2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
canim benim zaten kocaman bi kanama alanim var doktoruma yazdim normal dedi ama ben cok korkuyorum yeni kanama oluyoda acaba basinc yapip eski kani mi atiyorum acaba diye korkuyorum bi yandanda doktorum bana sey diyodu bebek buyudukce daha fazla yer kaplicak kan alanina baski yapip azalticak o sirada vucutta emicek demisti acabaa diyorum rahim buyuyo tabi kesede buyuyo kese itip baski yapip rahim agzindaki kanlar ufak ufak akiyo mu ki dedim cunku toprak rengi eski beklemis kan yani benim kanamam 9 unda basladi progestan 200 luk gunde 3 fitil rutin kullaniyodum smdi progestan dexi ilave etmisti onada devam zaten ama bende kan uyusmazligi yok o yuzden oyle bi igne soylemedi tabi ben de esimde 0(+) iz
Çok geçmiş olsun canım doktorun bilgilendirmiştir tabi benimki de ağrısız kahverengiden korkma dedi. Çok ağrılı ve kırmızı kan sıkıntı olabiliyor dedi. Yerleşmede oluşan kanama yeni atıldı benim de beklemiş kan kahverengi

ya goruntu cok iyi kuculmus gibi ama cm degismedi eskisi 5cm uzunluktu genislik 4 kusurdu simdiki uzunluk 6 kusur genislik 4 kusur bide genisligin ordan asagi olctu 2 kusur sadece kan yer degistirmis cok cooook az bi azalma var dedi ama sey dedi o beni rahatlatti bi onceki haftada kan bebegin kesesinin ustunden geciyodu simdi sol yan ve altina yayilmis iyi bari burdan kan baski kuramaz keseye dedi sukurler olsun bence saglam bi pihti var vucut daha ememedi o pihtilari bi atsam bence buyuk olcude kuculcek alan vallahi yorumlarin beni asiriii rahatlatiyo 🙏🥰
Başıma geldiği için ve Dr uma da sürekli sorduğum için bildiklerimi söylüyorum 😅 ben de endişe etmemeye çalışıyorum ama kan görünce korkmuyor değilim. Kadın doğumcu Bi arkadaşım da başka şehirde, ara sıra da onu arıyorum, kanama ile çok ağrı olursa endişe edersin, şimdi merak etme demişti. 9 ay kanamalı hastaları da olmuş sorun olmamış. 12. Haftaya az kaldı.ya sabır :)

Çok geçmiş olsun canım doktorun bilgilendirmiştir tabi benimki de ağrısız kahverengiden korkma dedi. Çok ağrılı ve kırmızı kan sıkıntı olabiliyor dedi. Yerleşmede oluşan kanama yeni atıldı benim de beklemiş kan kahverengi
ohh cok sukur valla bebege zarar vermiceni bilsem kaniyim hic umrumdaaa degil vallahi billahi kendimi gozum gormuyo ignelerden gobegim mosmor oldu bide aciyo mesela amaaan sifa olsun bebegime diyorum bide ben dogru duzgun varligina sevinemedimde oda icimde kaldi canim gorumcem ve etraftakiler diyiiim tam transfer oldum ilki tutmaz cok umutlanma dediler oldu tuttu ilki diye sevindim dedilerki daha dur beta yukselcek mi yukseldi daha dur kesesini gorcen mi gordum bebegi gorcen mi kalbi duycan mi oyle bi uzdulerki beni zaten bebegimi kalbini acilde duymak nasip oldu

oyh masallah kuzuyaaa 🧿🧿🧿 sanirim gordum sag altta kucucuk dogru mu gordum acaba ayh doktorlar bu ultrasonu nasil anlaiyolar ya sjsjsjs buyuduklerinde daha bellide ben yoll kesesini kafasi sanmistim ayh koca kafali demistim bana yok o kafasi degil yolk demisti sjsjsj
Doğru sağ alttaydı, doğru gördün 😁

Başıma geldiği için ve Dr uma da sürekli sorduğum için bildiklerimi söylüyorum 😅 ben de endişe etmemeye çalışıyorum ama kan görünce korkmuyor değilim. Kadın doğumcu Bi arkadaşım da başka şehirde, ara sıra da onu arıyorum, kanama ile çok ağrı olursa endişe edersin, şimdi merak etme demişti. 9 ay kanamalı hastaları da olmuş sorun olmamış. 12. Haftaya az kaldı.ya sabır :)
valla gun sayiyorum hayirlisiyla bi bitse su kan alani tup bebekte oluyo diyolar ama birazda ona siginiyorum ilk zaman vicdan yapmistim benim yuzumden diyede

ya isin komik tarafi agrisi nasil dayanilmaz olur ters bi durumda bilmiorm ama benim aci esigim asiri yuksek bu 9 unda acillik oldugum oluk oluk koca pihtilar attigim kanamam vardi ya sifir aciydi lavaboya girmesem gormezdim bi noktaya kadar ben ayri bi cinsim gercekten 😂

ohh cok sukur valla bebege zarar vermiceni bilsem kaniyim hic umrumdaaa degil vallahi billahi kendimi gozum gormuyo ignelerden gobegim mosmor oldu bide aciyo mesela amaaan sifa olsun bebegime diyorum bide ben dogru duzgun varligina sevinemedimde oda icimde kaldi canim gorumcem ve etraftakiler diyiiim tam transfer oldum ilki tutmaz cok umutlanma dediler oldu tuttu ilki diye sevindim dedilerki daha dur beta yukselcek mi yukseldi daha dur kesesini gorcen mi gordum bebegi gorcen mi kalbi duycan mi oyle bi uzdulerki beni zaten bebegimi kalbini acilde duymak nasip oldu
Keseyi göreyim, kalp atışlarını duyayım, tahliller çıksın, fetal DNA yaklaştı o bile olsun....sürekli endişe etmekten bebeğe tam olarak sevinememek...işte bizim de sorunumuz bu.

Keseyi göreyim, kalp atışlarını duyayım, tahliller çıksın, fetal DNA yaklaştı o bile olsun....sürekli endişe etmekten bebeğe tam olarak sevinememek...işte bizim de sorunumuz bu.
bi noktada sey bile dusundum bebegim sevinemedigimi anladi beni istemiyolar mi dedi ki agla agla bi hal olmistum bide ozaman ilk ogrendigim zamandi kendimi sucluyodum ben egildim kalktim dikkat etmedimde ondan oldu falan diye ben cok kipir kipirimdir simdi mumya gibi yatiyorum 😂

Kızlar yaaa sizinde sanki adet olacak gibi sancılarınız oluyor mu alt karında yarın 11 haftalık olacağım 😔 huzursuzum yaaa...
Canım 12+2 hala aynı şekilde alt karnım ağrıyor bugünde ağrım var bende üzülüyorum korkuyorum kanama yoksa korkma diyor Dr lar Allahım bizi ve bebişlerimizi korusun 🥹🙏🏻

Canım 12+2 hala aynı şekilde alt karnım ağrıyor bugünde ağrım var bende üzülüyorum korkuyorum kanama yoksa korkma diyor Dr lar Allahım bizi ve bebişlerimizi korusun 🥹🙏🏻
Hamd olsun bu zamana kadar kanamam falan hiç olmadı sanırım ondan tedirginim biraz ama çok huzursuz ediyor öyle böyle değil

ben artik bisey daha sorarsam bana cem hoca dicek ki git esinle konusiyim sjsjsjs pinpirikliligimden cok mutsuz ahahaha 😂 sakin adami delirticem bu gidisle ben ilk transfer zamani bi sormustum sekreterine 38 civari tutuyo demisti 40 de demisti bende dogum mu sadece demistim bi kac islem soylemisti ama ozaman tabi daha bebek bile yoktu oyle bi konu gecirmistik cokta hatirlamiyorum neler dahil falan ben zaten 3 4 ayimakadar cem hocayla devamim sonrasi iste duzgun doktor bulamazsam cem hocayla devam es kaza tamamlayici gecen bi duzgun doktor bulursam ne ala
Hayırlısı olsun artık canım bakalım ☺️

Hamd olsun bu zamana kadar kanamam falan hiç olmadı sanırım ondan tedirginim biraz ama çok huzursuz ediyor öyle böyle değil
Bana plesenta rahim ağzına yakın duruyor ordan yukarı çıkması gerekiyor beklicez dedi onu da taktım kafama acaba ondan mı ağrı oluyor diyorum sana öyle bişey dedi mi ?

Bana plesenta rahim ağzına yakın duruyor ordan yukarı çıkması gerekiyor beklicez dedi onu da taktım kafama acaba ondan mı ağrı oluyor diyorum sana öyle bişey dedi mi ?
Yok canım çok şükür doktor herşey yolunda bir sıkıntı gözükmüyor demişti bugün böyle ağrım olmaya başladı sabah uzanıyorum ama bilemedim

Bugün doktora kontrole gittim bende ikili test yaptı kan tahlilimi de verdim ultrasonda çok şükür herşey iyiydi 13 haftalık olmuşuz 🥰 doktor kendi isteğiyle cinsiyeti söyledi ki normalde burda 5 aydan önce söylemiyorlar şaşırdık 😄

Kızlar bugün fetal dna testini Osmangazi tıp fakültesinde verdim. Böyle bi form dolduruyorsunuz. Merak edenler için yazıyorum Türkiye’de bu testi yapan tek üniversite hastanesiymiş. Çevre illerden gelen çok vardı. Randevu almadan sıra numarasıyla testi veriyorsunuz 295 TL ücreti var. Test sadece perşembe ve cuma günü yapılıyor. İnşallah sonuçlarımız İyi çıkar 🥰🙏🏻

Eklentiler

• IMG_6090.jpeg
    IMG_6090.jpeg
    232,6 KB · Görüntüleme: 62
merhaba herkese. uzun zamandır takip ediyorum başlığı ama bir türlü dahil olamadım.
benim de muhtemel doğumum 10 ağustos görünüyor. herkese sağlıklı bir gebelik ve sağlıklı bebişler diliyorum :)
bilgilerimi de gireyim eğer dahil ederse beni palm angels palm angels elimden geldiğince başlığı takipte olacağım.

35 yaşındayım. 3. çocuğum olacak nasipse.
son adet tarihim 6 kasım.
kalp atışı ve kese 6+3 de gördük.
şuan 11+4 günlüğüz.

tekrar herkese sağlıklı bir süreç dilerim.

benimde bugun tam 11 haftalık .muhtemel dogum ınsallah agustosun ıkıncı haftası falana gelıyor. haftaya cuma kontrolum var doktor tatlı yıyıp gel belkı cınsıyetıde fısıldarım dedı sızler kacıncı haftada ögrendınız cınsıyetı

X