2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Canım bende geçen markete gitmiştim , gayet iyiydim . Birden market havasız kaldı , tansiyonum düştü bayılacaktım. Tansiyon düşünce zaten mide direkt bulanıyor . Kapıya kendimi zor atıp ıslak yere oturdum . Hava alınca biraz oturunca geçti. Yani normal bence endişe edeceğin bir şey yoktur 🩵 duşumu da banyo kapısı açık alıyosuan
Şuan birazcikta olsa içim rahatladı çok teşekkür ederim yardımların için benim ilk gebeliğim olduğu için pek hani bilmiyorum neyin ne olduğunu kaynanam ne derse onu uyguluyorum zaten korkutuyorda beni her konuda bu seferde endişelenip duruyorum kafama çok takıyorum Dr randevumlarimada çok oluyor öyle içim içimi yiyip duruyor vala

bende de hiç olmadı. Midem de hiç bulanmadı. Ne biçim gebeyim anlamadım :KK70:
Bende ilkinde de oldu mide bulantısı şimdi de var hatta şimdi daha fazla 😂 ama ikisinde de istifra aşamasına gelmedim. İlkinde çok fazla mide yanmam oluyordu mesela şu an yok o henüz 🤷🏼‍♀️

normalde randevum 10 şubatta olacak ama bugün biraz grip gibi olduğum için hem de çok belirti kalmadığı için meraklanıp bir gitmek istedim doktoruma bu da ultrason görüntümüz 🙈 herkesin sağda solda durur benimki tam ortada

Eklentiler

• FF0127CA-7BBD-4F56-AD34-EBCDF9B74E93.jpeg
    FF0127CA-7BBD-4F56-AD34-EBCDF9B74E93.jpeg
    104,6 KB · Görüntüleme: 98
palm angels palm angels beni listeden silebilirsiniz sizlere güzel haberlerle gelemedim bebeğimin kalp atışı durmuş kürtaj oldum çok üzgünüm bu kaçıncı kursağımda kalışı hevesimin ama pes etmiyorum kaldım başka zamanlara umarım birgün tamamlanmış bir gebeğimle anne olurum 🥹🥹size çok ağır duygularla yazıyorum çok zormuş hepinizin anneliği daim olsun Rabbim yanınızda olsun herdaim 🤲

Canım bana 11.haftada folik asidi bıraktırdı doktor. Multivitamine başlattı genelde 11 ve 12 haftalarda zaten folik asidi kesiyorlar bence tekrar alma ama ynede doktoruna danışabileceğin bir cep numarası falan varsa sor
Suan belirli bi doktorum yok malesef hala arama asamasindayim su 15 tatil durumu bi bitsin memlekete gidip geleceğiz sonra. Araştırıp netleştireceğim kafamda bi doktor insallah

palm angels palm angels beni listeden silebilirsiniz sizlere güzel haberlerle gelemedim bebeğimin kalp atışı durmuş kürtaj oldum çok üzgünüm bu kaçıncı kursağımda kalışı hevesimin ama pes etmiyorum kaldım başka zamanlara umarım birgün tamamlanmış bir gebeğimle anne olurum 🥹🥹size çok ağır duygularla yazıyorum çok zormuş hepinizin anneliği daim olsun Rabbim yanınızda olsun herdaim 🤲
Çok üzgünüm,umarım en kısa zamanda sağlıkla tekrardan nasip olur 🥺 ben de yaşadım çok zor ama geçecek 😌

Kızlar selam 👋 Bende iyice psikopatlık başladı idrarımı yaptığımda sifonu çekmeden bi bakıyorum hem rengine hem de içinde farklı bişi görüyor muyum diye🙄 sizde de var mı böyle haller? Bugün mesela kahverengi yarım cm. Falan bişi vardı sorguluyorum önemli midir diye pıhtı falan mıdır? Peçete de veya iç çamaşırında bişi yok ama

Kızlar selam 👋 Bende iyice psikopatlık başladı idrarımı yaptığımda sifonu çekmeden bi bakıyorum hem rengine hem de içinde farklı bişi görüyor muyum diye🙄 sizde de var mı böyle haller? Bugün mesela kahverengi yarım cm. Falan bişi vardı sorguluyorum önemli midir diye pıhtı falan mıdır? Peçete de veya iç çamaşırında bişi yok ama
Rengine bende bakıyorum çok koyu olursa susuzluğu gösteriyormuş ne kadar açık olursa su ihtiyacımız okadar karşılanmış oluyormuş bende sırf bu yüzden bakıyorum ☺️

Allah'ın izniyle hiç birşey yoktur her şeyin hayırlısı olsun sonuçta zararlı birşey değil bu test ben yaptırmayı düşünüyorum eğer sigorta red verirse uygun yollu bir hastahane sorarım yaptırmak için. Gebelikten önce ben devlet hastahanelerinden soğudum açıkçası. Aynı odaya perde arkasında bir muayene yanda masada başka bir hasta eş almazlar içeri kaç defa gittim hiç aynı doktora denk gelemedim farklı farklı kişiler her seferinde derdini birdaha anlatmaya çalış 1 yılım böyle geçti bebeğim gelene kadar
Bugun bu dediginizi net bi sekilde anladim. Ve sogudum kesinlikle benim icin devlet hastanesi pismanlik oldu. Sadece ikili test icin bi kere daha gideceğim onun dışında bidaha ugramamayi düşünüyorum. Allah eksikligini göstermesin ama bu devirde paran varsa adam yerine konuluyorsun baska da bi aciklamasi yok 8. Haftada ozele muayene olmustum. Bugün ikili test icin sehir hastanesine gittim. Bi kovulmadigim kaldi. 10 sn bile ultrasona bakmadi bi kere kalp sesini açtı bana bile göstermedi gayet iyi dedi sesi bu dedi ne ultrason kagidi verdi ne gosterdi ikili test icinde yesil alan acıyorum perinatolojiye randevu al dedi gonderdi. Bnm folik asitim bitti dedim simdi ben bişey demeyeyim sen perinatolokla gorus dedi atti başından su ikili test isini bi halledim. Bidaha tövbe olsun.

Olanda bir olmayanda bir hayır aramak gerekirmiş arkadaşım. Rabbim sana öteki tarafta melekler bağışlamış ne güzel. Bu dünya da da inşallah melegini verecektir sana. Dua ile selametle kal ☝️🖐️

Çok geçmiş olsun... Bu duyguyu çok iyi biliyorum😔 Rabbim gönlünüze ferahlık versin. İnsallah hersey çok güzel olsun sizin için bundan sonra

Rabbim doğru zamanda sağlıklı bir bebiş nasip etsin inşallah sana canım 🤲 Vardır bir hayır diye düşünmeye çalış, zor biliyorum ama 😔 Çok geçmiş olsun

Bugun bu dediginizi net bi sekilde anladim. Ve sogudum kesinlikle benim icin devlet hastanesi pismanlik oldu. Sadece ikili test icin bi kere daha gideceğim onun dışında bidaha ugramamayi düşünüyorum. Allah eksikligini göstermesin ama bu devirde paran varsa adam yerine konuluyorsun baska da bi aciklamasi yok 8. Haftada ozele muayene olmustum. Bugün ikili test icin sehir hastanesine gittim. Bi kovulmadigim kaldi. 10 sn bile ultrasona bakmadi bi kere kalp sesini açtı bana bile göstermedi gayet iyi dedi sesi bu dedi ne ultrason kagidi verdi ne gosterdi ikili test icinde yesil alan acıyorum perinatolojiye randevu al dedi gonderdi. Bnm folik asitim bitti dedim simdi ben bişey demeyeyim sen perinatolokla gorus dedi atti başından su ikili test isini bi halledim. Bidaha tövbe olsun.
Okadar haklısınız ki insanı soğutuyorlar. Bir gece bende karın ağrısı şikayeti ile gitmiştim ilaç kullanamıyordum gebelik şüphesinden garanti olsun diye beta baktıralım dedik acilde bu benim için acil değil şaka mısınız falan dedi bi kovmadığı kaldı. Muayene olmadık kızdık çıktık gittik şikayette ettik sonra. Gebelikte varmış yani önemli bir durumdu. Bir kerede gebelikteki kan testlerini devlette yaptırmak için gittim normalde özele gidiyorum. Ne bir ultrason fotoğrafı verdi ne bir kalp atışı dinledi. Bak bebek burda dedi okadar. Bir daha da hiçte gitmedim Allahta düşürmesin. Sanki bedavaya çalışıyolar. Kimse çok zengin değil ama bu sebeplerden özel tercih ediliyor malesef

Rabbim doğru zamanda sağlıklı bir bebiş nasip etsin inşallah sana canım 🤲 Vardır bir hayır diye düşünmeye çalış, zor biliyorum ama 😔 Çok geçmiş o

Bugün biraz daha iyiyim dün daha kötüydüm iyi olmaktan başka da yapacak birşeyim yok zaten toparlayıp tekrar bu yola sağlıklı şekilde girmem için iyi olmam lazım. Biraz fazla yorgunum duygusal ruh halim değişkenlik gösteriyor elimde değil Rabbime dua ediyorum içimi ferahlatsın diye. Allah razı olsun canım sizler sağlıkla güzellikle dünyaya getiriniz bebeklerinizi 🤲🤲

X