2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238

Eklentiler

• 17055843508376969607332273535043.jpg
    69,2 KB · Görüntüleme: 56
  • 17055843642417690541181848116281.jpg
    83,5 KB · Görüntüleme: 61
Bende okurken aynısını düşünüyorum,bazı anneler çok güçlü . Doktorunuza sordunuz mu kanama ile alakalı ?
Doktorum gebeliği ilk öğrendiğim anda bile ara ara kanama olursa korkma demişti. Sonra gittiğimde de söyledim sorun olmadığını söyledi. Ben panik yapıyorum ilk çocuğum ve yaşım da ileri. O yüzden korku oluyor en ufak lekede.

Benim de 10. Haftada ve 11. Haftada 2-3 kere kahverengi lekelenmem oldu. Lekelenme olmadan gebelik geçireni duymadım herkeste oluyor

Benim de 10. Haftada ve 11. Haftada 2-3 kere kahverengi lekelenmem oldu. Lekelenme olmadan gebelik geçireni duymadım herkeste oluyor
Ben ilk gebeliğimde de şu anda hiç lekelenme kanama yaşamadım canım. Olmayana da olmuyor işte her gebelik farklı

Çalışırken çok zor oluyor, evde birşey yapmaya halim kalmıyor. Genel olarak ufak birşey yediğimde bile bulantım başlıyor. Sabrediyorum belki 12. Haftadan sonra rahatlarım diye
Evet calisirken cok zor,ilk hamileligimde yaz tatiline denk gelmisti baslarda o yuzden evde yatiyordum,4.ayda baslamitim okula,simdi ilk hamileligim gibi olsaydi, okula filan gidenezdim cocuklar dersten geri kalirdi,napardim bilmem,senim ilk hamilelik mi

Ben ilk gebeliğimde de şu anda hiç lekelenme kanama yaşamadım canım. Olmayana da olmuyor işte her gebelik farklı
Aa ne güzelmiş sizinki maşallah bende de çok çok az oldu 2 kez, çevremdekilerde de hep olmuş kırmızı olmadıkça sorun olmaz diyorlar

Ya bende devlet hastahanelerinden çok soğudum benimki tüp bebek ilaçlar o kadar maliyetli ki keşke devlet hastahaneleri memnuniyet verse de oraya gitsem
Ya çok sıkıntılı gerçekten içerde hasta var girdim muayeneye beni de yan masadaki sandalyeye geçirdiler. Daha derdimi diyemeden neyin var niye geldin geç muayene edicez dediler, yanımda da diğer hasta ile konuşuyor diğer doktorcbirisi asistan diğeri doktordu sanırım.
İki üç sefer böyle benzer şeyler oldu zar zor randevu buluyorsun onda da böyle garip garip söylemler tavırlar

Kızlar selam ikili taramayı yaptıran var mı? Nasıl yapılıyor araştırdım ama tam bulamadım ultrason+kan tahlili şeklinde mi? Ve ultrason karından mı bakılıyor vajinal mi? Ne kadar sürüyor bilgisi olan var mı

Yakşamlar arkadaşlar lütfen yardımda bulunurmusunuz çok kötüyüm demin duş alırken içerisini buhar kapladı üstümü giyerken başım döndü hava alamadım sonrada kusmaya başladım şuan çok korkuyorum bebeğim iyimidir diye ne yapmam lazım bilmiyorum çok endişeliyim lütfen yardımda bulunurmusunuz

Hem karından USG iyicene detaylı bakılıyor hemde sizden alınan kan ile

Sıcaktan dolayı tansiyon düşmesi yaşamış olabilirsiniz. Ama genelde gebelikte baş dönmesi normal kusma zaten çok normal çok fazla sıcak duş almayin gebelikte zaten onermiyorlar kan akışı için geçmiş olsun endişe edilecek bir durum yok bana göre ama içiniz rahat etmeyecekse Dr sorun yinede

Çok teşekkür ederim çok moralim bozulmuştu :))
Yok canım genelde cihaz kaynaklı oluyormuş zaten. İleri ya da geri olması iki hafta fark etmiyorsa sorun yok. Bende bazen 2 geri çıkıyo mesela bugunde 12+4 çıktı 4 gün ileri çok normal dedi doktor sonralarda haftasını yakalıyor zaten

İlk hamilelik canım, 11. Haftanın içindeyim anca okul tatile giriyor 2 hafta, belki biraz dinlenirsem rahatlarım diye düşünüyorum. Her gün işe git, tüm gün ders anlat çok yordu bu süreç beni

Yardımlarınız için çok ama çok teşekkür ederim ya aslında çok sıcak suyla duş almıyorum ama havalar soğuk olduğu için ailem hani duşa girmeden önce suyu aç biraz buhar olsunki soğuk alma bebeğe iyi değil dediler bende öyle yapayım dedim ama işte sonu böyle oldu yani bu durum normal mi hani bebeğe bı zararı dokunurmu uzun tedavi sürecinden sonra olduğu için ve ilk gebelik olduğu için çok endişe ediyorum onun için yazdım vala ama Dr cevap vermiyor

Canım bende geçen markete gitmiştim , gayet iyiydim . Birden market havasız kaldı , tansiyonum düştü bayılacaktım. Tansiyon düşünce zaten mide direkt bulanıyor . Kapıya kendimi zor atıp ıslak yere oturdum . Hava alınca biraz oturunca geçti. Yani normal bence endişe edeceğin bir şey yoktur duşumu da banyo kapısı açık alıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…