2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Cnm cok kullandm gebelikten once ama gebelikte onermiyorlar. Tesekkur ederm ilgilendgn icin☺

yaşımız ve tahmini doğum zamanimiz aynı :) benimde ikinci çocuk nasipse

Yaa sağlıkla alalım bebişlerimizi kucağımıza :)
Nasıl hissediyorsun peki? Benim duygularım darmadağın
ikinci çocuğu çok istemiştim ama böyle bi ilki kadar heyecan falan yok sanırım kızıma karşı vicdan azabı falan

amin canım
bende su an kanama alani var progestan kullanıyorum o nedenle cok endiseliyim ve hic kucagıma falan alamiyorum tabii bir karmasik duygu cemberi bende de var.
cok istiyoruz 2. bebegimizi elbette bizde Allah saglıkla kavusmayi nasip etsin

Çok geçmiş olsun. İnşallah en kısa süre de geçer biter.
Sağlıkla kavuşursun bebişine

Bugün kontrolüm vardı her şey yolunda çok şükür benim de kaşıntım geçmedi kronik bir hal aldı geceleri uyutmuyor söyledim doktor bebeği etkilemeyeceğini söyledi kullandığım kremi değiştirdi sirkeli suyu çok sık kullandığımı söyledim zararı olmaz dedi.

Ben 1,5 litrelik şişeye 2 çorba kaşığı sirke koyuyorum az mı acaba? Silmemeye çalışıyorum ama çamaşırı çekince ıslaklık gidiyor

Ben 1,5 litrelik şişeye 2 çorba kaşığı sirke koyuyorum az mı acaba? Silmemeye çalışıyorum ama çamaşırı çekince ıslaklık gidiyor
Az sanki canım bilemedim ama, şişenin en azından dibini komple kaplayacak kadar koyabilirsin. Beyaz sirke kullanıyorum ben yada elma sirkesi, şişenin dibini komple sirke yapıp üstüne ekliyorum. Sirkenin keskin kokusu çok gelmiyor ama saf suyun etkisini de kırmak gerekiyor biraz

merhaba ben bugün kürtaj oldum 7 haftaya kadar gelişmişti ama ben hiç kalp atışını duyamadım size yazayım dedim inşallah herkes bebişlerini sağlıkla kucağına alır

Amin Allah razı olsun.
Çok üzüldüm sizin adınıza umarım tekrarına en yakın zamanda hamile kalırsın bizlere de yazarsın öncelik sağlıkla olsun her şerde bir hayır vardır arkasından bir bakmışsın oluvermiş

Son düzenleme:
Cuma günü gittim 10+4 günlüktü, kocaman olmuş 1 hafta öncesine göre şok olduk Net bir şekilde belli oluyor artık bebişler

Ayyy maşallahh canım yaa çok duygulandım görünce Çarşamba bende gideceğim inşallah herşey yolunda görürüm pıtırcığımı

Ben ev yapımı elma sirkesi aldım onu kullanıyorum sirke oranı artarsa ph dengesi bozulur ve bu sefer kısır döngüye girer diye korkuyorum

aa bende kefir yakma yapmadi of nasil tesekkur etsem vallahi kesinlikle denicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…