2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Ben de bu cuma soracağım 11 bitmiş olacak 12. haftamın içerisinde yaptıracağım

Ben araştırdım canım 340 Euro fiyat aldım fakat sonradan yaptırmamaya karar verdim. İlk çocukta bu dna testinden haberim bile yoktu ikili test yaptırmıştık çok şükür sorun yaşamadık. Bu sefer de aynı şekilde sadece ikili yaptırmaya karar verdim.

Bende 9.500 bi yerden diğerinden de 10.000 civarı fiyat aldım. Daha önceleri bu testler yoktu evet benim yaştan dolayı önerdi doktorum 2 lı testler eskidi artık net bilgi vermıyor falan dedi

Bende 9.500 bi yerden diğerinden de 10.000 civarı fiyat aldım. Daha önceleri bu testler yoktu evet benim yaştan dolayı önerdi doktorum 2 lı testler eskidi artık net bilgi vermıyor falan dedi
Evet benim doktorum da 35 yaştan sonraki gebeliklerde mutlaka istiyorum ama senin için illa olacak diyemem dedi. Bir doğum geçmişim de olduğu için tabi bunun da etkisi var. İkili testler eskiden ne kadar bilgi veriyorsa şu an da o kadar bilgi veriyor aslında değişen bir şey yok. Yeni bir şey var sadece bu da DNA testi o yüzden daha kapsamlı olduğu için tercih ediliyor. Direkt gen testi olduğu için astım yatkınlığı bile varsa bilmiş olacaksınız. (Ki ailede varsa illa ki olabilme ihtimali olduğunu zaten biliyoruz hepimiz)

Ben biryerle anlaştım normalde 420 Euro Dr yönlendirdigi için 380 Euro olarak Dr bunu önerdiği ve benim hiç bilmediğim bir alan olduğu için direkt orayla anlaştım

Selam herkese :) Benimde bugün 10+6 (bu arada 11. hafta mı oluyor? hala öğrenemedim ) Bugün daha enerjik uyandım sanki ama ilk haftalara göre artık benim de göğüslerimde hiç hassasiyet yok sadece arada sızı oluyor gibi. Kasıklarımda da minik minik öyle, akşamları bulantım oluyor bazen. Sizlerde durumlar nasıl?

Çok geçmiş olsun arkadaşım dayanamıyorsan ağrısına yapılacak birşey yok sanki doktorunu dinlemelisin böbreğine bir şey olmasın sonra daha kötü olur allah yardım eder kaç haftalıktın bu arada 13. Haftaya daha çok mu var

Yerinden hic kipirdamamis bu kadr sanciyla dusse duserdi almamiz lazm yoksa bobrek iflasina kadr goturuyor tas dedi. Ama enfeksiyon gecmisim var bebek kaybm. Vucudum enfeksiyona acik ameliyat enfeksiyon yapabilir . Kaldm ortada ya
tuh tuh ya okadar uzuldum ki dusmemesine ne agrilidir kiyamam insallah iki turlude sana agri vermeyide keser bebege zararida olmaz insallah

kizlar bizde bugun kontrole gittik ama kuculmemis aksine cok daha buyumus doktor kanama alanini daha olcmeden survivor gelicek insallah dedi okadar kucuk alanda tutunmuski uzun zamandir bukadar buyuk kan alani gormuyodum dedi ama bebegin gelisimi boyu kesesi haftasi falan maslalah gayet iyi ama kanama alani cok buyuk bugun karindan bakti ultrasona o yuzden aynalama oldu yani ilk hafta sagda gorunuyodu bu hafta karindan bakinca solmus gibi gorundu ultrasonda tukenmez kalemle cizilenler bu haftaki hepimiz hamileyiz llah asikina dualariniza benide ekleyin yalvariyorum kanama alanim kuculsun bebegime zarar gelmesin neolursunuz dualariniza ihtiyacim var gercekten

Eklentiler

• IMG-20240117-WA0004.jpeg
    59,4 KB · Görüntüleme: 73
  • 20240117_121557.jpg
    136 KB · Görüntüleme: 74
ah canım ya dusmedi mi hala, Allah sabır versin cok zor. Ben hic duymadim daha once

canım simdi sana soracaktim nasilsin nasil gecti kontrolun diye. inan duamdasin... ,nsallah zamanla kuculecek hepimizin kanama alanlari hepimiz saglıkla kavusalim

Canım çok geçmiş olsun. Doktorun olumsuzluklara rağmen bebeğine ve sana fazlaca güveniyor belli ki Progestan fitil ve iğnelerin vardır mutlaka bunun dışında mecbur kalmadıkça ayağa kalkma ve yatarak dinlen bence.Ben kanama alanım kaybolana kadar tuvalet hariç hiç kalkmadim desem yeridir.Daha önceden bir kaybim oldugu icin her seyden nem kapıyorum.Benim etrafımda ve kendimde gördüğüm kadarıyla dinlenmek de çok etkili oluyor. Meryem suresi şifa ayetleri gibi duaları da okuyabilirsin dinlenirken.Ya da telefondan bile açıp dinleyebilirsin.İnsallah her şey yoluna girer bir an önce.

Kızlar bir şey soracağım bugün hafif yeşilimsi sarı akıntı geldi bu tip durumlarda doktor alttan muayene mi yapıyor enfeksiyon var mı diye? Hamilelikten önce gittiğim doktor alttan baktığında enfeksiyonun var ya da yok diyordu. Ama şuan alttan muayene olmak istemiyorum tahlille çıkmıyor mu bu durum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…