen sarı bazen beyaz renkte oluyor. Ben de yarın kontrole gittiğimde doktoruma sormayı düşünüyorum. Benimde kafama takıyor bu durum. Akıntı dışında yanma,kaşıntı gibi şeyler yok ama sorup gerekirse test yaptırmak isteğimi söylemeyi düşünüyorum

Kızlar birşey sormak istiyorum. Protestan fitil kullanıyorum tüp bebekle hamile kaldım 13+1 hamileyim. Progestanı koyarken vajina ağzım yumuşamış gibime geliyor. Çok rahat giriyor fitil. Fitil kullananlar sizdede böylemi. Biraz araştırdım rahim ağzı yetmezliği falan bayağı korkutucu şeyler okudum. Panikledim haliyle.

Benimde idrar yolu enfeksiyonu vardı ilk gebeliğimi öğrendiğimde o zaman ilaç kullanamazsın demişti doktor bol su içmiştim. Benimde akıntım devam ediyor. Bazen sarı bazen beyaz renkte oluyor. Ben de yarın kontrole gittiğimde doktoruma sormayı düşünüyorum. Benimde kafama takıyor bu durum. Akıntı dışında yanma,kaşıntı gibi şeyler yok ama sorup gerekirse test yaptırmak isteğimi söylemeyi düşünüyorum
Tekrar idrar ve kültür testi mi vereceksiniz? Yani o hadi basit evet, bence de ara ara verebiliriz ama işte mesela bende şimdi bazı değerler yüksek çıktı yine bir şey yapmıyoruz bu akıntı o yüzden mi vajinal enfeksiyondan mı yoksa tamamen normal mi belli değil😄 herhalde kültür temiz oldukça idrar yolu enfeksiyonu, kaşıntı ve yoğun koku olmadıkça da vajinal enfeksiyon ihtimalini çok kurcalamıyor doktorlar belki de normal olan bu ama insan merak ediyor ve endişeleniyor bazen

X