2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
benim ara ara oluyo, endişeleniyorum bi sıkıntı mı var diye. sonra geçiyo yine endişeleniyorum rahmim artık büyümüyo mu diye
İlk yaaa tedirgin oluyor insan istemsiz şimdi ilk hareketler falan muhabbeti var ya ondan bile nasıl olacak bilmiyorum telaşesi var

Çok şükür :) neymiş cinsiyetii?

Kızlar yaaa sizinde sanki adet olacak gibi sancılarınız oluyor mu alt karında yarın 11 haftalık olacağım huzursuzum yaaa...
Bazen oluyor bana anlık.. İlk haftalarda daha sık oluyordu. Peki size şey oluyor mu böyle pıt pıt sanki nabız atar gibi bir his ama göbek deliğinin falan üstünde kasıkta değil. Çok değişik yaa bebeği bu kadar net 12. Haftada hissedemem heralde ama gaz desen daha önce yaşadığım bir his değil

hareketlerde de çok hareket etti bi şeye mi sinirlendi, az hareket ediyo bi problem mi var diye devam ederim heralde anlamaya çalışıyoruz işte kendimizce
Evet yaaa çok garip diyorum yaa anlamaya calışmakla geçicek sürecimiz
Evet rada bende de oluyor kalbim karnımda atıyor sanki nefes tutayım diyorum ne olur olmaz deyip yapmıyorum
Bana da bazen oluyor özellikle iş yaptığım günler
Ben hiç iş yapmıyorum wc su içmeye gidiyorum ağrılarım çok olur diye korkuyorum diye

Kızlarr toplu okuyorum ama bir türlü cevap yazamıyorum.İşten gelince yemek sonrası hemen uyuyorum. Bazılarınızın cinsiyet belli olmus ne güzell.Ben de 9. Haftada gittim her şey yolunda bir ay sonra gel dedi.Bir ay çok bence en fazla 3 hafta bekleyebilirim dedim :)onun dışında en çok sevdiğim şey olan kahvenin kokusuna tahmmülüm yok başka da bişeyden tiksinmedim.
Kilo almadım 1-2 kg verdm gibi normalde de göbeğim olduğu için çıktı mı bilmiyorum
Folik asit 12.haftaya kadar devam dedi. Aklıma gelenler böyle:)

Benim doktorum 3 ay sonra çağırdı desem

Benim doktorum 3 ay sonra çağırdı desem
Sen o arada 2 kere Türkiyeye gelip muayene olursun orda nasıl canım sistem galiba özelmiş tüm hastaneler. Para kazanma gibi bir dertleri yok herhalde burdaki özellere kalsa her hafta çağıracaklar

Sen o arada 2 kere Türkiyeye gelip muayene olursun orda nasıl canım sistem galiba özelmiş tüm hastaneler. Para kazanma gibi bir dertleri yok herhalde burdaki özellere kalsa her hafta çağıracaklar
Burda pek özel devlet ayrımı yok bi sıkıntı olmadığı zaman pek randevu vermiyorlar bi sıkıntı görürseler ayda 1 randevu sadece sıkıntı olmasın da razıyım böyle olmasına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…