2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Canım acaba başka doktorların da fikrini mi alsan. Tahmin edebiliyorum zor ve endişeli bir süreç ama en kötüsünü düşünme lütfen.Biraz zor oluyor ama insallah atlatacaksınız bu süreci de

Merhaba kanda ve idrarda enfeksiyon baktirabilirsiniz tedbir amaçlı.Ben baktirmanizi tavsiye ederim.Enfeksiyon riskli oluyor düşük ya da erken doğuma sebep olabiliyor çok ilerlerse.Ayrica doktor da alttan muayene ediyor diye biliyorum ben.Genelde öyle oluyor.Bence öyle olması da daha iyi zaten.Açılma rahim boyu ya da mantar var mi bunları görebilmesi açısından önemli. Hem içiniz de rahat eder çok geçmiş olsun

8 haftaligim cnm daha cok var. Stenti takarken ve sonra cikarirken anestezi uygulanacak . Stentin de enfeksiyon yapma riski fazla.

tuh tuh ya okadar uzuldum ki dusmemesine ne agrilidir kiyamam insallah iki turlude sana agri vermeyide keser bebege zararida olmaz insallah
Insallh cnm lutfen dualarinizda bana da yer verin. Hem agrilara dayanamiyorm kendimi atasm gelio hem de bebgimi kayebtmek istemiyorm

Canım acaba başka doktorların da fikrini mi alsan. Tahmin edebiliyorum zor ve endişeli bir süreç ama en kötüsünü düşünme lütfen.Biraz zor oluyor ama insallah atlatacaksınız bu süreci de
Gittim aslnda. Dusmuyorsa mudahale etmeemiz lazm bu kadr uzun sure bu kadr sanciyla orda durmamamsi lazm diyor. Kadin dogmcumda enfeksiyon gecmisim var die riskli donemi atlatana kadr dayansan iyi okur diyo

Gittim aslnda. Dusmuyorsa mudahale etmeemiz lazm bu kadr uzun sure bu kadr sanciyla orda durmamamsi lazm diyor. Kadin dogmcumda enfeksiyon gecmisim var die riskli donemi atlatana kadr dayansan iyi okur diyo
Sancı da bebek için risklidir belki.Zor bir karar Allah şifa versin canım.Ama eğer müdahale edilirse aile hekiminde sık sık enfeksiyon değerlerine baktir ve takip et.Bu sefer daha bilinçlisin her şey yolunda gider ve hiçbir olumsuzluk olmaz inşallah

Cnm bebegin bir sekilelde tutunmak icin mucadele veriyor rabbim saglkli bir gebelik nasip etsin cnm. Fazla hareket etme bir sure yerinden kalkma bizm gebelikler daha yeni insallh ilerledikce risk de azalir. Bence 11-12 haftalarda tamamen gececk o kanama alani. Cnm ya

Evet rahmde kaslma yapiyor. Enfeksiyon tastan dolayi dusene kadr devamli olacak insallh kana gecmez. Lutfen dualarinzda bana da yer acinn. Kotu kotu ruyalar goruyorm her gun artk her sey duzene girsn

insallah bebegim 1 ay daha dayana bilir buyurde basinc yapar su illetten kurtulur yavrum benim benim yuzumden orda sıkısık yerde tutunmak zorunda kalmis kendimi cok caresiz ve vicdanen hic rahat degilim

insallah bebegim 1 ay daha dayana bilir buyurde basinc yapar su illetten kurtulur yavrum benim benim yuzumden orda sıkısık yerde tutunmak zorunda kalmis kendimi cok caresiz ve vicdanen hic rahat degilim
9 ay kanama ceken var cnm. Nasip insanin elinde deil ki. Keske elimzde olsa cam fanuslarda saklayacaz zarar gelmesin die☺ ben sapasaglam bebegmi enfeksiyonum kontrol altina alinamadi gec fark ettik die . O kadr sucladm ki kendimi sonra rizki yokmus dunyadadedm. Millet uyusturcu kullaniyor. 9 ay sigara iciyor bebeler sapasaglam doguyr. Nasipten oteye asla gidilmiyor cnm. Rabbm saglkla kavustrsn bebeklerimzii

Ben eurofinse yaptırdım 11.550 tl ödedim
Bende haftaya fiyat alacağım 26-27si gibi yaptırmayı planlıyorum fiyat bilgisi değişir malum kur üzerinden diye beklemedeyim şuan inşallah banada o kadar fiyat söylerler. Tam tarama mi yoksa sadece down sendromu mu

Bende haftaya fiyat alacağım 26-27si gibi yaptırmayı planlıyorum fiyat bilgisi değişir malum kur üzerinden diye beklemedeyim şuan inşallah banada o kadar fiyat söylerler. Tam tarama mi yoksa sadece down sendromu mu

350 € ücreti umarım o zamana kadar yükselmez kur :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…