2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Bende ona uzuldum iste 2. Keseyi baska doktor gormustu bu doktor gormedi birde bebege hic bakmadi vajinal bakti kese bozulmus dedi cikardi kalp atisi icin c.tesi gunu cuma gunu gelin %50 goruruz demisti ayni gun dusuk dedi
Canım benim kesemde bozuldu günde 2 kere progestan alıyordum doktor birşey demedi kullanmaya devam et dedi. Benim aklıma takıldı başka doktora gittim o ekstra iğne verdi fitili 3 e çıkardı. Burdan dönenler var dedi ama yatacaksın dedi bana bende 2 tane daha çocuk var elimden geldiğince yatmaya çalışıyorum ama kalkmakta zorunda kalıyorum tabi. Benim kesem bozulalı 2-3 hafta oldu. Kanama alanıda var. Kanama alanımda gittikçe artmaya başladı. Allahtan ümit kesilmez tabi ama doktorda kalbi attığı sürece savaşıcaz dedi. Sende kalbi attığı sürece savaş. Ben araştırdım bozuk keseyle doğum yapanda olmuş. 37 haftalık yazanlar var benim kesem bozuk ama doğumuma az kaldı diye. Kalbi duranlarda var ama olacağı Allah bilir. Direk kese bozuldu diye kürtaj olmaz. Bende beklemedeyim. Sende başka doktora git kesinlikle

Off bende uyuyamıyorum ilerleyen haftalarda geçmiyorsa yandık

Çalışırken çok zor oluyor, evde birşey yapmaya halim kalmıyor. Genel olarak ufak birşey yediğimde bile bulantım başlıyor. Sabrediyorum belki 12. Haftadan sonra rahatlarım diye

Kızlar cümleten hepinize selamın aleyküm. Bana bildirimler hiç gelmemiş . Sohbete katılamadım hepiniz bebislerinizle iyisinizdir inşallah. Çok şükür ben bu hafta biraz rahata erdim. Bebisi de dün gördük o da iyiymiş. Cinsiyet tahmini bekledik ama doktorum söylemedi. Haftaya inşallah sizden bekliyorum bir yorum kız mı sizce erkek mi

Eklentiler

• IMG_20240117_105712.jpg
    106,2 KB · Görüntüleme: 107
Bayadır yoktunuz :) Kocaman olmuşlar valla hiç anlamam ama içime kız doğdu :)

Bayadır yoktunuz :) Kocaman olmuşlar valla hiç anlamam ama içime kız doğdu :)
Canimsin ruh halim hiic iyi değildi. Resmen hamilelik depresyonu yaşadım. Sürekli bir kasik ağrısı baş ağrısı vajinal yanma. Falan. Çok şükür biraz iyiyim bu hafta. Büyümüş bebişim de. Annesine çile cektirerek hahaha senin yumos nasıl. İnşaallah kızdır ya. Heyecanla bekliyorum

sizinle aynıyız şehir hastahanelerinde de yapılıyormuş ikili test bildiğim kadarıyla ama güvenilir mi emin değilim bende kararsızım yaptırıp yaptırmamak arasında
Allah'ın izniyle hiç birşey yoktur her şeyin hayırlısı olsun sonuçta zararlı birşey değil bu test ben yaptırmayı düşünüyorum eğer sigorta red verirse uygun yollu bir hastahane sorarım yaptırmak için. Gebelikten önce ben devlet hastahanelerinden soğudum açıkçası. Aynı odaya perde arkasında bir muayene yanda masada başka bir hasta eş almazlar içeri kaç defa gittim hiç aynı doktora denk gelemedim farklı farklı kişiler her seferinde derdini birdaha anlatmaya çalış 1 yılım böyle geçti bebeğim gelene kadar

Canım o bendede gebelik başından beri var peynirimsi biraz hafif sarı. Koku kaşıntı yanma vs yok. Doktor şekerden uzak dur mantar genelde hamileliklerde ortaya çıkar zararı olmaz ama ilerlerse tedavisi zor olur korkmana gerek yok dedi. 12.haftalara geldim açıkçası yanma falan dediğim gibi kötü bir belirtisi yok diye kulak asmadım. Genelde kuru tutuyorum sık sık günlük ped değiştiriyorum vs

Canım bana 11.haftada folik asidi bıraktırdı doktor. Multivitamine başlattı genelde 11 ve 12 haftalarda zaten folik asidi kesiyorlar bence tekrar alma ama ynede doktoruna danışabileceğin bir cep numarası falan varsa sor

Merhaba bugün önceki usg ye göre 7+5 olmam gerekiyordu ancak 7+2 çıktı usg de. Kalbi atıyor bi sıkıntı yok dedi doktor .. çok kafama takıldı

Canım bana 11.haftada folik asidi bıraktırdı doktor. Multivitamine başlattı genelde 11 ve 12 haftalarda zaten folik asidi kesiyorlar bence tekrar alma ama ynede doktoruna danışabileceğin bir cep numarası falan varsa sor
Hangi multivitamin verdi acaba bana şuan sadece demir hapı ve d vit verdi

Ya bende devlet hastahanelerinden çok soğudum benimki tüp bebek ilaçlar o kadar maliyetli ki keşke devlet hastahaneleri memnuniyet verse de oraya gitsem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…