2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Ihlamur evet ama yeşil çay içme bence.

Portakal kadar büyüdü rahmin, büyümeye devam ediyor. Normal. Eğer dayanılmayacak ağrı olursa endişe edersin. 1 aydır kırmızı kan geliyor herşey normal gidiyor.

Çok seviyorum kendisini ben de. 8 sene önce kızımı kucağıma almama vesile oldu ben de vazgeçemiyorum
peki 8 sene once cem hoca mi dogumunu yapmisti benim kadin dogum doktorum vardi firat ortac daha once kist ameliyati olmustum bi yumurtam alinmisti ama tup bebek yapmiyodu o kistik seyler iste ameliyatlik seylerde on numara bi doktordur cem hocayi o onermisti bende gozum kapali guvendim gittim iyiki gitmisim vallahi simdi vazgecemiyorum fiyat sordugunda banada yazabilirmisin acaba dogum icin acaba guvenden dogum paketi mi almak lazim nasil oluyo ki bu isler

benim ilk cocugum erkek, 13 haftalik hamileyken tansiyonum dusmus bayılmıstım baya bir dusmustum yani , pıt pıt sanki hissetmistim. Su an da sanki hissediyorum
demek ki doğruluk payı var. Ben ilkinde 10 haftalık falandı pıt pıt atmayı hissettiğimde bunda daha 9+3 üm sanırım arada olur gibi oluyor ama tam emin değilim daha. Ama çok kuvvetli bir şekilde erkek hissediyorum.

Portakal kadar büyüdü rahmin, büyümeye devam ediyor. Normal. Eğer dayanılmayacak ağrı olursa endişe edersin. 1 aydır kırmızı kan geliyor herşey normal gidiyor.
buyume agrisini anliyorum aslinda bu hafif ama garip bi agri valla dinleniyorum surekli rahim buyurken bende tam olarak rahim kismi boyle gerdiriyomussun gibi oluyo ahaha bi yandanda iyi olarak sey dusunuyorum rahim buyuyo dedigin gibi kese kan alanini itipte rahim agzina yakin olanlari baskidan atiyo mu ki diyorum suan ki halide boyle kan alaninin

Eklentiler

• 20240124_161611.jpg
    71 KB · Görüntüleme: 47
ya peki sizin 1 aydir kan geliyo ya kuculme oldu ama dimi kan alaninda

canim benim zaten kocaman bi kanama alanim var doktoruma yazdim normal dedi ama ben cok korkuyorum yeni kanama oluyoda acaba basinc yapip eski kani mi atiyorum acaba diye korkuyorum bi yandanda doktorum bana sey diyodu bebek buyudukce daha fazla yer kaplicak kan alanina baski yapip azalticak o sirada vucutta emicek demisti acabaa diyorum rahim buyuyo tabi kesede buyuyo kese itip baski yapip rahim agzindaki kanlar ufak ufak akiyo mu ki dedim cunku toprak rengi eski beklemis kan yani benim kanamam 9 unda basladi progestan 200 luk gunde 3 fitil rutin kullaniyodum smdi progestan dexi ilave etmisti onada devam zaten ama bende kan uyusmazligi yok o yuzden oyle bi igne soylemedi tabi ben de esimde 0(+) iz

Kanama alanı olmasa bile o ağrılar olabilir. Tüp bebekte fitil çok kullanıyordum o da öyle ağrı yapıyordu. Bir önceki fotosuna göre çok daha güzel görüntü. Maşallah

ya peki sizin 1 aydir kan geliyo ya kuculme oldu ama dimi kan alaninda
Kanama alanını görmeyecek şekilde bebeğe yaklaştırdı. Ben panik yapıyorum görünce biliyor, bu defa kaç cm vs söylemedi bile. Küçük zaten dedi geçiştirdi. Dr umu çok darlıyorum 1. Bebekten de huyumu biliyor, sağolsun beni kabul etmeye devam ediyor

Eklentiler

• IMG_20240126_130436.jpg
    94,2 KB · Görüntüleme: 44
Yok canım maddi olarak çok sıkıntılıydık Zekai Tahir’de doğum yaptım o zaman. Tabi ki sorarım yazarım sana da

ya goruntu cok iyi kuculmus gibi ama cm degismedi eskisi 5cm uzunluktu genislik 4 kusurdu simdiki uzunluk 6 kusur genislik 4 kusur bide genisligin ordan asagi olctu 2 kusur sadece kan yer degistirmis cok cooook az bi azalma var dedi ama sey dedi o beni rahatlatti bi onceki haftada kan bebegin kesesinin ustunden geciyodu simdi sol yan ve altina yayilmis iyi bari burdan kan baski kuramaz keseye dedi sukurler olsun bence saglam bi pihti var vucut daha ememedi o pihtilari bi atsam bence buyuk olcude kuculcek alan vallahi yorumlarin beni asiriii rahatlatiyo

oyh masallah kuzuyaaa sanirim gordum sag altta kucucuk dogru mu gordum acaba ayh doktorlar bu ultrasonu nasil anlaiyolar ya sjsjsjs buyuduklerinde daha bellide ben yoll kesesini kafasi sanmistim ayh koca kafali demistim bana yok o kafasi degil yolk demisti sjsjsj

Yok canım maddi olarak çok sıkıntılıydık Zekai Tahir’de doğum yaptım o zaman. Tabi ki sorarım yazarım sana da
ben artik bisey daha sorarsam bana cem hoca dicek ki git esinle konusiyim sjsjsjs pinpirikliligimden cok mutsuz ahahaha sakin adami delirticem bu gidisle ben ilk transfer zamani bi sormustum sekreterine 38 civari tutuyo demisti 40 de demisti bende dogum mu sadece demistim bi kac islem soylemisti ama ozaman tabi daha bebek bile yoktu oyle bi konu gecirmistik cokta hatirlamiyorum neler dahil falan ben zaten 3 4 ayimakadar cem hocayla devamim sonrasi iste duzgun doktor bulamazsam cem hocayla devam es kaza tamamlayici gecen bi duzgun doktor bulursam ne ala

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…