2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Annem de caydan tiksinince anlarmis gebe oldugunu. Bazilarinda boyle oluyor demek k
Benimde koku hassasiyetim artıyor direk o şekilde anladım hamile olduğunu test felan yapmadan aklımızda hamilelik bile yoktu kazara hamile kalmama rağmen direk bir kemik haşlaması kokusunun normalden burnuma çok ağır gelmesi sonucu kendimce hamile tanısı koydum kendime ve hemen ardından test yapıp kanıtladım desem yeridir

Canım benim 2. Gebelikte migren çıktı nöroloji doktorum ilaç veremem sana Melisa veya papatya çayı iç demişti kadın doğum doktoruna sordum papatya çayı içebilirsin dedi. Ama haftan önemli benimki 5 aylık mı 6 aylık mı neydi öncesinde kullanılır mı bilmiyorum doktoruna danış. Birde bi yerde görmüştüm sıcak suya ayaklarını sokmak migren ağrısını gideriyormuş onu deneyebilirsin. İnşallah şifa olur canım

Benim de 10. Haftadayım önce iç çamaşırda kahverengi olarak gördüm akşama doğru da sildikçe gelen pembe akıntı sabah doktora gideceğim çok moralim bozuldu birşey olmaz inşallah fitil de kullanıyorum

Gözünüz aydın iyi haberler almanıza çok sevindim.bir daha ne zaman çağırdı doktorunuz

Normalde de ayaklarım hep buz parçası gibi. Çok zor ısınır, eşimden destek alırım uyurken ısıtmak için.
Yani üşüyorum ama havalar soğuk Ankara soğuk hamilelikle ilgili değil galiba benimki.
Kesinlikle Ankara buz gibi Ben de gece buz da kalmış gibi ayaklarımı kocama sarıyorum

Normalde de ayaklarım hep buz parçası gibi. Çok zor ısınır, eşimden destek alırım uyurken ısıtmak için.
Yani üşüyorum ama havalar soğuk Ankara soğuk hamilelikle ilgili değil galiba benimki.

Kesinlikle Ankara buz gibi Ben de gece buz da kalmış gibi ayaklarımı kocama sarıyorum
Evet ya ne kadar soğuk oldu Ankara kar yağsa da biraz ilisa valla kat kat giyiyorum her ise gidişimde iş yeri de sıcak oluyor böyle bir kısır döngü. Benim de ayaklarım buz gibi oluyor ama ben en başından beri sıcak bir buğday torbası gibi bir sey var onu ısıtıyorum koyuyorum ayaklarımın altına gerçekten duracak gibi olmuyo karnım ağrıyor sonra bana iyi geldi. Tabi karna vs koymuyorum ayaklarımı ısıtıyorum o kadar. Siz hangi hastanelere gidiyorsunuz buarada grupta baya Ankaralı var sanırım :)

Gunaydin kizlar herkese, bende kahvaltida yarim avokado 4-5 zeytin, peynir, 1 dilim eksi maya ekmek yiyorum birde ihlamur yada decaf esspresso aldim ondan yapiyorum (kahvekoliktim diybilirim boyle gecistirmeye calisiyorum). Ben eskiden de pek yumurta yemezdim simdi de oyle yiyemiyorum haftada 1 falan kahvaltida ancak yiyorum ne yazik ki.

Bitki cayi olarak gunde 1 ıhlamur 1 yesilcay iciyorum normal cay icmememye calistigimdan tamamen aliskanlik bos kalmiyim diye ama doktoruma sormadim bir sorun olacagini hic dusunmedim.

um ama düşme tehlikesi geçirdim. Bunda da 2 kere düşme tehlikesi geçirdim. Sonucum ne olur bilmiyorum. Yaşayanlar var mı bu ikisini
benim ilk cocugum erkek, 13 haftalik hamileyken tansiyonum dusmus bayılmıstım baya bir dusmustum yani , pıt pıt sanki hissetmistim. Su an da sanki hissediyorum

ay evet ya hastane ve doktor onerilerinize bende acigim simdilik kritik donemim bitene kadar tup bebek doktorumla devamda sonra degistiricem tamamlayici olan bi doktora gidiciem insallah

bildigim kadariyla ihlamur okey ama yesil cay yasak bi danis bence bitkisel bi cok cay ve yag baharat falanda cok var bide decafi da sor derim ben hamilelik dusundugumden beri tcshibonun decaf kahve cekirdegini turk kahvesi kivaminda cektirip turk kahvesini oyle icerdim normale gunde 2 bardak turk kahvesi diyolarya 200 ml serbest diyolar ben kafeinsiz tuketiyorum demistim transfer gunu olsun yinede 2 kahve fincani boyutunu gecmiceksin dedi

kızlar ya dun askam daha azdi yatmadan biraz once baslamisti bugunde devam eden bi agrim var ama bi garip sirt ustu dumduz yatiyorum yok agri sola saga donuyorum yok ama yattigim yerden dogruliyim diyelim yada oturuyorum kalkiyorum diyelim kasiklarim degil alt karnim boyle 2 yumurtalik arasi boyunca bi agri oluyo kas agrisi desem degil kramp desem degil bide dunden beri pazartesi sali yok gibiydi kan nokta belki geliyodu bu agridan beri aziciik akinti geliyo adet gibi degilde boyle anlik geliyo duruyo kahve rengi

Canım vala ben tüp bebek doktoruma devam ediyorum ama testlerim için etlik şehir hastanesine gittim ama bi ısınamadım 12.hafta tüp bebek doktorumla bi görüşeceğim doğumu ne kadar ücret istiyor diye ziraa muayenesi 2.750 TL

yaa bir sorayim son kontrolumde, kahve 200 mlden fazla almiyorumdur ya decaf tadi hic sevmiyorum

kahverengi normaldir canim, biraz dinlenmeye calis calisiyor musun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…