2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Evet öyle gerçekten çok şükür bu hafta son iğnelerim eğer bi sıkıntı olmazsa estrofem de bırakılacak sanırım her kontrolde ağzım kulaklarımda
Ay ne güzel kurtuluyorsun ilaçlardan ben de sürekli pazarlık yapıyorum ama yok 12.haftaya kadar devam lekelenmem var. Senin nasıl gidiyor hiç lekelenmen oluyor mu?

Sordum canim normal dedi ama siz de ihmal etmeyin sorun mutlaka kahverengi akıntı önemli olabilir.
Kontrole gittim bugün herşey yolunda ama dinlen dedi ek olarak yine kalçadan progesteron vurulcam akıntı için ultrasonda baya hareketliydi eli oynuyordu sürekli. Dr el sallıyor size diyor

Oy nasıl da büyümüş maşallah cinsiyetle ilgili bişey dedi mi doktorunuz, ben erkek gibi hissettim bakınca
Teşekkür ederim Eşim cinsiyetini sorunca bir anda doktor kız dedi ama sonrasında belki erkektir acele etmeyin dedi Ay sonunda gidicem tekrar belli olur artık diye düşünüyorum

Bence alıp kullanın nasılsa bir zararı yok yararı var aklınızda kalmasın :)

Ay ne güzel kurtuluyorsun ilaçlardan ben de sürekli pazarlık yapıyorum ama yok 12.haftaya kadar devam lekelenmem var. Senin nasıl gidiyor hiç lekelenmen oluyor mu?
Yok çok şükür hiç öyle bişey yaşamadım inşallah da yaşamam mide bulantısı falan da yok sanki normal yaşantıma devam iş yapmasam ağrım sızımda olmuyor gibi

Selam beni de ekler missiniz
1. Çocuk
Sat: 21 kasım
Kap atışı:7+1 (uygulamaya göre 7+4 ama geç döllenme )
Kese:7+1 uygulamaya göre 7+4 ama geç döllenme )
Tahmini doğum: 24 Ağustos

Tahmini cinsiyet : kız

Canım bence içinde folik asit olan multivitamin alabilirsin . En çok elenatal kullanılıyor . 12 den sonra genelde multivitamin veriyor doktorlar ya da randevunu da bekleyebilirsin daha öncesinde de folik asidi kesen doktorlar oluyor

Ben hamilelik bitene kadar kuaförden içeri girmeyi düşünmüyorum :) geçen ay saçımı kestirmiştim , beyazım da yok daha boyamıyorum . Amonyaksız boyalar var acaba onlar daha iyi mi olur ?
Bn boyattım 8.haftadayim amonyaksız kokusuz sadece hamileler için olan boya var Gratiste özellikle ordan alabilirsinz çok şükür bi sorun oluşmadı zaten ne koku nede başka bişi var oksidani da amonyaksız

Canım merhaba İstanbuldamısın? Çam sakuradan mı randevu aldın?

Çok geçmiş olsun canım umarım herşey yolunda ilerler

Ben de tasimi dusurursem bebekte de sknti olmazsa anneme soyleyecm .etrafa 3. Ayda soyleyecem.
Canım seninki böbrek taşı mıydı, şimdi eczanedeyim burda bidonda gilaburu diye bir bitki satıyorlar kadınlar öve öve bitiremedi böbrek taşına kadın rahatsızlıklarına çok iyi geliyomuş diye. Hamilelikte kullanılıyor mu bilmiyorum ama bi araştırabilirsin

Eklentiler

• IMG_9836.jpeg
    181,2 KB · Görüntüleme: 45
Kızlar etrafınıza ne zaman söylemeye başladınız? ben daha kimseye söylemedim
11. 12. Haftayı bekliyorum, sadece annem ve kardeşim biliyor
Folik asit 8. Haftada bıraktım. Önceki gebeliğimde de 9. Haftada bırakmıştım. Dr um bıraktırdı. Kullanma 3 4 gün bişe olmaz. Zaten 12. Haftadan sonra vermiyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…